فروش پنل ال ای دی توکار مربع

پنل ال ای دی توکار مربع نسل جدیدی از چراغ های روشنایی هستند که در توان های مختلف در بازار موجود است. این پنل ها معمولاً به صورت توکار و همانند چراغ سقفی قابل نصب هستند. نصب آنها نیز به حفره های عمیق نیاز ندارد و می تواند روی سقف های معمولی و یا سقف های کاذب نیز مورد استفاده قرار بگیرند. پنل ال ای دی جدید مربع دارای بهره‌ وری نوری بالا بوده که می تواند علاوه بر شکل مربع در طرح و اشکال مختلف نیز ساخته شوند. به دلیل محبوبیت زیاد این نوع پنل ها و همچنین عمر طولانی و مصرف کم، ساخت این نوع پنل ها رواج زیادی یافته است.

فروش پنل ال ای دی توکار مربع

معرفی مدل مختلف پنل ال ای دی

معرفی مدل مختلف پنل ال ای دی انواع پنل ال ای دی موجود در بازار را می توان به دو نوع ال ای دی اج لایت و بک لایت تقسیم کرد. در پنل‌های اج لایت منبع نور در دور پنل قرار می‌گیرد و کناره های پنل ساطع کننده نور هستند. در حالیکه در پنل های بک لایت برخلاف آن بوده و از پشت پنل نور ساطع می شود. از طرفی پنل های ال ای دی سقفی به دو مدل توکار و روکار نیز تقسیم می‌شوند. پنل های توکار با ضخامت کم می توانند داخل سقف نصب شوند.

به دلیل توکار بودن نیز عموما محل قرارگیری آن روی سقف است. اما پنل روشنایی روکار دارای یک قاب است که همراه با پنل مورد استفاده قرار می گیرد. البته پنل های توکار نیز با کمک یک قاب می‌توانند به پنل‌های روکار تبدیل شوند. از انواع دیگر پنل های ال ای دی می توان به پنل های مربع، دایره ای، ریگلاژی، مستطیلی، سرامیکی و سه حالته اشاره کرد. امکان سفارشی سازی این نوع پنل ها وجود دارد و به دلیل عدم وجود مواد سمی در آن، به عنوان دوستدار محیط زیست نیز شناخته می شود.

مراکز فروش پنل ال ای دی توکار مربع

مراکز فروش پنل ال ای دی توکار مربع تولیدکنندگان پنل ال ای دی توکار مربع بهترین مراکز فروش این نوع پنل ها محسوب میشوند. این تولیدکنندگان قادرند این پنل ها را در اندازه های مختلف و با کیفیت بالا بطور مستقیم به دست خریداران برسانند. فروش پنل ها بصورت عمده و مستقیم دارای قیمت مناسب بوده و تهیه آن نیز آسان تر است. قیمت مناسب این نوع از پنل ها باعث شد تا بسیاری از مصرف کنندگان خرید آن را به دیگر مدل پنل ها ترجیح دهند. خرید از مراکز فروش و تولیدکنندگان اصلی امکان سفارش این پنل ها در اندازه های مختلف را نیز فراهم خواهد کرد. بطوری که مشتری طرح و اندازه پنل را مشخص کرده و سپس محصول ساخته شده را تحویل می گیرد.

1

  1. بیشتر چراغ‌های پنل LED به شکل مربع یا مستطیل طراحی شده‌اند. ابعاد استاندارد این صفحات شامل 30*30، 60*60، 60*120 و 30*120 متر مربع است. ابعاد پنل را بر اساس متراژ اتاق، ارتفاع سقف و میزان روشنایی مورد نیاز محیط انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما