مرجع پخش پنل LED کم مصرف

امروزه این لامپ های مفید و پرفایده، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، ساختار سالم این محصول، سلامتی کاربران را تهدید نخواهد کرد. قیمت عمده پنل LED کم مصرفدر این نمایندگی فروش، بسیار مناسب می باشد.

مرجع پخش پنل LED کم مصرف

راهنمای جامع خرید پنل LED کم مصرف

راهنمای جامع خرید پنل LED کم مصرف پنل ال ای دی گرد، مربع و دو رنگ در بازار وجود دارند که مطابق سلیقه ی شما خریداری شده و در منزل یا فضای کار نصب می شود و زیبایی و فضایی منحصر به فرد را برای شما به ارمغان می آورد. پنل های ال ای دی جای لامپ ها و مهتابی ها را به خوبی در منزل گرفته است.

و امروزه در اکثر خانه ها می توان آن ها را مشاهده کرد که جلوه ای متفاوت و خاصی را به منازل و حتی محیط های کاری و اداری نیز هدیه می کند. پنل ها با روشن و خاموش کردن های مکرر خراب نمی شوند و بسیار مقاوم هستند. پنل ال ای دی روکار دارای ظاهری بسیار خوشگل و باریکی هستند که وزن آن ها بسیار سبک و عالی است.

ویژگی بارز پنل LED کم مصرف

پنل ال ای دی جدید و با کیفیت وزن بسیار کمی دارد و بسیار سبک است و از عمر طولانی و دوام بسیار بالایی برخور دار می باشد، از این رو همه ی مشتریان برای خرید این پنل ها اقدام و در روشنایی منزلشان مورد استفاده قرار می دهند.

پنل ال ای دی باکیفیت و اصل، رنگ همه ی قسمت های آن یکی است حتی پایه ها و قاب های آن دقیقا هم رنگ هستند و دارای کنترلی هستند که مارک روی ال ای دی به صورت برجسته روی این کنترل ها نیز مشاهده می شود. پنل های اصل پشت ال ای دی برچسب شناسه و سریال دارند که باید با سریال نوشته شده روی کارت داخل آن یکی باشند. این پنل ها از عمر طولانی و دوام بسیار بالایی برخور دار هستند، از این رو همه ی مردم برای خرید این پنل ها اقدام و در روشنایی منزلشان مورد استفاده قرار می دهند این پنل ال ای دی ضد آب می توانند نورهای رنگارنگی را به نمایش در آورده و پخش کنند و محیط و فضایی رویایی را برای شما هدیه دهند.

این پنل ال ای دی صادراتی می توانند نورهای رنگارنگی را به نمایش در آورده و پخش کنند و محیط و فضایی رویایی را برای شما هدیه دهند. که مطابق سلیقه ی شما خریداری شده و در منزل یا فضای کار نصب می شود و زیبایی و فضایی منحصر به فرد را برای شما به ارمغان می آورد. این پنل ها سریع خراب نمی شوند و نصب آن ها بسیار راحت و آسان است.همه ما حداقل یک بار هم که شده پنل‌های ال ای دی را در فضاهای مختلف از نزدیک دیده ایم. در بسیاری از سالن‌های بزرگ مانند مرکز آموزشی، بیمارستان ها، تالارها، ادارات و سازمان‌ها، از پنل‌های توکار و روکار استفاده می‌کنند، زیرا علاوه بر کم مصرف بودن بسیار کارآمد هستند و نور بسیار خوبی را از خود به جای می‌گذارند. از طرفی دیگر کلیه ابزار و مواد اولیه ای که برای ساخت این ابزار به کار می رود از باکیفیت ترین و درجه یک ترین مواد موجود در بازار هستند، به همین دلیل است که محصول نهایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. جنس بدنه پنل‌های ال ای دی بسیار مرغوب و باکیفیت است و در استفاده‌های طولانی مدت متحمل هیج گونه تغییراتی نخواهد شد.

این بدنه ها در برابر عوامل محیطی، شکستن، ضربه و تغییر رنگ کاملا مقاوم هستند و شما می‌توانید با خیال راحت آنها را خریداری نمایید. همچنین کلیه قطعاتی که برای ساخت پنل ال ای دی به کار می‌روند، از بهترین های موجود در بازار هستند. علاوه و بدنه پنل‌ها، لامپ‌های موجود در این وسیله از طول عمر بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل است که این پنل‌ها در شمار کاربردی‌ترین و بهترین ابزار روشنایی قرار دارند.پنل های ال ای دی باکیفیت مشخصه های زیادی دارند که مهم ترین آن ها نور و روشنایی درخشان و فوق العاده ی آن هاست که توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است.

کاهش مصرف انرژی با استفاده از پنل LED

کاهش مصرف انرژی با استفاده از پنل LED همه ما حداقل یک بار هم که شده پنل‌های ال ای دی را در فضاهای مختلف از نزدیک دیده ایم. در بسیاری از سالن‌های بزرگ مانند مرکز آموزشی، بیمارستان ها، تالارها، ادارات و سازمان‌ها، از پنل‌های توکار و روکار استفاده می‌کنند، زیرا علاوه بر کم مصرف بودن بسیار کارآمد هستند و نور بسیار خوبی را از خود به جای می‌گذارند. از طرفی دیگر کلیه ابزار و مواد اولیه ای که برای ساخت این ابزار به کار می رود از باکیفیت ترین و درجه یک ترین مواد موجود در بازار هستند، به همین دلیل است که محصول نهایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. جنس بدنه پنل‌های ال ای دی بسیار مرغوب و باکیفیت است و در استفاده‌های طولانی مدت متحمل هیج گونه تغییراتی نخواهد شد. این بدنه ها در برابر عوامل محیطی، شکستن، ضربه و تغییر رنگ کاملا مقاوم هستند و شما می‌توانید با خیال راحت آنها را خریداری نمایید.

همچنین کلیه قطعاتی که برای ساخت پنل ال ای دی به کار می‌روند، از بهترین های موجود در بازار هستند. علاوه و بدنه پنل‌ها، لامپ‌های موجود در این وسیله از طول عمر بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل است که این پنل‌ها در شمار کاربردی‌ترین و بهترین ابزار روشنایی قرار دارند.این پنل ها دارای انواع متفاوت و متنوعی هستند که هر یک کارایی مختلفی دارند مثلا پنل های توکار برای قسمت هایی استفاده می شود که قبلا برای نصب پنل ال ای دی دو رنگ طراحی شده است برای سقف های معمولی نمی توان از این پنل ها استفاده نمود. این گونه پنل ها دارای عمر طولانی و دوام بسیار بالایی هستند از این رو همه ی مردم برای خرید این پنل ها اقدام و در روشنایی منزلشان مورد استفاده قرار می دهند این پنل ها می توانند نورهای رنگارنگی را به نمایش در آورده و پخش کنند و محیط و فضایی رویایی را برای شما هدیه دهند.

نصب آسان پنل LED کم مصرف

اندازه های متنوع پنل ال ای دی کناف تولید شده و به بازار عرضه می شود که این امر سبب شده است مناسب استفاده برای همه ی مکان ها باشد از جمله برای ساختمان های بسیار بزرگ و فروشگاه ها و هم چنین خانه ها و منازل استفاده می شود که هرکس با توجه به نیاز خود پنل ال ای دی24 وات مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری می نماید و هم چنین خریداران و مشتریان می توانند هم به صورت حضوری به فروشگاه ها و مکان های توزیع این پنل ها مراجعه می کنند و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند و هم چنین ،

هم می‌توانند پنل مورد نظر خود را از طریق اینترنت و یا سایت سفارش داده و دریافت نمایند که با قیمت بسیار مناسب و در مدت زمان بسیار کوتاهی و به راحتی به دست سفارش دهندگان و خریداران در هر نقطه از کشور عزیزمان ایران و هم چنین مردم کشور های ديگر می رسد پنل ال ای دی توکار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نور بسیار بالا دارد که دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد و پر طرف دار می باشد و به دلیل توکار بودن مورد پسند همه ی افراد و مناسب استفاده برای همه ی مکان ها می باشد.

پنل های ال ای دی کناف دارای اندازه های بسیار بزرگ برای مثال بیمارستان ها و دانشگاه ها و فروشگاه های بسیار بزرگ و یا تالار های عروسی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید عمده پنل LED کم مصرف

خرید عمده پنل LED کم مصرف این محصول امروزه توجهات زیادی را به خود جلب ساخته و تأثیرات عالی در مصرف انرژی از خود به جا گذاشته است. پنل لامپ ها از ال ای دی ها نیز، گوی سبقت را ربوده اند. یکی از نمونه های لامپ های ال ای دی ، لامپ استوانه ای می باشد که زاویه تابش بیشتر و تأمین نور بهتری را از خود نشان می دهد. پنل ال ای دی عمده سقفی LED در مصرف انرژی تا ۸۵ ساعت صرفه جویی می کنند، اگر روزانه حدود ۸ ساعت از آن استفاده شود، به اندازه ۱۷ سال عمر می کنند. طراحی و ساختار این محصول فوق العاده ست.

طراحی پیشرفته آن به گونه ای است که شدت و میزان نوردهی آن هر چقدر باشد، باز هم منجر به کاهش مصرف برق می شود. بیشترین نورپرازی را دارد. این محصول در بازار، یکی از پرفروش ترین لامپ ها می باشد. با ظرافت و پر نور است. پکیج پنل ها، شامل متعلقات لازم، از جمله: پیچ و زنجیرهای معلق و قلاب می باشد که به صورت کامل توزیع می شود. با استفاده از آن، تامین روشنایی به صورت کم هزینه و بهینه انجام خواهد شد. در نمایندگی پنل لامپ، قیمت لامپ ال ای دی و پنل ها با توجه به طرح و رنگ، سایز و اندازه و مدل های مختلف آن در بازار، تعیین می گردد.

از مشخصه های آن، جنس بدنه آلومینیومی و عمر بسیار زیاد، دارای نشان استاندارد ملی، انتقال حرارت به بهترین شکل و ایجاد روشنایی بی نظیر آن می باشد، شارژ نوری آن ۴۲۰۰ لومن است. قیمت این لامپ ها در بازار پنل لامپ، به یک میزان نمی باشد، زیرا کاربرد و کارایی آن ها، با یکدیگر متفاوت است.

عرضه مستقیم پنل LED کم مصرف

پنل لامپ ها هوشمند هستند و با نرم افزار های زیادی کاربرد دارند. نور گسترده و عمر بالایی دارند و از هر نظر مقرون به صرفه می باشند و تزیینی و کاربردی هستند. به منظور نورپردازی در دکوراسیون های داخلی، کاربرد دارد، پنل لامپ ها در طراحی بسیار متنوع و شکیل تر می باشند و استفاده از آن ها، جلوه ای بی مانند را در فضا ایجاد می نماید.

پنل ها، بر روی سقف یا دیوار نصب می شوند و از صفحات کوچک و بزرگی برخوردار هستند. جلوه ای خاص دارند و در زمان خاموشی و طول روز نیز، بسیار زیبا می باشند. پنل مربعی توکار، بسیار رایج می باشد که یکی از ابعاد آن، ۶۰ در ۶۰ و مجهز به قاب آلومینیومی است. زاویه تابش آن، ۱۲۰ درجه است و نورش محیط را، کامل پوشش می دهد. پنل لامپ بیشتر از گذشته مورد توجه معماران جهت دکوراسیون سازی قرار گرفته است. تولید این محصول، زیر نظر افراد متخصص و مجرب در این زمینه و به وسیله ماشین آلات اتوماتیک و کنترل کیفی دقیق، انجام شده و به بازار عرضه می گردد.

در این پنل ها، پرتوهای رنگی و تجهیزات روشنایی متنوعی وجود دارد و با مداوم کار کردن آن، به هیچ عنوان دچار ایرادات فنی و نوسانات نخواهد شد. برند عرضه کننده، میزان ولتاژ، مقدار خرید و تعداد وات لامپ، در میزان قیمت آن تأثیر دارد.

توزیع بی واسطه پنل LED کم مصرف

توزیع بی واسطه پنل LED کم مصرف شرکت های بسیاری در داخل کشور این محصول را با برندهای مختلف تولید می کنند که برخی از آن ها، قدمت و تجارب بیشتری دارند. شرکت کارامکس، عرضه کننده با کیفیت ترین لامپ موجود در کشور می باشد، تولید این محصول در این شرکت، مطابق با استاندارد اروپا انجام می شود و تمام آن زیر نظر بازرسان رسمی، مورد بررسی قرار می گیرد. استفاده از این محصول فوق مصرف، در مکان هایی که در معرض گرد و غبار هستند نیز مناسب است. این شرکت تمام تلاش خود را کرده است تا محصولی با نور دهی و طول عمر بالا و با کیفیت، در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد و برای جلب رضایت مشتری گام های بسیاری برداشته است.

تنها برند شناخته شده ای است که کمترین اقلام سوختگی و برگشتی در بین لامپ ها را دارا می باشد، در صنعت روشنایی، این لامپ منحصر به فرد توانسته است صاحب امتیازات و افتخارات ارزشمند شود. گروه فنی شرکت صنایع الکترونیک افزاتاب، از بین مهندسین با مهارت و خلاقیت استثنایی انتخاب شده اند. اهداف این شرکت، پیشرفت در صنعت محصولات روشنایی و تولید این محصول برای وزارت نیرو، بوده است. یکی از قوی ترین شرکت ها، گروه صنعتی سالید می باشد که در زمینه ساخت لوازم خانگی برق و الکترونیک خوش درخشیده است. ایران یکی از توانمندترین کشورهای سازنده قطعات و تولید کننده لامپ و محصولات روشنایی در دنیا به شمار می رود، شرکت های زیادی از جمله تهران، اقدام به پخش لامپ های ال ای دی به صورت عمده کرده اند. پخش عمده لامپ خارجی و وارداتی، با نرخ فروش بیشتری عرضه می شود و برای خرید آن ها باید هزینه زیادی صرف نمود.

قبل از خرید محصول باید اطلاعات و شناخت کافی داشت، تا با عجله دست به انتخاب نادرست نزد. بنابراین، باید از راهنمایی مشاوران در این زمینه بهره برد. اکنون می توان شاهد افزایش تولید انواع لامپ ال ای دی توسط تولید کنندگان در ایران، به جهت پیشتاز شدن در عرصه تولید تجهیزات الکتریکی و روشنایی بود. این مرکز فروش عمده لامپ، توانسته با سابقه ای طولانی در زمینه پخش لامپ و فروش پنل لامپ ارزان و فروش لامپ ال ای دی، اعتماد و رضایت مصرف کننده را جلب نماید. انواع پنل لامپ، به صورت دو حالته، سه حالته و ساده می باشند. ساده آن، تک رنگ است و دو و سه حالته آن، چند رنگ مختلف را به صورت هم زمان از خود ساطع می نمایند. بدنه آن آلومینیومی و سفید و رینگ نقره ای رنگ، به همراه ضمانت نامه پس از فروش و با نورپردازی بسیار عالی می باشد. با قیمت پنل ال ای دی عمده، می توان در هزینه های کلی، صرفه جویی چشم گیری داشت و در جهت تقویت ملی نیز، گامی مؤثر برداشت.

1

  1. از نظر کیفیت خیلی خوبه و نسبت به این قیمت ارزش خرید داره همین مارک تو بازار قیمتش بالاتره. خریدش به شدت توصیه میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما