مراکز فروش پنل ال ای دی 30*30 روکار

امروزه برای کم مصرف کردن برق راه های مختلفی بیش روی ما قرار می دهند یکی از این راه ها استفاده از لامپ ال ای دی کم مصرف است که در مقایسه با محصولات مشابه بسیار با صرفه تر در هزینه و هم صرفه جویی می باشد. لامپ ها بر اساس نوع کیفت دسته بندی می شوند.

یکی از قسمت های مهم یک لامپ مهتابی ال ای دی دیواری و یا یکپنل ال ای دی 30*30 روکار ، حباب آن می باشد که بسته به محل قرارگیری چراغ باید از حباب مناسب استفاده شود که این حباب ها دارای جنس های مختلفی هستند هم چون: حباب های شیشه ای ، پلی اكریل ، پلاستیكی ، پریسماتیك ، پلاستیك نسوز و نشكن كه هریك دارای مشخصات مخصوص و خصوصیات خاصی می باشند.

مراکز فروش پنل ال ای دی 30*30 روکار

خصوصیات انواع پنل ال ای دی

خصوصیات انواع پنل ال ای دی پنل ال ای دی کم مصرف در واقع نوعی لامپ جامد است که نور را از دیود نور افشان که جزئی الکترونیکی در لامپ ها است، پخش می کند، در قدیم از این لامپ ها برای وسایل دیجیتال مانند تلویزیون استفاده می کردند،

اما امروزه برای نورپردازی های مختلف نیز از این لامپ ها بهره بسیاری می برند، این لامپ ها طول عمر بالایی دارند. موارد مصرف لامپ ال ای دی کم مصرف بسیار زیاد می باشد، از جمله برای نورپردازی در معابر و خیابان ها و بزرگراه ها از این لامپ ها بسیار استفاده می کنند، همچنین میزان انرژی و برق بسیار کمتری مصرف کرده و جدیدترین فناوری ها در زمینه تولید محصولات نورپردازی و روشنایی در آن ها استفاده می شود.

بازده نوری پنل روکار 18 وات بسیار بالا می باشد و برای نورپردازی معابر، پارکینگ های عمومی و خصوصی، آزاد راه‌ها، ساختمان ها، بزرگراه ها و دیگر مراکز از لامپ های مدرن ال ای دی بسیار بهره می‌برند، لامپ‌ها از محصولاتی مورد تایید و بهترین متریال تهیه شده و دارای پوشش و محافظی استاندارد هستند که مانع از تابش اشعه های مضر مادون قرمز و دیگر اشعات می شوند. سرعت این لامپ ها فوق العاده بوده و در لحظه اتصال برق به آن ها روشن می ‌شوند،

پنل LED درجه یک به دلیل روشن و خاموش شدن زیاد خراب نشده و سیستمی هوشمند دارند، با گذشت زمان هم چنین دچار افت نور نشده و قیمت های اقتصادی و به صرفه ای دارند. امروزه ساختار قدیمی نور پردازی ها در مراکز مختلف به لامپ های ال ای دی تغییر یافته است و برای مصارف خانگی و صنعتی این لامپ ها بسیار به کار می روند.

بررسی کیفی پنل ال ای دی 30*30 روکار

پنل سقفی درجه 1 بین ۵۰ تا ۶۰ هزار ساعت طول عمر داشته و از مزیت های دیگر این لامپ ها، بازده نوری بین ۷۵ تا ۱۲۰ لومن بر وات است که این مقدار در مقایسه با سایر لامپ های رشته ای بسیار بالا می باشد.

پنل LED روکار صادراتیدر واقع بهترین نوع لامپ کم مصرف ایرانی می باشد که به محض رسیدن ولتاژ به آن ها در همان لحظه روشن می شوند و گفتنی است که شدت نور در اینگونه لامپ ها قابل تنظیم بوده و جهت و زاویه تابش نور در آن ها قابلیت تنظیم شدن دارد.

کاربرد این لامپ ها در گذشته منحصرا این بود که لامپ نشانگر آماده به کار بودن وسایل الکتریکی و سایر ماشین آلات و یا نشان دهنده خاموش و روشن بودن نمایشگر ها بود اما امروزه این لامپ ها نقش گسترده ای داشته و می توانند نور را در جهت های خاص متمرکز نمایند و با ایجاد نور سفید در آن ها به کاربردشان افزوده شد و به نوعی نور مناسب و مصرف کم این لامپ ها موجب شد تا طرفداران زیادی پیدا کند.

همچنین در لامپ های ال ای دی، اشعه ی فرابنفش بسیار کم است. از دیگر مزایای لامپ های ال ای دی قابلیت تعمیر آن ها می باشد.این لامپ ها در مقایسه با سایر لامپ های کم مصرف ضرر و خسارتی به محیط زیست وارد نمی کنند زیرا که این لامپ ها فاقد جیوه بوده و از طرفی درون محفظه ای قرار می گیرند که از شکستگی آن ها جلوگیری به عمل می آید.

خصوصیات مهم پنل ال ای دی روکار

خصوصیات مهم پنل ال ای دی روکار پنل LED توکار درجه یک در بازار موجود است که در میان آنها محصولاتی که کم مصرف اند به دلیل مزایای بسیار گسترده ای که دارند دارای خریداران و مشتریان بیشتری هستند. در این بخش می خواهیم شما را ۵ نمونه از مزیت های این لامپ آشنا کنیم. دارای مصرف انرژی بسیار پایین هستند مصرف انرژی لامپ های ال ای دی کم مصرف به نسبت سایر لامپ های رشته ای بسیار پایین است

به همین خاطر مصرف برق را به میزان قابل توجهی کاهش داده و از لحاظ اقتصادی برای افرادی که از این لامپ استفاده می کنند بسیار مناسب می باشد. دارای نور بسیار زیادی است برخی از افراد تصور می کنند که به دلیل پایین بودن مصرف انرژی اینگونه لامپ ها نوری که تولید می شود به نسبت لامپ های دیگر بسیار کم است. بهتر است بدانید که اینگونه نیست و برخلاف لامپ های دیگر نور بسیار زیادی را به بیرون منتشر می نماید.

دارای طول عمر بسیار بالا است با توجه به اینکه برای تولید این لامپ از قطعات با کیفیت و مرغوب استفاده شده است از طول عمر بسیار بالایی به نسبت سایر پنل LED سقفی جدید دیگر برخوردار می باشد. تنوع در رنگ دارد رنگ های مختلفی از این نوع لامپ تولید شده و در بازار ارائه می شود. افراد می توانند با توجه به رنگی که مورد پستدشان است بهترین گزینه را برای روشن نمودن منزل خود خریداری کنند. برای سلامتی مضر نیست استفاده از این لامپ ها به دلیل اینکه اشعه های مضر برای سلامتی انسان منتشر نمی کند به نسبت لامپ های دیگر بسیار بهتر می باشد.

نکاتی درباره کیفیت پنل ال ای دی 30*30 روکار

بهترین فروشنده لامپ محصول را با طراحی های متنوع و پیشرفته و اندازه های مختلف به صورت مستقیم به مشتریان ارائه می نماید، برای انتخاب و خرید انواع لامپ ال ای دی باید دقت کرد که محصول از برندی با سابقه، معتبر و شناخته شده بوده و دارای کارایی و کیفیت بالایی باشد، قیمت محصول نیز بسیار مهم است. می توان انواع لامپ را تضمینی با گارانتی های بلند مدت تهیه کرده و در زمان و هزینه ها صرفه جویی بسیار نمود

مرکز تولید لامپ با در نظر گرفتن کیفیت کالا و قیمت های بهینه خدماتی ویژه به خریداران ارائه کرده و انواع لامپ را در کم ترین زمان با کم ترین قیمت ها به مناطق مختلف ارسال می کند. با مراجعه به این مرکز می توان از کیفیت لامپ اطمینان حاصل کرد و با دیدن مدل های متنوع جدیدترین و مرغوب ترین لامپ را در اندازه های گوناگون با قیمت های پایین خریداری کرد. لامپ درجه یک ال ای دی در واقع نوعی لامپ جامد است که نور را از دیود نور افشان که جزئی الکترونیکی در لامپ ها است، پخش می کند، در قدیم از این لامپ ها برای وسایل دیجیتال مانند تلویزیون استفاده می کردند،

اما امروزه برای نورپردازی های مختلف نیز از این لامپ ها بهره بسیاری می برند، این لامپ ها طول عمر بالایی دارند. موارد مصرف لامپ ال ای دی بسیار زیاد می باشد، از جمله برای نورپردازی در معابر و خیابان ها و بزرگراه ها از این لامپ ها بسیار استفاده می کنند، همچنین میزان انرژی و برق بسیار کمتری مصرف کرده و جدیدترین فناوری ها در زمینه تولید محصولات نورپردازی و روشنایی در آن ها استفاده می شود.

بازده نوری این لامپ ها بسیار بالا می باشد و برای نورپردازی معابر، پارکینگ های عمومی و خصوصی، آزاد راه‌ها، ساختمان ها، بزرگراه ها و دیگر مراکز از لامپ های مدرن ال ای دی بسیار بهره می‌برند، لامپ‌ها از محصولاتی مورد تایید و بهترین متریال تهیه شده و دارای پوشش و محافظی استاندارد هستند که مانع از تابش اشعه های مضر مادون قرمز و دیگر اشعات می شوند. سرعت این لامپ ها فوق العاده بوده و در لحظه اتصال برق به آن ها روشن می ‌شوند،

این لامپ ها به دلیل روشن و خاموش شدن زیاد خراب نشده و سیستمی هوشمند دارند، با گذشت زمان هم چنین دچار افت نور نشده و قیمت های اقتصادی و به صرفه ای دارند. امروزه ساختار قدیمی نور پردازی ها در مراکز مختلف به لامپ های ال ای دی تغییر یافته است و برای مصارف خانگی و صنعتی این لامپ ها بسیار به کار می روند. خرید لامپ ال ای دی در این سایت کمک کرده است تا همه واسطه ها حذف شوند و خریداران بتوانند محلی درجه یک را خریداری کنند.

بازار خرید و فروش لامپ کم مصرف بسیار پر رونق هست و می تواند هم برای فروشنده و هم خریدار و مصرف کننده با صرفه باشد. اگر شما هم مایل به خرید این لامپ هستید می توانید با مراجعه به سایت های مختل اینترنتی انواع این لامپ را مشاهده کرده و از قیمت آن مطلع شوید از این راه خریدی آسان و به صرفه داشته باشید.

خرید عمده پنل LED سقفی روکار

خرید عمده پنل LED سقفی روکار خرید لامپ ال ای دی کم مصرف با بهترین قیمت از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد. در سایت های مختلف اینترنتی قیمت لامپ ال ای دی از جمله قیمت هالوژن سقفی و قیمت لامپ فیلامنتی وجود دارد. یکی از ویژگی های مهم یک لامپ ال ای دی میزان نور آن است در واقع این مشخصه نشان می دهد که توان نوری یا میزان نوری که از یک لامپ ال ای دی قابل دریافت است چقدر می باشد بنابراین توجه داشته باشید برای انتخاب لامپ ال ای دی این ویژگی را در نظر داشته باشید.

این لامپ از بهترین لامپ های سنسور دار می باشد چرا که با روشن و خاموش کردن مکرر این لامپ، نه لامپ از کار می افتد و نه افت نوری در آن اتفاق می افتد. لامپ های ال ای دی علاوه بر بازگرداندن ۸۰ درصد انرژی مصرف شده گرمایی تولید نمی کنند که این موجب کاهش چشمگیر هزینه مصرفی برق شما می شود. یکی از دیگر از مزایای این لامپ تولید با طرح ها بسیار متنوع شمعی، اشکی، حبابی، ماگنوِلیا، قارچی، زیتونی و گل و غیره می باشد.

از پارامتر های فنی مهم درج شده بر روی جعبه لامپ: کد نور سنجی، توان مصرفی، محدوده ولتاژ و فرکانس، ضریب قدرت، شار نوری، بهره نوری، لوکس لامپ، دمای رنگ نور روشنایی، شاخ نمود رنگ، دمای کارکرد، طول عمر نامی و درجه حفاظت. از مشخصات لامپ اصل می توان به موارد بالا اشاره کرد. این لامپ ها با توجه به آرم استاندارد و معیار های توان مصرفی، بازده نوری، اشعه های مضر و غیره اندازه گیری می شود.

پس با توجه به کارکرد بالای لامپ از حمل و نگران نگران کننده های لامپ حبابی یا فلورسنت می تواینم به لامپ های ال ای دی مراجعه کنیم برای خرید این لامپ ها می توانید به کمک مسئول فروش توان لامپی مورد نیاز برای فضای مورد استفاده تشخیص دهید. با توجه به تنوع این لامپ شما می توانید از تنوع متعدد این لامپ استفاده کنید به طور کلی در لوستری ها چند شاخه از مدل های اشکی و شمعی استفاده می شود اما با توجه به لوستر یا محل مورد نصب این لامپ انتخاب نوع این لامپ تغییر پذیر می باشد.

مرکز عرضه پنل 6 وات مربع توکار

قیمت روز انواع لامپ کم مصرف در بازار ایران تقربا ثابت است. لامپ های ال ای دی کم مصرف با وجود این همه ویژگی از قیمت خوبی برخوردار هستند و برای مردم راحت تر قابل دسترس می باشند. ایران یکی از کشور هایی است که در زمینه تولید و پخش عمده هالوژن بسیار پیشرفت کرده است. پیشرفت در این زمینه هم باعث رونق تولید می شود وهم باعث کاهش مصرف مردم می گردد.

مهندسان تولید این محصولات آن را در انواع بسیار مختلفی آماده می‌کنند که ولتاژ این محصولات با یکدیگر بسیار متفاوت هستند و شما می توانید آن را با توجه به محیط منزل خود انتخاب کنید و همین دلیل نظر بسیاری از مشتریان گرامی به سوی این کالج نصب شده است و این محصولات را نیز تهیه می‌کنند که یکی از پرفروش‌ترین محصولات موجود در کشور ما ایران شناخته شده است.

مرکز پخش پنل ال ای دی کم مصرف

مرکز پخش پنل ال ای دی کم مصرف فروش ویژه لامپ های ال ای دی کم مصرف در فروشگاه های مختلف انجام می شود البته در نمایشگاه های لامپ و انواع چراغ این لامپ ها با قیمت کمتری قابل خرید می باشند. لامپ های ال ای دی بر اساس اندازه ،میزان نور و قیمت دسته بندی می شوند، شما با در نظر داشتن این ویژگی ها می توانید خریدی بسیار آسان ، راحت و همچنین مطمئن داشته باشید.

قیمت عمده لامپ ال ای دی ارزان را می توانید با یک جستجوی بسیار ساده از طریق سایت مذکور به دست آورید تا خرید خود را به راحتی انجام دهید و همچنین باید بدانید که قیمت این محصولات دارای نوسانات بسیار زیادی است که به سرعت بر روی سایت درج می شود تا شما عزیزان به هیچ عنوان در هنگام سفارش این کالا با مشکل روبرو نشوید و بتوانید بهترین محصولات را نیز انتخاب کنید و آنها را مورد استفاده قرار دهید

که نظر بسیاری از مشتریان عزیز به سوی این کالا جذب شده است. خرید لامپ ال ای دی را به تمامی شما عزیزان توصیه می کنیم زیرا به چشمان شما از آن هیچ آسیبی وارد نمی کند و همچنین در چندین سایز متفاوت موجود است که می توانید برای منزل و محیط کار این محصولات را نیز به کار بگیرید و به دلیل مرغوب بودن این کالا طرفداران زیادی در کشور داشته است.

1

  1. از نظر کیفیت خیلی خوبه و نسبت به این قیمت ارزش خرید داره همین مارک تو بازار قیمتش بالاتره. خریدش به شدت توصیه میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما