مراکز پخش لامپ کم مصرف گرد

امروزه در سراسر دنیا نیاز به روشنایی به صورت مبرم احساس می‌شود و همواره از وسایل متنوعی که بتواند باعث روشنایی شود استفاده می شود. همچنین مورد دیگری که به شدت مورد توجه قرار دارد کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در آن می باشد. به همین دلیل برای دستیابی به هر دو هدف محصولاتی نظیر لامپ کم مصرف گرد وارد بازار شدند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله اطلاعات جالب و شگفت انگیزی را در مورد مراکز عرضه لامپ کم مصرف پروانه ای با شما در میان گذاشته و اطلاعات کاربردی را در اختیارتان قرار دهیم. پس اگر تمایل دارید در مورد بهترین لامپ کم مصرف به اطلاعات جالب و شگفت انگیزی دست پیدا کنید، توصیه می‌کنم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مراکز پخش لامپ کم مصرف گرد

اطلاعاتی درباره لامپ کم مصرف

اطلاعاتی درباره لامپ کم مصرف همانگونه که در بخش‌های قبلی گفتیم یکی از اصلی‌ترین خواسته های انسان نیاز به روشنایی می باشد. به همین دلیل استفاده از وسایل نورپردازی در شهرها و در مراکز داخلی بسیار پر اهمیت می باشد. امروزه انواع بسیار مختلفی از وسایل نظیر لامپ‌های کم‌مصرف به وجود آمده‌اند که می‌تواند علاوه بر ایجاد روشنایی برای انسان و برطرف کردن نیاز آن به صورت بسیار شگفت انگیزی در زمینه صرفه جویی در مصرف انرژی نیز به انسان کمک می کنند.

امروز انواع بسیار متفاوتی از لامپ‌های کم‌مصرف که به رنگ های سفید و آفتابی وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد. در این بخش قصد داریم به صورت کاملا تخصصی ویژگی‌ها و مشخصات کلی لامپ های کم مصرف را برای شما بازگو کرده و اطلاعات بسیار جالب و بی نظیری را در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم‌ پس توصیه می کنم به هیچ وجه این بخش را از دست ندهید.

اولین چیزی که باید در این زمینه بدانیم این است که واقعاً لامپ کم مصرف چیست؟ در واقع باید بگوییم که این نوع نام ها که به عنوان لامپ فلورسنت فشرده نیز شناخته می‌شوند انواعی از لامپ ها می باشند که در آنها از تکنولوژی بسیار پیشرفته‌ای که تحت عنوان تخلیه الکتریکی گاز شناخته می شود، استفاده شده است. باید بگوییم که این لامپ ها با توجه به تکنولوژی ساختی که دارد بسیار با کیفیت بوده و بازدهی و کاربرد بسیار بالایی را دارند و علاوه بر آن همانگونه که از اسم این پیداست باعث کاهش مصرف انرژی نیز می‌شود.

به راستی این لامپ ها چگونه کار می کنند و چگونه باعث کاهش مصرف انرژی می شوند؟ اصلی ترین نکته در نحوه کارکرد آنها می باشد. در واقع این محصولات بی نظیر می توانند با شرایطی که در ساخت آنها به وجود آمده است، بخار جیوه موجود در گاز آرگون را تحت تاثیر پلاسمایی قرار داده و با ایجاد پرتو فرابنفش است از خود نور ساطع کند. این پرتو سپس با برخورد به ماده فلورسنت استفاده شده در ساختار لامپ ها به نور مرئی تبدیل شده و باعث روشنایی می شود.

مورد بعدی که در مورد این لامپ ها باید بدانیم ساختار لامپ های کم مصرف می باشد. در واقع به صورت کلی می توانیم مواد تشکیل دهنده این لامپ ها را به صورت زیر معرفی کنیم که عبارتند از:

 • اتصال دهنده به سوکت برق
 • الکترود
 • مدار ترانسفورمر
 • لوله های شیشه ای با روکش فسفر داخلی

در واقع ساختار کلی لامپهای کم مصرف به این شکل بوده و شما میتوانید با آنالیز این ساختار به عملکرد آن پی ببرید. در بخش‌های بعدی به صورت تخصصی تر در مورد نحوه کارکرد این لامپ ها با شما صحبت کرده و همچنین انواع لامپ حبابی کم مصرف را به شما معرفی خواهیم کرد. پس اگر تمایل دارید به اطلاعات جالب و شگفت انگیزی در زمینه عرضه کننده لامپ کم مصرف و خرید بی واسطه لامپ کم مصرف و لامپ ال ای دی کم مصرف دست پیدا کنید، توصیه می کند تا انتهای مقاله مهمان ما باشید.

اهمیت استفاده ازلامپ کم مصرف

در بخش های قبلی در مورد نیاز بشر به روشنایی و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی با شما صحبت کردیم و همچنین با شما در مورد ساختار کلی و عملکرد لامپ‌های کم‌مصرف گپ زدیم و گفتیم که چگونه این لامپها باعث برطرف کردن نیاز انسان می‌شود. در این بخش می خواهیم به شما اطلاعاتی بدهیم که چرا بهتر است از این لامپ ها استفاده کنیم و استفاده از این لامپ ها برای ما چه مزایای خواهد داشت.

قبل از اینکه به موضوع اصلی بپردازیم باید با انواع لامپ کم مصرف آشنا شویم امروزه انواع بسیار مختلفی از لامپ ها در بازار وجود دارد که مورد استفاده قرار می گیرد. دو مورد از اصلی ترین آنها عبارتند از:

 • لامپ کم مصرف فلورسنت فشرده
 • لامپ کم مصرف با تکنولوژی ال ای دی

در این مقاله قصد داریم در مورد لامپ های کم مصرف فلورسنت فشرده و ال ای دی با شما صحبت کرده و اطلاعات بی نظیر را با شما در میان بگذاریم. حالا به موضوع اصلی برگردیم و بدانیم که چرا بهتر است از این رو لامپ ها استفاده کنیم؟ برای جواب دادن به این سوال بهتر از با ویژگی‌های لامپ‌کم‌مصرف آشنا شوید. درصورتی که ویژگی های لامپ کم مصرف را بدانید به صورت خودکار می توانید دلیل استفاده از آن را تشخیص دهید.

باید بگوییم که این لامپ ها ویژگی های مختلفی دارند و بر اساس المان ها و عناصر مختلفی که برای آنها دسته بندی شده است مورد مقایسه قرار می‌گیرد. از جمله انواع ویژگی‌های آنها می‌توانیم به

 • نور یکنواخت و بدون لرزش
 • حذف اثر استروبوسکوپی
 • بهره‌وری
 • میزان شار نوری
 • جایگزین آسان
 • عدم ایجاد حرارت های مزاحم
 • توان مصرفی
 • عمر لامپ
 • راه اندازی بدون چشمک زدن
 • امکان انتخاب رنگ

اشاره کنیم. در واقع اینها تنها گزینه هایی از ویژگی‌های لامپ های کم مصرف حبابی می باشد. در واقع با باز کردن هر یک از این ویژگی ها می توانید به این موضوع پی ببرید که چرا این لامپ ها مورد استفاده قرار گرفته و تا این حد محبوب هستند. در بخش‌های بعدی به صورت تخصصی در این مورد با شما صحبت خواهیم کرد. پس از شما دعوت می کنند که بخش‌های بعدی را به دقت مطالعه کرده و در صورت نیاز با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بررسی عملکرد انواع لامپ کم مصرف

بررسی عملکرد انواع لامپ کم مصرف در بخش های قبلی به صورت مختصر در مورد ویژگی‌‌های کلی لامپ های کم مصرف با شما صحبت کرده و به شما گفتیم که چرا بهتر است از این نوع لامپ‌ها استفاده کنیم. در این بخش می خواهیم که عملکرد کلی لامپ های کم مصرف را برای شما باز کرده و به شما آموزش دهیم که چگونه این لامپ‌ها کار می کنند تا بتوانید با نحوه عملکرد آنها آشنا شوید.

قبل از اینکه عملکرد این لامپ‌ها را برای شما باز کنیم باید بدانید که لامپ کم مصرف چیست. در صورتی که نمی دانید این لامپ چیست باید بخش‌های قبلی را مطالعه کرده و سپس به این بخش مراجعه کنید. اما در این بخش در خصوص نحوه عملکرد آن برای شما توضیح خواهیم داد. اولین چیزی که باید بگویم این است که این لامپ ها که به لامپ های حبابی کم مصرف موسوم هستند پر از گاز جیوه هستند. در واقع ماده اصلی که در این لامپ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد گاز جیوه بوده و از آن استفاده می شود.

عملکرد این نوع لامپ‌ها به اینگونه است که زمانی که کلید روشن شدن لامپ را فشار دهید جریان برق از بالاست الکترونیکی عبور کرده و وارد گاز جیوه می‌شود. این موضوع و الکترونهای موجود در جریان الکترونیکی باعث می شود که بخار جیوه ای فشرده موجود در لامپ تحریک شده و با برانگیخته شدن آن نوری در محدوده ی انواع نور فرابنفش ساطع می شود. در بخش های قبلی گفتیم که در تولید این لامپ ها از یک ماده فلور سنت نیز استفاده می شود.

پس باید بدانید که زمانی که نور نامرئی که در محدوده نور فرابنفش تولید می شود با برخورد به ماده فلورسنت به یک نور مرئی تبدیل می شود. این نور مرئی در نهایت باعث روشن شدن محیط شده و باعث روشنایی می شود. در واقع کارکرد کلیه لامپ های کم مصرف بدین شکل بوده می توانید آن را به سایر لامپ های کم مصرف تعمیم دهید.

مشخصات کلی لامپ کم مصرف

در بخش‌های فوق در مورد لامپ کم مصرف و مشخصات کلی آن با شما صحبت کردیم. در این بخش قصد داریم که به صورت کلی به مشخصات این لامپ‌ها بپردازیم و به شما بگوییم که چرا این لامپ‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به صورت مختصر در مورد مزایا و معایب این نوع لامپ برای شما صحبت خواهیم کرد. اما ابتداً در مورد مشخصات کلی این نوع لامپ‌ها با شما صحبت خواهیم کرد.

اولین موضوعی که از نام آنها نیز می توانید برداشت کنید این است که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. در واقع اصلی‌ترین نکته‌ای که باعث شد تا این لامپ‌ها اختراع شوند کاهش مصرف انرژی بود. نکته دیگری که در مورد این نوع لامپ‌ها وجود دارد این است که عمر طولانی تری نسبت به لامپ های دیگر دارند، به همین دلیل بسیاری از کشورها با اعمال قوانین سختگیرانه مردم راه تشویق به تولید این لامپ ها و استفاده از آنها می کند. پس باید بگوییم که این لامپ ها از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند و دولت‌ها نیز تشویق می کنند که مردم به استفاده از این لامپ های کم مصرف روی بیاورند.

یکی دیگر از مشخصات کلیه لامپ های کم مصرف استفاده از گاز جیوه و آرگون در ساختار این نوع لامپ ها می باشد و همین موضوع باعث شده است که معایبی برای آن تعریف شود. در این بخش به صورت کلی با ویژگی‌ها و مشخصات لامپ های کم مصرف آشنا شدید. اما همانگونه که گفتیم این لامپ ها دارای یکسری معایب و مزایا می باشد که در این بخش قصد داریم با شما صحبت کنیم. در این بخش به صورت گزینه وار در مورد مزایا و معایب این نوع لامپ‌ها اطلاعاتی را در اختیارتان می گذاریم.

ازجمله مزایای استفاده از لامپ کم مصرف عبارتند از:

 • عمر مفید طولانی
 • کاهش هزینه‌ها
 • کاهش گرمای محیط
 • کاهش مصرف برق
 • کاهش آلودگی های مربوط به تولید برق در نیروگاه ها

معایب استفاده از لامپ‌های کم مصرف که به صورت اثبات شده در مجلات معتبر ثابت شده است عبارتند از:

 • وجود جیوه در داخل این لامپ ها
 • تابش پرتو فرابنفش
 • تاخیر در روشن شدن
 • کاهش قدرت نوردهی با گذشت زمان
 • انتشار گازهای گلخانه‌ای
 • قابل استفاده نبودن در خارج از ساختمان
 • قابل استفاده بودن درصد بیمه‌های دیمردار

توزیع مستقیم لامپ کم مصرف گرد

توزیع مستقیم لامپ کم مصرف گرد در صورتی که تا اینجای مقاله را مورد مطالعه قرار داد باشید حتماً با ویژگی های کلی و مشخصات این نوع لامپ‌ها آشنا شده اید و همچنین می‌دانید این لامپ‌ها مزایای بسیار فراوانی دارند که باعث شده است طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل کاملاً طبیعی میباشد که سطح تقاضا برای مصرف این نوع لامپ‌ها بسیار فراوان باشد. باید بگوییم که در سراسر جهان برای این نوع لامپ‌ها در خواست وجود دارد و مردم تمایل دارند برای مزایایی که برای این نوع لامپ‌ها تعریف شده است از آنها استفاده کنند.

همین موضوع باعث شده است که سطح تقاضا برای این محصول فوق العاده بالا رفته و مصرف آن در سطح جهان زیاد باشد. امروزه مراکزی وجود دارند که در زمینه تولید و عرضه این محصول به صورت گسترده فعالیت می‌کنند. همچنین بسیاری از شرکت‌ها وجود دارند که خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه انجام داده و به توزیع مستقیم این محصول می پردازند. در صورتی که تمایل دارید به خرید این محصول روی بیاورید، توصیه می‌کنم خرید خود را از مراکز معتبر و توزیع کننده های اصلی این محصول انجام دهید تا بتوانید به صورت کاملاً موثر محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید.

مرجع فروش لامپ کم مصرف گرد

لامپ‌های کم‌مصرف همواره مورد توجه افراد بوده اند و همواره از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده اند. به همین دلیل افراد زیادی تمایل به خرید این محصولات دارد این موضوع باعث شده است که در سراسر جهان شرکت ها و مراکز به وجود بیاید که در زمینه فروش مستقیم این محصول فعالیت کنند. همچنین کارخانه‌ها با تولید این محصولات فروش مستقیم آن می‌تواند کمک شایانی به برطرف کردن نیاز مردم بکنند.

نکته‌ای که وجود دارد این است که شما باید خرید خود را از مراکزی انجام دهید که سابقه طولانی در این زمینه داشته و بتوانند با اعتماد و سابقه طولانی که در این زمینه دارند محصولات با کیفیت را در اختیار شما قرار دهند. همچنین لازم است که محصولاتی را خریداری کنید که علاوه بر کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز داشته باشد. باید بگویم که خرید از مراکز معتبر می تواند همه این مزایا را به صورت یکجا برای شما به ارمغان بیاورد. در صورتی که می خواهید اطلاعات تخصصی تری را در این زمینه کسب کنید، توصیه می کنم با مشاوران ما در این زمینه همراهی کنید.

مرکز سفارش لامپ کم مصرف گرد

مرکز سفارش لامپ کم مصرف گرد همانگونه که در بخش‌های قبلی گفته شد شرکت های زیادی در زمینه فروش محصولاتی نظیر لامپ کم مصرف فعالیت می‌کنند که یکی از اصلی ترین آنها مرکز فروش ما می‌باشد. در واقع ما سالیان طولانی بوده که در این زمینه فعالیت بوده و می‌توانیم بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهیم.

در صورتی که شما از جمله افرادی هستید که به کیفیت محصولات خود اهمیت می دهید و تمایل دارید در کنار کیفیت بالا محصولات را با قیمت مناسبی خریداری کنید، توصیه می‌کنم از مرکز فروش ما دیدن فرمایید. در واقع ما سالیان طولانی در این زمینه به شما کمک کرده ایم که بتواند محصولات با کیفیت را در قالب بسته‌های تخفیفی خریداری کرده و از خرید مطمئن و البته مقرون به صرفه نهایت لذت را ببرید.

 • تبلیغات: 
  1. لامپ‌ فلورسنت تهران شیراز مشهد
  2. خرید سیم تک رشته افشان و مفتولی
  3. خرید مستقیم لامپ پنلی پرنور
  4. فروش مستقیم لوستر کریستالی آویز بلند
1

 1. از نظر کیفیت خیلی خوبه و نسبت به این قیمت ارزش خرید داره همین مارک تو بازار قیمتش بالاتره. خریدش به شدت توصیه میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما