مرکز پخش لامپ ال ای دی رنگی

لامپ ال ای دی رنگی های پاور حبایی یکی از انواع پرکاربردترین نوع این لامپ هامی باشد که برای مکان های مختلفی به ویژه سرویس های بهداشتی که بیشتر در معرض رطوبت و آب قراردارند استفاده میشود به این دلیل که این لامپ‌ها حباب های را دارند از قرار گرفتن مستقیم لامپ‌ها در معرض آب و رطوبت جلوگیری مینمایند و از خطرات برق گرفتگی می‌توانند جلوگیری نمایند.امروزه بیشتر برای همه‌ی سرویس های بهداشتی و حیاط ها از این لامپ استفاده میشود و به همین علت است که فروشندگان ممتاز لامپ های ال ای دی حبابی سود بسیاری را از این طریق کسب کرده اند و بازار خرید و فروش این لامپ ها بسیار پر رونق شده است.

مرکز پخش لامپ ال ای دی رنگی

آشنایی با انواع مختلف لامپ ال ای دی

آشنایی با انواع مختلف لامپ ال ای دی لامپ ها انواع گوناگونی را دارند که هر کدام به روش خاصی و با طی کردن مراحل خاص و ویژه ای توسط دستگاه ها و نیروهای کارآمدی تولید می شود لامپ ال ای دی جدید باکیفیت که امروزه بسیار پرکاربرد می‌باشند نیز روش تولید مخصوص به خود را دارند که در این قسمت به بررسی و شرح مراحل تولید این گونه از لامپ ها میپردازیم:

۱_در مرحله ی اول وسایل مورد نیاز برای ساخت این لامپ ها که شامل موارد مختلفی مانند چسب و مقاومت و غیره می‌باشد را آماده میکنیم تا در مراحل بعدی کار به راحتی و به سرعت صورت گیرد.

۲_در مرحله دوم به وسیله ی یک پیچ گوشتی داخل لامپ ها را باز میکنیم و داخل آن را خالی کرده و بایک ضربه ی کوچک لامپ را از بدنه اصلی نگهدارنده جدا می کنیم.

۳_در مرحله ی سوم باید یک ورقه ی آلومینیومی تهیه کنیم و آن را به اندازه ی دهانه هالوژن برش بدهیم و توسط یک دستگاه سوراخ های را روی این ورقه ایجاد نماییم توجه کنیم که این ورقه به عنوان محافظ و نگهدارنده ی لامپ های ال ای دی استفاده میشود پس باید مراقب باشیم که این ورقه ها خم و شکسته نشوند.

۴_برای اینکه این لامپ های پرکاربرد روشن شوند نیاز به مدارهای مختلفی دارند که زیاد پیچیده نیستند و در این مرحله آیند مدارها طراحی و داخل این لامپ ها قرار میگیرند و سپس لامپ ال ای دی باکیفیت قرار میگیرند و به وسیله ی دستگاه لحیم کاری میشوندو این گونه انواع مختلف لامپ ال ای دی تولید شده و به دست مصرف کننده می‌رسد.

مهم ترین ویژگی های لامپ ال ای دی

لامپ ال ای دی کوچک نسل جدید لامپ های عرضه شده در بازار می باشند که توانسته اند در مقایسه با مدل های قبلی دوام و مصرف انرژی پایین تری داشته باشند. در حال حاضر تولید انبوه این محصول در بالاترین سطح کیفی توسط مراکز تولید کننده داخلی انجام می شود. ویژگی هایی همچون کیفیت بالا و قابل رقابت با برند های خارجی و قیمت مناسب باعث شده تا زمینه های مساعدی برای صادرات لامپ ال ای دی هوشمند در کشور ایجاد شود.

نسل جدید منبع های تولید کننده نور و روشنایی لامپ های می‌ باشد که در آن با بهره گرفتن از دیود نوری، روشنایی ایجاد می شود. قابلیت های بسیار بالای این محصول باعث شده تا در بسیاری از مراکز لامپ ال ای دی جدید جایگزین نمونه های گذشته شود. در این بخش قصد داریم تا مدل های مختلف عرضه شده از این محصول را بررسی کنیم.

به طور کلی مدل های عرضه شده این محصول را می توانیم هم به لحاظ تکنولوژی ساخت و هم به لحاظ ساختار خود لامپ تقسیم بندی کنیم. انواع دیپ، اس ام دی و سی او بی از انواعصادرکننده لامپ ال ای دی می باشند که تکنولوژی ساخت آن ها متفاوت بوده و جدید ترین تکنولوژی ها را در نوع سی او بی گی توانیم بیابیم.

علاوه بر این به لحاظ ساختار هم نمونه های عرضه شده در مدل های حبابی، فیلامنتی، ال ای دی سقفی، ریسه ال ای دی نواری، ال ای دی دیلایت و وال واشر ال ای دی می باشند.

راهنمای ارزیابی کیفیت لامپ ال ای دی

راهنمای ارزیابی کیفیت لامپ ال ای دی سفارش لامپ ال ای دی نوع جدید لامپ های موجود در بازار بوده که به دلیل ماندگاری زیادی که دارند و مصرف انرژی کم، در بین مصرف کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردارند. شرکت های زیادی این محصول پر فروش را تولید می کنند. شرکت عرضه لامپ ال ای دی استوانه ای، این لامپ ها را در تناژ بالا از کارخانه های تولیدی خریداری کرده و در بازار فروش عرضه می کنند.

از زمانی که لامپ اختراع شد، زندگی بشر دگرگون گشت. نور به زندگی رنگ تازه ای بخشید و با آمدن لامپ و روشنایی صنایع جدیدی اختراع شدند. اولین لامپ های تولیدی دارای مصرف بسیار بالایی بودند. لامپ های پر مصرف نه تنها توجیه اقتصادی نداشتند بلکه زود از بین می رفتند و هزینه بر بودند. با پیشرفت علم و تکنولوژی، لامپ های جدیدی تری به بازار فروش عرضه گشتند.

لامپهای ال ای دی کاربردی ترین و مرغوب ترین نوع لامپ موجود در بازار فروش لامپ می باشند. لامپ ال ای دی عمده، دارای قیمت کمتری نسبت به لامپ های دیگر می باشد و به تمام مراکز فروش ارائه می گردد. قیمت لامپ ال ای دی، در همه جا یکسان نبوده و به عوامل زیادی از جمله درجه کیفی آن وابسته است. لامپ های از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده است. با اینکه در تمام نقاط دنیا این لامپ ها را مصرف می کنند، ولی متاسفانه در کشور ما، افراد به دلیل این که آشنایی کمی از این محصول دارند، مصرف آن را به دیگر لامپ ها ترجیح نمی دهند.

در فروش این لامپ ها ممکن است تقلب صورت گرفته و به جای لامپ اصل، لامپ تقلبی به ما فروخته شود. پس باید در خرید آن ها دقت زیادی به خرج داد. نور این لامپ ها باید طبیعی بوده و رنگ واقعی داشته و نه فقط چشم را اذیت نکند، بلکه دارای نور مناسب بوده و مبلمان و دکور منزل را خوب نشان دهد. نور لامپ ال ای دی با کیفیت، نباید روی چشم ها اثر بد بگذارد و به ان ها آسیب برساند. بیشتر فروش گاه ها برای این که اجناس خود را بهتر به مشتری نمایش دهند و مشتری را جذب کنند، از لامپ ال ای دی استفاده می کنند.

چند نکته مهم درباره انتخاب لامپ ال ای دی مناسب

لامپ های نوع جدید لامپ های موجود در بازار بوده که به دلیل ماندگاری زیادی که دارند و مصرف انرژی کم، در بین مصرف کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردارند. شرکت های زیادی این محصول پر فروش را تولید می کنند. شرکت عرضه لامپ ال ای دی استوانه ای، این لامپ ها را در تناژ بالا از کارخانه های تولیدی خریداری کرده و در بازار فروش عرضهa می کنند.

از زمانی که لامپ اختراع شد، زندگی بشر دگرگون گشت. نور به زندگی رنگ تازه ای بخشید و با آمدن لامپ و روشنایی صنایع جدیدی اختراع شدند. اولین لامپ های تولیدی دارای مصرف بسیار بالایی بودند. لامپ های پر مصرف نه تنها توجیه اقتصادی نداشتند بلکه زود از بین می رفتند و هزینه بر بودند. با پیشرفت علم و تکنولوژی، لامپ های جدیدی تری به بازار فروش عرضه گشتند.

لامپهای ال ای دی کاربردی ترین و مرغوب ترین نوع لامپ موجود در بازار فروش لامپ می باشند. لامپ ال ای دی عمده، دارای قیمت کمتری نسبت به لامپ های دیگر می باشد و به تمام مراکز فروش ارائه می گردد. قیمت لامپ ال ای دی، در همه جا یکسان نبوده و به عوامل زیادی از جمله درجه کیفی آن وابسته است. لامپ های ال ای دی، از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده است. با اینکه در تمام نقاط دنیا این لامپ ها را مصرف می کنند، ولی متاسفانه در کشور ما، افراد به دلیل این که آشنایی کمی از این محصول دارند، مصرف آن را به دیگر لامپ ها ترجیح نمی دهند.

در فروش این لامپ ها ممکن است تقلب صورت گرفته و به جای لامپ اصل، لامپ تقلبی به ما فروخته شود. پس باید در خرید آن ها دقت زیادی به خرج داد. نور این لامپ ها باید طبیعی بوده و رنگ واقعی داشته و نه فقط چشم را اذیت نکند، بلکه دارای نور مناسب بوده و مبلمان و دکور منزل را خوب نشان دهد. نور لامپ ال ای دی با کیفیت، نباید روی چشم ها اثر بد بگذارد و به ان ها آسیب برساند. بیشتر فروش گاه ها برای این که اجناس خود را بهتر به مشتری نمایش دهند و مشتری را جذب کنند، از لامپ ال ای دی استفاده می کنند.

قیمت خرید لامپ ال ای دی رنگی

قیمت خرید لامپ ال ای دی رنگی فروشنده لامپ ال ای دی مطابق با استاندارهای جهانی و متناسب با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا همچنین استفاده از دانش فنی متخصصان این حوزه و بکارگیری بهترین مواد اولیه در بالاترین کیفیت توسط چندین برند معتبر تولید می شود. این لامپ ها به خوبی با نمونه های خارجی رقابت می کنند.

لامپ ۷ وات ال ای دی شمعی به دلیل مصرف انرژی پایین و نوردهی مناسب بهترین گزینه برای لوسترها هستند. این نمونه لامپ شمعی فاقد جیوه بوده و در صورت شکستن، هیچ خطری برای محیط زیست ندارد. پایه این نوع لامپ ها E14 بوده و جایگزین مناسبی برای لامپ های رشته ای هستند. لامپ شمعی ال ای دی تولیدشده در ایران دارای گارانتی بوده و خریداران این محصول، آن را با اطمینان بیشتری خریداری می نمایند.

لامپ LED شمعی را می توان در بازار فروش به دو صورت شمعی ساده و شمعی اشکی پیدا کرد. این لامپ به صورت شفاف یا مات تولید شده و در رنگ های آفتابی و مهتابی در اختیار مشتریان قرار می گیرد‌. از این نمونه لامپ بیشتر به عنوان لامپ لوستر، آباژور و چراغ مطالعه استفاده می شود. در لوسترها می توان ترکیبی از رنگ های آفتابی و مهتابی این محصول را مورد استفاده قرار داد. زاویه تابش این لامپ ها بسیار مناسب و نوردهی فوق العاده ای دارند. مصرف انرژی در این نمونه لامپ ها به حداقل می رسد.

فروش مستقیم لامپ ال ای دی رنگی

تولید کننده لامپ ال ای دی به دلیل اینکه در مکان های مخصوص استفاده می شود، مشتریان خاص خود را دارد. این محصول در بعضی فروشگاه های فروش لامپ دارای فروش ویژه می باشد. فروش ویژه آن به صورت اینترنتی نیز در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. مشتریان می توانند با مراجعه به سایت های رسمی و معتبر، هم از قیمت لامپ های مختلف مطلع شوند و هم این لامپ ها را به صورت اینترنتی سفارش دهند.

لامپ ال ای دی استوانه‌ای به دلیل اینکه در مکان های مخصوص استفاده می شود، مشتریان خاص خود را دارد. این محصول در بعضی فروشگاه های فروش لامپ دارای فروش ویژه می باشد. فروش ویژه آن به صورت اینترنتی نیز در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. مشتریان می توانند با مراجعه به سایت های رسمی و معتبر، هم از قیمت لامپ های مختلف مطلع شوند و هم این لامپ ها را به صورت اینترنتی سفارش دهند.

خریداران عمده همواره به دنبال بازارهایی هستند که بتوانند بهترین و باکیفیت ترین لامپ LED شمعی را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایند. خریداران عمده این محصول با استعلام قیمت این لامپ از طریق بازارهای مختلف می توانند ارزان فروش ترین آن ها را پیدا کنند. اگر با بررسی دقیق تری در این بازارها جستجو کنند، متوجه خواهند شد که عرضه‌کنندگان مستقیم این نمونه لامپ ها، ارزان فروش ترین مراکز برای خرید عمده این محصول خواهند بود.

خریداران عمده برای دسترسی به تجارتی پرسود می توانند لامپ LED شمعی را مستقیما از تولیدکنندگان این لامپ خریداری نمایند. خریداران عمده اگر می خواهند هزینه های حمل و نقل را کاهش دهند، بهتر است به سراغ مراکزی بروند که پخش و توزیع همچنین عرضه مستقیم این محصول را در بازارهای سراسر کشور در اختیار گرفته‌اند. این مراکز لامپ LED شمعی را به قیمت تولیدی کارخانه در اختیار خریداران عمده قرار می دهند.

عرضه مستقیم لامپ ال ای دی رنگی

عرضه مستقیم لامپ ال ای دی رنگی به دلایل مختلفی امروزه بازار خرید لامپ ال ای دی حبابی بسیار پر رونق و پرفروش می‌باشد و خریداران اکثرا این لامپ ها را برای حیاط ها و ویلا ها در بین درختان زیبا و هم چنین برای سرویس های بهداشتی استفاده میکنند و یکی از مزیت های بسیار خوبی که دارد و باعث پر رونق شدن بازار خرید این لامaپ میشود قیمت لامپ ال ای دی میباشد.

قیمت لامپ ال ای دی هوشمند به نسبت بالاتر از لامپ های قدیمی و معمولی می باشد اما خرید آن ها به صرفه تر می باشد چرا که دوام و مصرف انرژی پایین تری دارند و با وجود این که مصرف ‌کننده در ابتدا هزینه بیشتری پرداخت می کند اما از چنین مزایایی بهره مند می شود که در نهایت مصرف آن را مقرون به صرفه تر می کند.

قیمت لامپ ال ای دی عرضه شده در بازار بسته به میزان ولتاژ مصرفی و نوع آن متفاوت خواهد بود و عموما برای خرید مدل های ولتاژ بالا نیاز به پرداخت هزینه بیشتری خواهید داشت. البته قیمت عمده این محصول در بازار کمی پایین تر می باشد و از این رو مراکزی که به حجم بالایی از آن نیازمند هستند ترجیح می دهند که مقدار مورد نیاز خود را به این شیوه تهیه کنند.

اگر بتوانید مراکزی که در زمینه عرضه مستقیم‌ این محصول فعالیت می کنند را بیابید می توانید محصول مورد نیاز خود را حتی با قیمتی پایین تر از روی بسته تهیه کنید.

1

  1. تازه خریداری کردم و تازه به دستم رسیده، از لحاظ قیمت بسیار مناسب است.
    اگر قصد خرید عمده این محصول رو دارید، باید بگم که این سایت بهترین انتخاب هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما