قیمت فروش لامپ ال ای دی حباب دار

لامپ ال ای دی حباب دار از بهترین تکنولوژی در زمینه روشناییِ لامپ می توان نام برد.که قطعا میزان روشنایی و سبک این لامپ ها از نوع پرطرفدار ترین و به صرفه ترین نوع در صنعت نور می تواند باشد.این لامپ ها در وهله ی اول چون فاقد پرتوهای مادون قرمز و ماورا بنفش هستند؛ به سلامت چشم‌ها آسیب نمیزنند. بلکه این محصولات به دلایل زیادی نسبت به دیگر روشنایی هامفید بوده.

قیمت فروش لامپ ال ای دی حباب دار

آشنایی با انواع لامپ ال ای دی حباب دار

آشنایی با انواع لامپ ال ای دی حباب دار کارخانه لامپ ال ای دی ، سعی کرده انواع متفاوت لامپ هارا تولید کند؛ و با توجه به کاربردشان در زمینه های خاص خود گروه بندیِ شمایل خود داشته باشد.کارخانه تولید انواع لامپ کم مصرف در ایران با کیفیت ترین و مناسب ترین جنسِ شیشه مخصوص لامپ و مواد پلاستیکی و فلز را به کار برده است.در کنار عرضه لامپ ال ای دی، پنل هایی هم جهت نگهدارندگی لامپ مختص خود تولید شده است.

انسان با اختراع لامپ و کمک روشنایی عالی و پیشرفت های روزانه در علم و تکنولوژی ساخت بهتر لامپ زندگی را آسان تر کرده است که البته این پنل هایی از اجناس مصرفی مناسب برای تولید استفاده شده است.لامپ های ال ای دی در انواع شکل و شمایل تولید شده ؛ که هر کدام از آن ها استفاده خاص خود را دارد که جهت اطلاع بیشتر در موارد ذیل نام برده شده است:

۱. لامپ ال ای دی حبابی قارچی شکل

۲. لامپ ال ای دی حبابی اِستوانه ایی شکل

۳. لامپ ال ای دی حبابی سان شاین اشک مانند

۴.لامپ ال ای دی smd

۵. لامپ ال ای دی حبابی شمعی شکل

۶. لامپ ال ای دی حبابی سفینه ایی شکل

۷. لامپ ال ای دی شمعی پایه دار

۸. لامپ ال ای دی حبابی معمولی

۹. لامپ ال ای دی حبابی مدل a95

۱۰. لامپ ال ای دی a100e27

و…

تمامی این مدل های حبابی از برند و شرکت خاص خود بوده و هر شرکتی کد یا اسمی برای نوع لامپ تولید شده خود گذاشته و با توجه به همان نام گذاری به عرضه مشتریان رسیده است.از دیگر مدل های لامپ ال ای دی ،لامپ کم مصرف پروانه ای می باشد؛ که نور بسیار زیاد و جلوه پرنور دارد و در قسمت پزیرایی منزل و فضاهای بزرگ استفاده می شود.

لامپ های ال ای دی ذاتا کم مصرف و استفاده بهینه در زمینه مصرف انرژی برق را دارد؛ این خصوصیت لامپ ال ای دی در هزینه های حاصل از قبض برق را به طور چشمگیری کاهش داده است.اگر همه لامپ ها را مورد بررسی قرار دهیم هالوژن ها نسبت به لامپ های رشته ایی کاربرد بیشتری دارد؛ اما در مقابل لامپ های ال ای دی هالوژن ها مصرف انرژی بالایی دارد.

زیرا مقدار انرژی برقی که لامپ ال ای دی مصرف میکند از درصد فوق العاده پایین تری به نسبت هالوژن ها مورد استفاده قرار می گیرد؛ نمونه ایی جهت بررسی روشن تر بیان کرده ایم:۱.وات لامپ هالوژن معادل ۱۰۰ وات ۲.وات لامپ های ال ای دی : ۱۲ وات، ۷۵ وات، ۱۱ وات، ۶۰ وات، ۸ وات، ۵۰ وات ،۶ وات، ۳۰ وات، ۴ وات

انواع لامپ ال ای دی بر اساس نوع سرپیچ

در بازار انواع سرپیچ های خاصی تولید شده که در اندازه های متفاوت و جنس مواد مصرفی خاص دسته بندی شده است؛جنس بیشتر آن ها را از عایق درست کرده اند.مواد های مصرفی در ساخت این سرپیچ ها می تواند از جنس پلاستیک، چینی و باکالیت باشد. و هر آنچه که از مواد مصرفی با کیفیت تر استفاده شود؛طول عمر و روشنایی بهتری به لامپ می بخشد.

لامپ ها را با سرپیچ های متفاوتی بر روی رابط شیشه ایی حبابی مانند متصل کرده کرده اند به نام سر پیچ شمعی ، معمولی و فیلامینتی که هر یک استفاده مربوط به خود را دارد.همچنین قطعا بهترین و پر طرفدار ترین نوع سرپیچ نوع E می باشد؛ سایز قطر بر میلیمتر است که دارای دسته بندی هایی است که نمونه ایی کوچک از نوع و استفاده آنها را در موارد ذیل نام برده می شود:

E5: مناسب چراغ های چشمک زن و تزیین

E12:چراغ های شمعی و چراغ خواب

E14:لوستر، لامپ شمعی ، چراغ خواب و…

E17: لوازم خانگی مانند یخچال، مایکروفر و …

E26: لامپ های استاندارد

E40: صنعتی

و…

البته سرپیچ E با توجه به آنچه که نام برده شده است دارای وات و ولت های متناسب به خود است؛ که مقدار انرژی کار برده شده در آن را تعیین می کند.لامپ های ال ای دی را بر اساس مدل های سر پیچش و مقدار واتی که در بدنه لامپ جهت به عمل آوردن روشنایی مناسب و عالی تعبیه شده است، نام گذاری کرده اند؛ که این سر پیچ هارا از بهترین محصول به کار برده اند.

موارد استفاده از لامپ ال ای دی حباب دار

موارد استفاده از لامپ ال ای دی حباب دار لامپ ال ای دی حباب دار در مکان های مختلفی مثل منازل ، اداره ، راه رو ، سالن های کنفرانسی، سالن مطالعه و… مورد استفاده قرار گرفته است.لامپ های ال ای دی حباب دار با پنل های متناسب با خودش در صنعت نور از جذابیت بیشتری برخوددارند و علی رغم کوچکی سایز دارای مصرف انرژی کمتر و عمر بالا می باشد.

از این رو به سرعت در بین مردم دنیا جای خود را باز کرده و در جدید ترین و پیچیده ترین صنعتها ( هوا فضا، دریا و … ) استفاده شده و‌محبوبیت زیادی دارند.اگر چه صنایع روشنایی قدیمی همچنان تولید می شوند؛ اما آینده از آنِ ال ئی دی های متفاوت و مقرون به صرفه در مجموعه ها و مجتمع ها می باشد.

لامپ های معمولی یا همان لامپ های رشته ای سنتی خود یکی از مهمترین دلایل مصرف انرژی و در نهایت افزایش حجم تولید گازهای گلخانه ای در روند آسیب به لایه ی آویزون و … می باشند.از این روست که بسیاری از کشورهای جهان و خصوصا کشورهای پیش رو؛ در حال اجرای برنامه های چندساله جهت جایگزینی انواع مدل های دیگر با لامپ های ال ای دی ، هستند.

برای اینکه بدانیم عمر ال ای دی به چه چیزی بستگی دارد بایستی در خرید مطمئن خود مطلع باشیم که چیپ طلایی و سیم های ظریف و هیت سینک های ال ای دی از جمله مهم ترین اجزای آن است که باید بررسی شود.لامپ های ال ای دی استاندارد نیز دارای ساختار درونی متناسب به خود هستند؛ مثل ال ای دی های powerو smd که تقریبا مشابه هم می باشد.

در مجموع ال ای دی ها از یک بسته بیرونی ( خارجی) که دارای پایه های اتصالی هستند و پوشش نگهداری ، سیم های ظریف از طلا چیپ و چسب خاص و… تشکیل شده است.از دیگر مواردی که برای استفاده لامپ ها مهم است سبک نور پردازی این لامپ های ال ای دی می باشد؛ چرا که باید مکان یا محلی که چراغ را جهت تعبیه انتخاب کرده اید پر نور یا کم نور نباشد.

به اصطلاح برای مصارف خانه از چراغ پرنور تری به کار می برند؛ و در یکسری از محوطه ها جهت سبک نور پردازی خاص از نور کمی مورد استفاده قرار می گیرد.با بررسی ولتاژ نوشته شده روی جعبه یا خود لامپ می توانید آن مقدار روشنایی که دارد را با دقت مطالعه و متوجه شوید. البته مقدار ولتاژ لامپ های دیگر و لامپ LEDبا توجه به نورشان متفاوت است.

بررسی میزان مرغوبیت لامپ ال ای دی

با توجه به آنچه که از اجزای داخلی لامپ ال ای دی مطلع شدیم؛ که هر وسیله ایی که برای اجزای ساختاری که به کار گرفته شده جهت طول عمر و میزان روشنایی و همچنین قطعات خاص درجه بندی شده است.پس لامپ ال ای دی مرغوب قطعا لامپی هست که اجزای مهم آن مثل چیپ و سیم نازک آن از بهترین و ممتاز ترین محصول و خالصیت متناسب جنسش باشد.

وقتی حرف از مرغوبیت کالای لامپ ال ای دی می آید باید به نوع جنس مهمی که در لامپ به کار برده شده بسیار توجه کرد که از چیست و کدام مواد مصرفی در اجناس به کار رفته شده بهتر و مرغوب است.یکسری از افراد در مورد لامپ های ال ای دی باور غلطی که دارند این است ؛ این مدل لامپ ها نور کمی دارند در حالیکه با بررسی مقدار وات یا استفاده نکردن از جنس اورجینال در نظر گرفته شود.

برای لامپ ال ای دی سه نوع فلز به کار رفته مثل هیت سینک، سیم ظریف ال ای دی و چیپ . حال جهت بررسی باید جنس و کاربرد این قطعات به کار برده شده فلز ها را دانست.سیم های ظریف و چیپ ها در صورتی مرغوب و عالی هستند؛ که از جنس طلا ی واقعی به کار برده شود. هیت سینک های به کار رفته شده نیز از جنس مسِ واقعی وعالی می بایست باشد.

و نکته دیگری که طول عمر لامپ را بالاتر و پر طرفدار نگه می دارد و باعث شده که مشتریان بیشتری را به سمت این نوع لامپ ال ای دی کشیده شوند وجود تعداد زیاد چیپ ها موثر است.درایور های سوئچینگ از جمله قطعاتی می باشد که زمانی قابل اطمینان هستند که در درست کردن محصول یعنی لامپ ال ای دی از مرغوب ترین و سالم ترین قطعات استفاده شده است.

درایور نا مرغوب در صورتی که نتواند جریان دهی برق و نور را تکمیل کند و در مقابل خروجی نتواند جریان را ثابت نگه دارد قطعا از قطعات نا مناسب استفاده شده است؛ که باعث عمر کم لامپ می باشد.درایورهای بازار به دو شکل تقسیم می شود ۱. خازنی ۲. سوئچینگ ؛ که درایور خازانی از توان پایین در توان ۵ وات کارکردشان کاهش می یابد و چندان جالب نیست.

با توجه به نوع دوم درایور ها سوئچینگ در مقابل درایور خازنی باعث شده که محصول درجه یک از درجه پایین تشخیص داده شود؛ زیرا سوئچینگ در توان کم همچنان بالا تر نشان داده می شود.و آنچه که برای مصرف کننده در این متن مفید است این است که محصولاتی که از درایور خازنی استفاده شده از قیمت پایین و درایور سوئچینگ قیمت بالاتری را برخوددار است.

لامپ های ال ای دی در توان های مختلفی واقع شده اند که هر توان متفاوت از درایوری متناسب به خودش است که توان و جریان لامپ را با توجه به قدرت کاری که جایگذاری شده است فراهم کند. عوامل موثر و مهم در عمر یک لامپ همان طور که گفته شده استفاده از هیت سینک مناسب است ؛و اینکه چیپ های ال ای دی جریان را عبور داده و نور به وجود می آید.

اندازه ی این چیپ های ال ای دی کوچک هستند. پس هنگام عبور جریان الکتریکی حرارت زیادی را مورد تحمل می باشد؛جهتِ از بین بردن این دمای بالا راه حلی درست کره اند.برای از بین بردن دمای بالای چیپ ال ای دی های ناشی از برق ، هیت سینگ آلومینیومی را با خمیر سیلیکونی چسبانده سپس ال ای دی را روی هیت سینگ های مرغوب قرار می دهند.

البته این خمیر های سیلیکونی خودشان هم موجب انتقال دادن حرارت گرما می باشد؛ پس اگر وات لامپ ال دی دی بالاست از هیت سینگ های آلمینومی پره دار استفاده کنند.آن مقدار گرمایی که در پایه ال ای دی ها شکل می گیرد ۷۰ درجه سانتی گراد تا ۹۰ درجه سانتی گراد می باشد که این مقدار لازم حرارت جهت از بین نرفتن ال ای است که به محیط اطراف منتقل می شود.

همان طور که به جنس آلومینیومی هیت سینگ ها اشاره شده باید دانست که در بازار هیت سینگ های مرغوب و نامرغوب نیز در لامپ تعبیه شده است. آن گاه جهت فروش سریع در بازار برای اینکه قیمت کالا را پایین بفروشد از هیت سینگ های آلومینومی نامناسب استفاده می کنند؛ و بدنه آن را از پلاستیک مورد استفاده در بدنه قرار می دهند که حرارت را نمی تواند منتقل دهد.

و اگر حرارت و گرمایی که بین چیپ ال ای دی و هیت سینگ با کمک جریان برق صورت می گیرد به خوبی منتقل نشود لامپ ال ای دی با بالا رفتن حرارت مشکل پیدا می کند.به میزان واتی که لامپ ال ای دی دارد ؛هیت سینگ های آلومینیومی نیز در مقابل وات ال ای دی بزرگ یا کوچک تعبیه می شود. مثلا وات کم هیت، سینگ کوچک را در ساختار بدنی این لامپ خاص جایگزین می شود.

سفارش خرید لامپ ال ای دی حباب دار

سفارش خرید لامپ ال ای دی حباب دار پخش لامپ ال ای دی حباب دار برای مصرف کنندگان همچنان در این تلاش بوده که بهترین محصول با کیفیت و عمر بالا را در بازار البته با اطمینان در مجوز فروش و پخش به عرضه برسانند.جهت تهیه بهترین لامپ های ال ای دی از شرکت معتبر با توجه به رشد ارتباطات می توانید محصولات را حضوری و غیر حضوری (آنلاین شاپ ها) تهیه کنید و از استفاده آن مطمئن باشید.

فروشنده لامپ ال ای دی حباب دار

لامپ ال ای دی مثل تمام کالاهای دیگر باتوجه به یکسری مزیت هایی درجه بندی می شود؛ و قیمت آن در سبک و نوع لامپ مشخص خواهد شد.برای خرید آسان و مطمئن می توانید به نمایندگی یا فروشنده های لوازم برقی و لامپ مراجعه کنید؛ و خریدتان را به صورت لامپ LED عمده یا جزئی انجام دهید.شرکتِ پخش به فروشگاه های اینترنتی و مجازی نیز فروش آسان را فراهم کرده است.

شرکت صادرات لامپ ال ای دی حباب دار

شرکت صادرات لامپ ال ای دی حباب دار به دلیل کیفیت بالا و دقتی که در قسمت های حساس به ظرافت انجام شده باعث شده شرکت بهترین نوع ال ای دی ها را تولید کرده و آنقدر موفق باشد که به خارج از کشور هم صادر کند؛ کشور هایی از قبیل امارات عربی ، کویت ، عراق و… نیز پذیرای این محصولات ایرانی و با کیفیت هستند. همچنین فروش آن به شکل کاملا مطمئن و معتبر در سایت های مجازی نیز انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما