مرکز فروش لامپ ال ای دی استوانه ای

ما یکی از مراکز فروش لامپ ال ای دی استوانه ای می باشیم و لامپ ال ای دی کم مصرف درجه خود را به صورت گسترده در مراکز فروش تخصصی خود به فروش می رسانیم و بدین ترتیب کسانی که قصد خرید لامپ های استوانه ای ال ای دی را دارند می توانند با مراجعه به ما به درجه یک ترین و مرغوب ترین لامپ ال ای دی پلاستیکی دست یابند.

مرکز فروش لامپ ال ای دی استوانه ای

نکاتی برای تعویض لامپ ال ای دی استوانه ای

نکاتی برای تعویض لامپ ال ای دی استوانه ای در زمان تعویض لامپ های ال ای دی استوانه ای باید چند نکته مهم را همواره رعایت کنید تا به راحتی لامپ ها را تعویض کنید.برای جلوگیری از برق گرفتگی، جریان برق مدار روشنایی را قطع کنید.

رعایت کامل پروتکل ایمنی هنگام کار با برق بسیار مهم است، در غیر این صورت ممکن است دچار شوک جدی یا کشنده شوید. یک جعبه شکن در خانه خود پیدا کنید و قبل از باز کردن پیچ هر لامپ مطمئن شوید که جریان برق خاموش است.

لامپ های ال ای دی را با چرخاندن یک چهارم دور و کشیدن آن خارج کنید. لامپ ها را بچرخانید و آنها را در موقعیت خود قفل کنید، بنابراین باید بتوانید آنها را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید، سپس مستقیماً به سمت پایین بکشید تا لامپ ال ای دی موجود از اتصالات جدا شود.

لامپ را به پایه فشار دهید، سپس در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا قفل شود. تا زمانی که لامپ مناسب را برای وسایل خود خریداری کرده اید، نصب یک لامپ LED جدید به آسانی برداشتن لامپ قدیمی خواهد بود. پس از یک ربع چرخش در جهت عقربه های ساعت، لامپ باید در جای خود قفل شود.

مشخصات کیفی لامپ ال ای دی استوانه ای

مشخصات کیفی لامپ ال ای دی استوانه ای لامپ های ال ای دی استوانه از لحاظ کیفی نسبت به بقیه لامپ ها مزیت فراوانی دارد و ما در اینجا به مشخصات و برخی شاخصه های مهم لامپ های ال ای دی خواهیم پرداخت.

سبک. بر خلاف سایر وسایل روشنایی، لامپ های ال ای دی با قدرت کامل فوراً و بدون گرمایش شامل می شوند. یکی دیگر از مزیت های مهم لامپ های ال ای دی، امکان کنترل روان رنگ و روشنایی با استفاده از ریموت کنترل است.

ایمنی یکی از مزیت های مهم لامپ های ال ای دی سازگاری با محیط زیست آنهاست. چراغ های LED حاوی مواد مضر برای انسان و طبیعت نیستند.لامپ های LED با روشنایی یکسان نسبت به لامپ های رشته ای برق بسیار کمتری مصرف می کنند.

ولتاژ. یکی از مزیت های ال ای دی ها محدوده ولتاژ کاری زیاد با حداقل آستانه 80 و حداکثر 230 ولت است. حتی اگر ولتاژ شبکه خانگی شما کاهش یابد، باز هم تنها با کاهش جزئی روشنایی کار می کند. و این همه مزایای لامپ های LED نیست: آنها نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند، تجهیزات را راه اندازی می کنند و ولتاژ عملیاتی از 12 ولت تجاوز نمی کند، که از وقوع اتصال کوتاه و آتش سوزی جلوگیری می کند.

تلفات. لامپ های رشته ای معمولی تنها بخشی از انرژی مصرف شده را به نور تبدیل می کنند، در حالی که بقیه به عنوان انرژی حرارتی برای گرم کردن هوا آزاد می شود. مزایای لامپ های LED نیز در این واقعیت نهفته است که مصرف گرمایش اتاق حذف می شود. آنها تمام انرژی مصرف شده را به نور تبدیل می کنند. با لامپ های LED تا 92 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

عدم وجود اشعه ماوراء بنفش. LED ها در طیف UV ساطع نمی کنند، به این معنی که آنها حشرات را جذب نمی کنند (برخلاف سایر وسایل روشنایی) دفع منظم لامپ های استفاده شده را می توان به سادگی دور انداخت و قابل بازیافت نیست. بدون سوسو زدن. مزایای لامپ های LED با عدم وجود سوسو زدن، از بین بردن خستگی بصری تکمیل می شود.

مرجع پخش لامپ ال ای دی استوانه ای

مرجع پخش لامپ ال ای دی استوانه ای یکی از مشکلات عمده مصرف کنندگان لامپ های ال ای دی استوانه ای خرید از یک مرجع پخش معتبر می باشد و ما به پخش لامپ ال ای دی با بهترین شرایط و قیمت مشغول هستیم و به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کنیم و محصول مورد نیاز افراد را خیلی راحت در دسترسشان می گذاریم تا بتوانند به لامپ هایی مرغوب از همه لحاظ دست یابند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما