پخش لامپ ال ای دی 15 وات صادراتی

لامپ ال ای دی 15 وات صادراتی به واسطه داشتن مزیت های کیفی و مصرفی همواره مورد توجه خریداران عمده و فعالین در بازار لوازم روشنایی است. سایز کوچک این نوع لامپ ها در کنار میزان نوردهی بالا سبب از دلایل افزایش تقاضا برای خرید آن به شمار می آیند. در این مقاله ضمن بررسی مشخصات همه جانبه لامپ ال ای دی 15 وات چگونگی خرید عمده آن از مراکز پخش معتبر را آنالیز می کنیم.

پخش لامپ ال ای دی 15 وات صادراتی

مشخصات کیفی لامپ ال ای دی صادراتی

مشخصات کیفی لامپ ال ای دی صادراتی همانطور که می دانید انواع لامپ ال ای دی به واسطه مزیت هایی که نسبت به لامپ های قدیمی اهمیت زیادی در تامین روشنایی محیط های خانگی، عمومی و انواع ساختمان های مسکونی دارند. لامپ های ال ای دی دارای مصرف انرژی پایینی بوده و طول عمر بالایی دارند. به همین علت نیز شرکت های تولیدی انواع این محصولات را با ولتاژهای مختلف جهت مصارف کلی تولید و عرضه می کنند.

یکی از پرکاربردترین این نوع لامپ ها مدل های 15 وات صادراتی هستند که زاویه نوردهی آنها حدود 200 درجه است. طول عمر این نوع لامپ ها 15000 ساعت و ولتاژ آنها 220 و 240 ولت است. از دیگر مشخصات لامپ ال ای دی 15 وات باید به شکل ظاهری آنها که حبابی هستند اشاره کنیم. این ویژگی سبب شده تا نصب آنها از سقف و بر روی دیوارها بسیار آسان باشد. همچنین این لامپ ها بازدهی نوری بسیار بالایی نسبت به انواع دیگر لامپ ها در تامین روشنایی دارند.

انواع لامپ ال ای دی صادراتی ضمن داشتن تمامی فاکتورهای کیفی و استانداردهای بین المللی باید دارای بسته بندی مناسب و قابل حمل نیز باشند. چرا که در صورت عدم توجه به این موضوع امکان خراب شدن آنها در حین حمل و نقل وجود دارد.

صادرات لامپ ال ای دی 15 وات

صادرات لامپ ال ای دی 15 وات در بازار داخلی به واسطه داشتن تکنولوژی تولید مدرن شاهد افزایش روند تولید انواع لامپ های ال ای دی با تنوع بسیار زیاد و امکان صادرات آنها به کشورهای همسایه و اروپایی هستیم.

صادرات لامپ ال ای دی نیاز به شناخت بازار هدف، امکان تامین این محصولات از کارخانجات تولیدی و آشنایی با قوانین و مقررات صادراتی دارد. شرکت های فعال در این حوزه برای تامین لامپ های ال ای دی 15 وات با قیمت رقابتی همواره نیاز به شناخت تامین کنندگان مستقیم دارند. با توجه به افزایش فعالیت نمایندگان فروش بهره گیری از سیستم های نوین بازاریابی و آنلاین در این حوزه راهکار مطمئنی خواهد بود.

نمایندگان این مرکز به عنوان بزرگترین بازار پخش لامپ ال ای دی در کشور به صورت آنلاین برای تامین ارقام صادراتی و مشاوره در زمینه بازایابی بین المللی آماده همکاری با صادرکنندگان و خریداران عمده در سطح کلان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما