مراکز توزیع لامپ ال ای دی حبابی 100 وات

با مراجعه به بزرگترین مراکز توزیع لامپ، اولین محصولاتی که به چشم خواهید دید، لامپ های ال ای دی می باشند که امروزه در هر محیط حضور داشته و با وجود خود، نور و روشنایی را بوجود آورده و لذا دید کافی را نیز در اختیار افراد قرار خواهند داد تا در مواجهه با تاریکی به مشکل برنخورند. اما در اشاره به یکی از انواع این لامپ که دارای توان نوری مناسب می باشد، می توان لامپ ال ای دی حبابی 100 وات را نام برد که نور را به صورت مستقیم تابانده و از این رو از آن در مراکزی همچون میوه فروشی ها بهره می برند.

مراکز توزیع لامپ ال ای دی حبابی 100 وات

شناخت ویژگی لامپ ال ای دی 100 وات

شناخت ویژگی لامپ ال ای دی 100 وات با پیشرفت تکنولوژی و بروز شدن صنعت تولید ادوات روشنایی، لامپ های جدیدی تحت عنوان لامپ ال ای دی پای به میدان گذاشتند که رفته رفته استفاده از آنها در تمامی محیط ها مرسوم گشته و امروزه کمتر جایی را می توان یافت که از لامپ ال ای دی، بی بهره باشد؛ اما گفتیم که یکی از انواع این لامپ که نور را به طور گسترده پراکنده نموده و توان مناسبی را در این زمینه داراست؛ لامپ ال ای دی 100 وات می باشد که در ادامه به شناخت ویژگی های مهم آن خواهیم پرداخت:

  1. این محصول از مدل لامپ حبابی استوانه ای برخوردار بوده و سایز نسبتاً بزرگی را به خود اختصاص داده است.
  2. از زاویه تابش 135 درجه برخوردار بوده و لذا نور آن تا شعاع زیادی را در بر خواهد گرفت.
  3. توسط این لامپ، مقادیر زیادی از برق دریافتی به نور تبدیل شده و البته از لحاظ مصرفی، بسیار کم مصرف و مقرون به صرفه می باشد.
  4. از لحاظ رده بندی انرژی در سطوح مختلفی قرار داشته که بهترین آن رده A+ است.
  5. نور توسط این لامپ به شکل مستقیم تابیده و لذا استفاده از آنها در مراکز فروشگاهی و میوه فروشی ها مناسب خواهد بود.

شرکت فروش لامپ ال ای دی حبابی 100 وات

شرکت فروش لامپ ال ای دی حبابی 100 وات یکی از مطرح ترین و معتبرترین شرکت های فروش لامپ ال ای دی عمده که خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته و شما نیز با اقدام از طریق آن، از این خدمات بهره مند خواهید گشت؛ مجموعه پیش روست که سابقه ای درخشان را در حوزه فروش و عرضه لامپ ال ای دی داشته و با توجه به فروش مستقیم محصولات خود؛ این امکان را به شما خریداران عزیز خواهد داد که بتوانید لامپ ال ای دی حبابی 100 وات ارزان را تهیه کرده و در نهایت از محصولی همراه با این کاربردها برخوردار شوید:

  • لامپ فوق علاوه بر استفاده در فروشگاه ها؛ در مراکز اداری نیز مورد توجه و کاربرد قرار می گیرد.
  • کارخانجات؛ انبار و سوله ها نیز از آن بهره می برند.
  • رستوران ها نیز به وفور لامپ حبابی ال دی دی را مورد استفاده قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما