پخش کننده لامپ ال ای دی استوانه ای

لامپ های ال ای دی نسل جدیدی از لامپ های تولید شده هستند که به دلیل ویژگی های خاص، به سرعت جایگزین لامپ های رشته ای در بازار فروش شدند. لامپ های ال ای دی در مدل های مختلف و با قابلیت های متفاوت توسط چندین برند معتبر و شناخته شده تولید می شوند. لامپ ال ای دی استوانه ای یکی از نمونه های کارآمد و پرکاربرد این لامپ هایLED هستند. توزیع لامپ ال ای دی توسط عرضه‌کنندگان این محصول با هدف تامین نیاز بازار داخلی کشور و تسهیل در امر خرید و فروش این محصول همچنین کاهش قیمت نهایی آن برای مصرف‌کنندگان، انجام می شود.

پخش کننده لامپ ال ای دی استوانه ای

میزان مقاومت لامپ ال ای دی استوانه ای

میزان مقاومت لامپ ال ای دی استوانه ای هر کدام از انواع لامپ های LED مقاومت خاص خود را دارند. لامپ های استوانه ای نیز بسته به میزان ولتاژشان، مقاومت شان نیز متفاوت است. این نمونه لامپ در مقابل نوسانات و ارتعاشات برق مقاومت بالایی دارند. و این مسئله یکی از ویژگی های مهم لامپ های استوانه‌ای است. از قابلیت های دیگر این نمونه لامپ امکان تعمیر آن است. میزان مصرف انرژی در این نمونه لامپ ها نسبت به سایر لامپ ها کمتر اما بازدهی آن بیشتر است.

نور برخی لامپ های استوانه ای مهتابی و گروه دیگر نور آفتابی دارند. این نمونه لامپ طول عمر بالایی داشته و در تهیه آن از سرب یا جیوه استفاده نشده است.

معیار انتخاب لامپ ال ای دی استوانه ای

معیار انتخاب لامپ ال ای دی استوانه ای همانطور که می دانید لامپ های LED را به صورت لامپ ال ای دی حبابی، استوانه ای، مهتابی، هالوژنی، شمعی و اشکی در بازار فروش پیدا کرد. نوع استوانه ای این لامپ ها بازار فروش پررونق‌تری دارد. لامپ استوانه ای بر اساس میزان نوردهی آن نامگذاری و تقسیم بندی شده‌اند. این نوع لامپ ها با ولتاژهای مختلف تولید و به بازار فروش عرضه می شوند.

منبع تغذیه این لامپ ها دیودها هستند. لامپ های استوانه ای ال ای دی، با مصرف انرژی کمتر و بازدهی بالاتر جایگزین مناسبی برای سایر لامپ ها هستند.

پخش یکنواخت نور در تمام زوایا از ویژگی مهم این نمونه لامپ است. این لامپ ها گرمای خاصی نیز در محیط ایجاد نمی کنند. نمونه های مختلف این نوع لامپ را بسته به نوردهی مناسبی که برای فضاهای مختلف لازم است، می توان انتخاب نمود. لامپ های LED استوانه ای به صورت 20 و 30 وات، 50 یا 70 وات همچنین 100 تولید می شوند.

شرکت توزیع لامپ ال ای دی استوانه ای

شرکت توزیع لامپ ال ای دی استوانه ای لامپ ال ای دی کم مصرف استوانه ای را از طریق مراکز مختلفی می توان خریداری نمود. شرکت هایی که به توزیع این لامپ می پردازند، همان عرضه‌کنندگان مستقیم این محصول هستند که از سوی تولیدکنندگان لامپ استوانه ای، نمایندگی فروش این لامپ را در بازارهای سراسر کشور در اختیار گرفته‌اند.

شرکت توزیع لامپ استوانه ای با عرضه مستقیم این محصول به نرخ تولیدی کارخانه، در تلاش است خریداران عمده را به سوی بازارهای خود سوق دهد. خریداران عمده هم از بازارهای ارزان قیمت این نمونه لامپ استقبال می کنند. خرید عمده لامپ استوانه ای بدون هیچ محدودیت زمانی پ مکانی می تواند از طریق برخی فروشگاه اینترنتی معتبر نیز صورت گیرد.

خریداران عمده با مراجعه به سایت های فروش این فروشگاه ها می توانند این لامپ را به صورت آنلاین خریداری نمایند. در خرید آنلاین لامپ استوانه ای، هزینه های حمل و نقل کاهش پیدا کرده و خریداران عمده می توانند با کمترین هزینه این محصول را خریداری نمایند. برخی فروشگاه های اینترنتی نیز با تخفیفات قابل توجهی که به خریداران عمده می دهند، توانسته‌اند فروش محصولات خود را بالا برده و با فروش بیشتر به سوددهی مطلوب دست پیدا کنند.

به طور کلی می توان گفت که عرضه مستقیم لامپ استوانه ای موجب حذف واسطه ها از بازار خرید و فروش این محصول شده و از نوسان قیمت آن در این بازار جلوگیری خواهد کرد. خریداران عمده برای دستیابی به تجارت پرسود باید به سراغ بازارهایی روند که لامپ استوانه ای را ارزان تر از سایر مراکز در معرض فروش قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما