مرکز خرید لامپ LED کم مصرف

همان طور که می دانید امروزه در انواع لامپ ها و پنل ها فناوری های جدیدی به وجود آمده است، که بدون شک بی تاثیر بر کیفیت آنها نیست یکی از این لامپهای نسل جدید، لامپ LED کم مصرف می باشد.

این نوع لامپها در نوع خود مزایای زیادی در مقایسه با لامپ های دیگر دارد، از جمله ساز گاری با محیط زیست که عمده دلایل آن عدم استفاده از سرب در ساخت و تولید این لامپ ها می باشد که با توجه به این نکات مراکز عرضه درصدد فروش با کیفیت ترین انواع لامپ ال ای دی برای خریداران هستند.

مرکز خرید لامپ LED کم مصرف

مزایای استفاده از لامپ LED کم مصرف

مزایای استفاده از لامپ LED کم مصرف

  • لامپ LED پلاستیکی به طور کلی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند، این اجزا نسبت به سالهای گذشته که در انواع لامپ های مهتابی، هالوژنی، پرمصرف کاربرد داشته، متفاوت اند از جمله تفاوت اصلی آن عدم استفاده از فلزات سمی چون سرب و جیوه می باشد که می توان از نظر زیست محیطی و سلامت انسان موضوع حائز اهمیتی باشد.
  • بیشتر بخوانید: آباژور چوبی ایکیا
  • جنس بدنه این لامپ ها اغلب از پلاستیک مقاوم ساخته می شود که تقریبا درصد شکستن آن به صفر می رسد. سرپیچ، ال ای دی، برد ای ای دی، درایور و برد درایور، نیز از جزای دیگر تشکیل دهنده لامپ های ال ای دی می باشند.
  • LED به کار رفته در این لامپ ها از قسمت های مهم می باشد که دارای انواع مختلف چون smd وdip می باشند که بسته به نوع لامپ می توان از هرکدام از آنها در تولید لامپهای ال ای دی استفاده نمود. درایور درواقع تنظیم کننده ولتاژ ورودی است و برد درایور محل نصب این قطعه می باشد.
  • بیشتر بخوانید: لوستر آشپزخانه فلزی
  • هیستینگ نیز در واقع یکی دیگر از متریال و قطعه به کار برده در این نوع لامپ ها می باشد که نقش خنک کردن لامپ در زمان استفاده مکرر که دمای آن را افزایش می دهد ایفا میکند، این قطعه نقش کلیدی درافزایش طول عمر لامپ LED حبابی دارد.

انواع مختلف لامپ LED کم مصرف

انواع مختلف لامپ LED کم مصرف لامپ های ال ای دی از نظر ساختار و شکل ظاهری وکاربرد می توانند انواع مختلف داشته باشند که در ادامه به انواع شکل ظاهری لامپهای ال ای دی پرداخته می شود:

لامپ ال ای دی حبابی:از جمله لامپهای پرمصرف ال ای دی ، لامپ های حبابی است که با وات های متفاوت در بازار عرضه می شوند، و بیشترین مصرف آن در محیطهای خانه و منازل می باشد.

لامپ ال ای دی قارچی: نوعی از لامپ های ال ای دی می باشد که ظاهری شبیه به قارچ دارد و دراندازه های بزرگ و ولتاژ بالا تولید می شوند، این نوع لامپ ها اغلب در فروشگاه ها و مغازه ها که نیز به نوردهی بالا می باشد مورد استفاده قرار میگیرد که با زاویه ی نوردهی ۱۱۰ درجه از جمله لامپ های پرنور محسوب می شوند.

لامپ ال ای دی واشر: این نوع لامپ ها که به لامپ های میله ای نیز مشهور هستند از چند لامپ ال ای دی کوچک به صورت یک سری در یک میله به وجود می آیند که کاربردهای زیادی دارند از جمله امروزه به عنوان لامپ یدکی یا همان چراغ قوه کاربرد دارند.

لامپ ال ای دی هالوژنی: این لامپ ها اغلب به دلیل اینکه شکل ظاهری آنها همانند لامپ های هالوژنی قدیمی است به این نام مشهور هستند، اما درکل در ساختار درونی آن از فناوری لامپ های ال ای دی استفاده شده است که در اغلب صنایع و کارخانه ها از این لامپها استفاده می شود.

بازار خرید لامپ LED کم مصرف

بازار خرید لامپ LED کم مصرف همان طور که می دانید لامپهای LED از جمله پرکاربرد ترین وسیل های نور زا می باشند که علاوه بر طول عمر مفید، طیف رنگی متنوع، مصرف کم انرژی و زیبایی خارق العاده، فواید بیشمار دیگر نیز دارند، این لامپ ها اغلب در راهرو لابی ها هتل ،مرکز تحصیلی، ورزشگاه ها، اتاق های کنفرانس و حتی خانه های مسکونی استفاده می شود.

از این رو با توجه به استقبال ویژه خریداران از این نوع لامپ هودر دهه اخیر، این مرکز به عنوان مراکز فروش و صادرات و مرکز خرید لامپ LED عمده سعی در ارائه این محصول با کیفیت حداکثری به سفارش دهندگان محترم در سراسر ایران می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما