مرکز خرید لامپ کم مصرف قلمی

داشتن یک لامپ امری طبیعی و ضروری در دنیای امروزی می باشد ولی انتخاب آن باید عاقلانه باشد که خرید لامپ کم‌ مصرف بهترین گزینه است که مزایای این لامپ ها دیگر برای همه آشکار و جا افتاده شده و یک نوع پر فروش این لامپ نوع لامپ کم مصرف قلمی می باشد که به صورت مدادی است و مرکز خرید لامپ قلمی همان فروشگاه های لامپ می باشد که از انواع لامپ های کم مصرف دارند و سایت ارائه دهنده ی با کیفیت ترین نوع لامپ های کم مصرف می باشد.

مرکز خرید لامپ کم مصرف قلمی

مزایای استفاده از لامپ کم مصرف

مزایای استفاده از لامپ کم مصرف به مزایای لامپ کم مصرف می پردازیم؛ عمر طولانی مدت لامپ های LED تا 10 برابر بیشتر از فلورسنت های جمع و جور و 40 برابر بیشتر از لامپ های معمولی رشته ای است، دوام LED بالا است از آنجا که LED ها فیلامنت ندارند تحت شرایطی که یک لامپ رشته ای معمولی شکسته می شود آسیب نمی بینند لامپ های LED به دلیل جامد بودن خود را به خوبی تکان می دهند و دچار ضربه نمی شوند ساختار این لامپ ها باعث ایجاد گرما نمی شوند LED ها چندین ساعت نور تولید می کنند در حالی که برای لامپ های رشته کم تر است.

لامپ های رشته ای معمولی داغ می شوند و به تجمع گرما در یک اتاق کمک می کنند. LED ها از تجمع گرما جلوگیری می کنند و در نتیجه به کاهش هزینه های تهویه مطبوع در خانه کمک می کنند بدون عطارد در ساخت LED ها از جیوه استفاده نمی شود کارآمدتر لامپ های LED فقط 2-17 وات برق مصرف می کنند.

لامپ های LED مورد استفاده در وسایل داخل خانه باعث صرفه جویی در مصرف برق ، خنک ماندن و صرفه جویی در هزینه های جایگزینی می شوند زیرا لامپ های LED بسیار طولانی عمر می کنند. لامپ های کوچک چراغ قوه LED عمر باتری را 10 تا 15 برابر بیشتر از لامپ های رشته ای افزایش می دهند مقرون به صرفه است

چون هزینه لامپ های LED جدید در چند سال گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته و همچنان در حال کاهش است. لامپ های LED همچنین برای استفاده با ژنراتورهای کوچک قابل حمل که صاحبان خانه از آنها برای تغذیه پشتیبان در مواقع اضطراری استفاده می کنند ایده آل هست.

مشخصات فنی انواع لامپ های ال ای دی

با افزایش روزافزون گزینه های لامپ های بسیار کارآمدتر اتحادیه ها ممنوعیت مرحله ای لامپ معپولی را در چند سال پیش اعلام کرد برخی از کشور ها با پیروی از این دستور تولید و واردات لامپ های کم مصرف و لامپ پروانه ای صادراتی به مصرف همگانی از تین نوع لامپ ها کمک کردند. لامپ های ال ای دی در حال حاضر فقط در صورت مطابقت با استاندارد جدید انرژی در دسترس هستند.

به گفته وزارت انرژی استفاده سریع از لامپ های LED صدها میلیون تن گازهای گلخانه ای را از ورود به جو نجات می دهد. کشورهای متعددی در آسیا و آمریکا نیز لامپ های رشته ای را به تدریج حذف یا ممنوع کرده اند. تخمین زده می شود که این تغییرات سالانه میلیون ها دلار به هر کشوری که از لامپ های کم مصرف استفاده می کند صرفه جویی می کند.

به گفته وزارت انرژی ایالات متحده ، استفاده سریع از لامپ های LED به طور کلی 265 میلیارد در 20 سال آینده صرفه جویی می کند. این سوئیچ همچنین به حذف نیاز به ساخت 40 نیروگاه جدید و نجات صدها میلیون تن گازهای گلخانه ای از ورود به جو کمک می کند.

مشخصات فنی این لامپ ها به این صورت است که لامپ های LED ها (دیودهای ساطع کننده نور) لامپ های جامد هستند که از نظر انرژی بسیار کم مصرف هستند هنگامی که LED ها برای اولین بار توسعه یافتند محدود به استفاده از یک لامپ در برنامه های کاربردی مانند تابلوهای ابزار ، وسایل الکترونیکی ، چراغ های قلم و اخیراً در نورهای مخفی داخلی و خارجی استفاده می شود.

تولیدکنندگان کاربرد LED ها را با خوشه بندی لامپ های کوچک گسترش داده اند. اولین لامپ های خوشه ای برای مواردی که از باتری استفاده می کنند مانند چراغ قوه و چراغ های جلواستفاده شد. امروزه لامپ های LED با استفاده از 180 لامپ در هر خوشه ساخته می شوند و در لنزهای پخش کننده قرار گرفته اند که نور را در پرتوهای گسترده تر پخش می کنند LED ها که اکنون با پایه های استاندارد و متناسب با وسایل روشنایی خانگی موجود هستند نسل بعدی در روشنایی خانه هستند.

یک ویژگی فنی مهم LED ها این است که نور جهت دار است برخلاف لامپ های رشته ای که نور را به صورت کروی بیشتر پخش می کنند این یک مزیت با نورپردازی فرو رفته یا روشنایی زیر کابینت است اما برای لامپهای رومیزی یک معایب است. طرح های جدید لامپ LED این محدودیت جهت را با استفاده از لنزهای پخش کننده و بازتابنده ها برای پراکندگی بیشتر نور مانند یک لامپ رشته ای برطرف می کند.

هزینه بالای تولید LED ها مانعی برای استفاده گسترده است با این حال محققان توسعه یک فرایند برای استفاده از ویفر سیلیکون ارزان به جای فن آوری مبتنی بر یاقوت کبود گران است این امر به سرعت LED ها را با CFL ها و لامپ های رشته ای وارد قیمت رقابتی کرده است. لامپ های LED در حال حاضر استاندارد اکثر نیازهای روشنایی می باشد.

عدم آسیب رسانی به محیط زیست با لامپ کم مصرف

عدم آسیب رسانی به محیط زیست با لامپ کم مصرف لامپهای کم مصرف و محیط زیست به طور جهانی پذیرفته شده است که لامپ های کم مصرف برای محیط زیست مفید هستند آنها نه تنها مقادیر قابل توجهی از برق را ذخیره می کنند بلکه دوام بیشتری نیز دارند و بنابراین منجر به سطوح بالای محل دفن زباله مرتبط با لامپ های رشته ای نمی شوند لامپهای CFL چهار برابر لامپهای رشته ای کارآمد هستند و تا 10 برابر بیشتر عمر می کنند.

بنابراین یک چراغ کم مصرف به اندازه یک لامپ رشته ای 100 وات نور ارائه می دهد و حدود پنج سال دوام می آورد استفاده از آنها به جای لامپ معمولی باعث صرفه جویی بیش از 500 کیلووات ساعت در طول عمر خود می شود و صرفه جویی می شود که این عوامل عدم آسیب به محیط زیست است.

قاب محیطی LED ها بسیار برجسته تر است و LED ها نه تنها فاقد جیوه هستند بنابراین هیچگونه زباله خطرناکی ندارند بلکه 300٪ از چراغ های فلورسنت و حدود 1000٪ از چراغ های رشته ای کارآمدتر هستند در تحقیقی توسط وزارت انرژی تخمین زده شده است که لامپ های LED می توانند تا سال چندسال آینده میزان مصرف انرژی ملی خود را برای روشنایی تا 29 درصد کاهش دهند این امر باعث صرفه جویی چند میلیارد در قبوض برق خانوارها می شود و تأثیر مثبت قابل توجهی بر ما خواهد داشت.

اثر کربن به مقدار کل دی اکسید کربن (یا گازهای گلخانه ای) که به طور مستقیم یا غیرمستقیم توسط فعالیت های خاص بشر تولید می شود و عوامل مختلفی وجود دارد که معمولاً در نظر گرفته می شوند ، از جمله موقعیت و تعداد افراد در خانه شما ، غذا و رژیم غذایی شما ، دفعات رانندگی یا پرواز و نوع روشنایی که استفاده می کنید بنابراین دارای اثر کربن خاص خود است

اما روش بهتری برای اندازه گیری فعالیت های روزانه شما است تا بتوانید میزان دی اکسید کربن تولید شده توسط آنها را تخمین زده و اقدامات لازم را برای کاهش اثرکربن انجام داد آمار بر اساس تحقیقات انجام شده روشنایی در حدود 6 درصد از انتشار دی اکسید کربن جهانی نقش دارد و تغییر به روشنایی LED می تواند هزاران گاز گلخانه ای را از هوا دور کرده و تعداد نیروگاه ها را به حداقل برساند

اثر کربن و برق تحقیقات نشان می دهد که تقریباً نیمی از اثر کربن جهان در نتیجه برق و 17 درصد تنها از طریق روشنایی ایجاد می شود. هر کس برای برآوردن بیشتر نیازهای روزانه خود به برق وابسته است منابع برق شامل زغال سنگ ، باد ، انرژی زمین گرمایی ، نیروگاه های برق آبی خورشیدی ، گازی و هسته ای است. و اثر کربنی فرد مستقیماً با میزان مصرف برق و همچنین منبع برق متناسب است.

بهترین راه برای کاهش ردپای کربن شما نورپردازی LED راهی باورنکردنی برای به حداقل رساندن اثر کربن شما است این کارآمد مقرون به صرفه و قابل اعتماد است حتی بیشتر LED ها دارای مزایای بزرگ زیست محیطی هستند در مقایسه با لامپ های معمولی این وسایل از نظر مصرف انرژی بیشتر هستند و تا 90 درصد از قبوض انرژی شما را ذخیره می کنند به دلیل طراحی کوچک و جمع و جور ، نصب و استفاده از LED ها آسان است

علاوه بر این ، آنها هیچ گونه مواد شیشه ای یا مواد شیمیایی سمی مانند جیوه ندارند بنابراین آنها را بسیار بادوام و ایمن می کند. می توانید به راحتی از آنها در فضاهای تنگ و اتاق های تمیز کننده و همچنین مناطق آماده سازی غذا استفاده کنید. چراغ های LED گرمای کمتری را پخش می کنند و برای استفاده در آب و هوای گرم و مصارف صنعتی مناسب هستند.

نکاتی برای استفاده از لامپ کم مصرف

برای انتخاب و استفاده از لامپ کم مصرف به سه فاکتور اشاره می کنیم است: نوع ، مقدار لومن و رنگ است نوع: نوع لامپ صرفه جویی در مصرف انرژی تا حد زیادی بر اساس مکان و نحوه استفاده از آن تعیین می شود برای روشنایی عمومی و بیرونی از چراغ های LED استفاده کنید نورافکن ها و لوسترهای کریستالی از LED استفاده می کنند، در حالی که چراغ های کم نور از لامپ های هالوژنی LED یا درجه B استفاده می کنند.

مقدار لومن: به طور سنتی ، ما همیشه از وات برای تعیین روشنایی و قدرت تولید شده توسط لامپ های سنتی استفاده می کنیم با این حال از آنجا که لامپهای کم مصرف از وات کمتری برای کارکردن استفاده می کنند وات دیگر راهی عملی برای اندازه گیری روشنایی نیست. در عوض خروجی لامپ ها ایده دقیقی از روشن بودن لامپ کم مصرف شما ارائه می دهد.

رنگ: رنگ لامپ شما به سلیقه شخصی شما بستگی دارد برای نور طبیعی تر لامپ های کم مصرف را که به رنگ سفید نرم یا گرم توصیف می شوند در نظر بگیرید برای نورافکن ها ، گاراژها یا مناطقی که به نور بیشتری نسبت به حالت معمول نیاز دارند ، از لامپ ال ای دی سوله ای یا سفید خالص استفاده کنید.

این امر در هزینه خرید و تعویض لامپ های رشته ای جداگانه مثر نیست اما می توانید مطمئن باشید که در دراز مدت لامپ های کم مصرف می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند علاوه بر این لامپ های کم مصرف بسیار طولانی مدت هستند اگر 12 ساعت در روز روشن بماند اکثر آنها می توانند 11 سال بدون نیاز به تعویض دوام بیاورند این با لامپ های سنتی که به ندرت بیش از یک سال دوام می آورند

بطور غیرقابل انکاری اگرچه قیمت آنها هنوز کمی بیشتر از لامپهای هالوژن و رشته ای است اما بسیار بیشتر عمر می کنند در لمس خنک هستند و دی اکسید کربن کمتری تولید می کنند خانه ای که در درجه اول از لامپ های کم مصرف استفاده می کند در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه می شود. در ترکیب با سایر روشهای مدیریت انرژی مانند کنتورهای هوشمند و عایق کاری منزل می توانید با استفاده از لامپ های کم مصرف مصرف انرژی خود را کاهش دهید و قبوض آب و برق خود را به شدت کاهش دهید.

بازار فروش لامپ کم مصرف گرد

بازار فروش لامپ کم مصرف گرد لامپ کم مصرف همانطور که از نامش پیدا است مصرف انرژی کمی دارد و بااین حال روشنایی زیادی را تولید و پخش می کند و دیگر کمتر کسی است که از لامپ های رشته ای معمولی استفاده می کند و بازار فروش بالایی دارد استفاده از این لامپ تا حدی مرسوم شده بطوری که گویی فقط یک نوع لامپ در بازار وجود دارد و از پرفروش ترین نوع لامپ ها می باشد چون تنوع بالایی دارد که برای همه ی مکان ها لامپ کم مصرف موجود می باشد مانند لامپ LED جدید گرد، لامپ LED استوانه ای، لامپ کم مصرف پروانه ای، لامپ حبابی استاندارد، لامپ سوله ای درجه یک و …

قیمت لامپ ال ای دی کم مصرف گرد

لامپ ال ای دی کم مصرف گرد را در اکثر خانه ها و مکان های دیگر می بینید که در اندازه های بزرگ و کوجک و در چند رنگ مختلف وجود دارد با اینکه این لامپ پرفروش و پر طرفدار می باشد ولی قیمت پایینی دارد بطوری که هر خانوار در هر سطح اقتصادی می تواند به راحتی از این لامپ ها تهیه کنند و قیمت آن ها بسته به انرژی مصرفی، اندازه، کارخانه ی تولیدی و … متفاوت می باشد ولی درحالت کلی قیمت ارزان تری نسبت به کیفیت بالای خود دارد و مقرون بصرفه تر می باشد.

فروش لامپ ال ای دی استوانه ای

فروش لامپ ال ای دی استوانه ای برای محصولات با کیفیت بالا با بیشترین صرفه جویی در انرژی ، لامپ هایی را انتخاب کنید که علاوه بر روشنایی کارآمد بالا برای صرفه جویی در مصرف برق ، از کنترل هایی مانند تایمر و دیمر استفاده کنید. تایمرها در صورت عدم استفاده چراغها را به طور خودکار خاموش می کنند و در صورت عدم استفاده چراغ ها را خاموش می کنند و برای کاهش سطح نور می توان از دیمر استفاده کرد.

مطمئن شوید که محصولاتی را انتخاب می کنید که با لامپ های کم مصرف که می خواهید استفاده کنید سازگار باشد که این باعث فروش بالای این لامپ ها می شود. لامپ ال ای دی استوانه ای میتواند با هرمحیط شما سازگار باشد و پرنور کند قیمت لامپ کم مصرف ارزان و مقرون بصرفه تر است.

1

  1. تازه خریداری کردم و تازه به دستم رسیده، از لحاظ قیمت بسیار مناسب است.
    اگر قصد خرید عمده این محصول رو دارید، باید بگم که این سایت بهترین انتخاب هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما