مرکز عرضه لامپ ال ای دی حبابی پرنور

با مراجعه به مرکز عرضه لامپ می توانید محصولات مختلفی را پیش روی خود مشاهده کرده و آنها را انتخاب نمایید؛ یکی از آنها لامپ حبابی ال ای دی است که نسبت به لامپ های ال ای دی استوانه ای؛ یک مزیت عمد داشته و آن هم این است که از بازده نوری بیشتر برخوردار می باشد. این محصول که آن را به عنوان لامپ ال ای دی حبابی پرنور می شناسند، نه تنها از لحاظ نوری؛ بلکه از لحاظ دوام و عمر نیز قابل توجه بوده و مدت زمان زیادی قابل استفاده خواهد بود.

مرکز عرضه لامپ ال ای دی حبابی پرنور

نکاتی درباره لامپ ال ای دی حبابی پرنور

نکاتی درباره لامپ ال ای دی حبابی پرنور آنچه که در هنگام تاریکی، نور تابانده و نور مصنوعی حاصل از آن را دریافت خواهیم کرد؛ لامپ است که وجود آن در نقاط بی نور و یا به هنگام شب، ضروری بوده و بدون وجود لامپ به هیچ چیز و هیچ جا دید نخواهیم داشت، لذا از همین موضوع می توان پی به اهمیت و ضرورت بالای لامپ و کارایی مفید آن برد؛ اما همانطور که میدانید از جمله لامپ هایی که در سالهای اخیر مهمان خانه های ما بوده و نسبت به لامپ های قدیمی، پرمزیت تر می باشد؛ لامپ ال ای دی است، این محصول با تکیه بر تکنولوژی ال ای دی ساخته شده و کیفیت و کارکرد آن به اثبات رسیده است؛ حال در اشاره به یکی از مدل های خوب آن می توان لامپ ال ای دی حبابی پرنور را نام برد که نکاتی را در خصوص آن خواهیم گفت:

  • این لامپ متشکل از دو نور آفتابی و مهتابی بوده که ترکیب آن دو با هم مثلا در یک لوستر، بهتر بوده و سازگاری بیشتری را به چشم انسان خواهند داشت.
  • لازم است بدانید که این محصولات بر اساس محل کاربرد به انواع لامپ حبابی صنعتی؛ اداری و خانگی تقسیم می شوند که به ترتیب اندازه های بزرگ، متوسط و کوچک را در بر می گیرند.
  • بازده نوری این لامپ ها بستگی به توان لامپ داشته و مسلما لامپ های برخوردار از توان بیشتر، بازدهی نوری گسترده تری هم خواهند داشت.
  • برای اینکه از طول عمر این لامپ ها کاسته نشود؛ بهتر است از روشن نگه داشتن طولانی آنها جلوگیری شود که این کار علاوه بر داغ کردن لامپ، باعث افزایش مصرف انرژی و افزایش هزینه خواهد شد.

فروش ویژه لامپ ال ای دی حبابی پرنور

فروش ویژه لامپ ال ای دی حبابی پرنور هم اکنون فروش ویژه لامپ ال ای دی در مدل های مختلف از جمله لامپ ال ای دی حبابی پرنور صورت گرفته و می توانید آن را با توان و مقادیر مختلف سفارش دهید، یکی از این محصولات که از بازده نوری فوق العاده ای نیز برخوردار می باشد، لامپ حبابی 220 وات می باشد که در فروشگاه ها، انبارها، کارگاه ها و مراکز مشابه آنها استفاده شده و نور مورد نیازشان را به نحو احسن تامین خواهد کرد.

گفتنی است این لامپ ضمن پراکندن نور بسیار در فضاهای مختلف و توان نوری خوب، بسیار کم مصرف بوده و میزان مصرفی آن حتی چند برابر از لامپ های قدیمی هم کمتر می باشد، بنابراین با استفاده از آن هزینه برق هم افزایش نیافته و نگرانی در این مورد، بیهوده خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما