فروش مستقیم پنل ال ای دی 30*30 روکار

نمایندگی های پخش پنل ال ای دی 30*30 روکار در سراسر کشور فعالیت می کنند و پنل ال ای دی باکیفیت را به تمامی خریداران واقعی عرضه میکنند. این نمایندگی ها در سراسر کشور به صورت شبکه ای گسترده شده اند و آماده ارائه خدمات جهت خرید پنل ال ای دی هستند. برای دسترسی به محل این نمایندگی ها می توانید در اطالعات تماس نام و شماره تلفن خود را وارد نمایید تا از طریق نزدیکترین کارشناسان در محل زندگی شما با شما تماس گیرند. به این تریتیب می توانید بدون واسطه و به صورت مستقیم پنل ال ای دی توکار خود را داشته باشید.

فروش مستقیم پنل ال ای دی 30*30 روکار

کیفیت مواد اولیه پنل ال ای دی 30*30 روکار

کیفیت مواد اولیه پنل ال ای دی 30*30 روکار کیفیت مواد اولیه پنل ال ای دی و در نتیجه پنل، به مواد استفاده شده برای ساخت آن بستگی دارد. در حالی که پانل های ارزان تر در دسترس هستند، آنها با استفاده از مواد ارزان تر و با کیفیت پایین تر ساخته می شوند. کیفیت و طول عمر پانل بستگی به موادی دارد که برای ساخت LGP استفاده می شود. چراغ های تخت کم هزینه از موادی مانند پلی استایرن (PS) استفاده می کنند که به طور قابل توجهی کیفیت و طول عمر نور را کاهش می دهد. اگر بخواهیم آن را در نظر بگیریم، LGP های ارزان قیمت با همان مواد کارد و چنگال یکبار مصرف تولید می شوند. چراغ های سقفی تخت که از 100% پلی متیل متاکریلات (PMMA) استفاده می کنند، یک ماده اکریلیک سبک با خواص قوی، قابلیت عبور بالا و تحمل بالایی در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهند.

پانل های ال ای دی با کیفیت اثبات شده یک لامپ درجه یک هستند که برای طول عمر خود بدون مشکل طراحی شده اند. تحمل گرما و مقاومت بالای آنها در برابر نور UV به این معنی است که هرگز زرد نخواهند شد. چراغ های صفحه تخت که از مواد دیگری مانند پلی استایرن در صفحات راهنمای نور خود استفاده می کنند، در کمتر از هشت ماه زرد می شوند. چراغ‌های صفحه تخت که از PMMA استفاده نمی‌کنند باعث می‌شوند درایورهای آن‌ها سخت‌تر کار کنند و نمی‌توانند با راندمان مطابقت داشته باشند. این راندمان بالا به معنای طول عمر بیشتر است. استفاده از توان کمتر برای دستیابی به راندمان بالاتر باعث می‌شود که تراشه‌های LED بیش از حد کار نکنند و دوام بیشتری داشته باشند و از نظر مالی و زیست‌محیطی راه‌حلی بسیار پایدارتر باشد.

استحکام بالای پنل ال ای دی 30*30 روکار

استحکام بالای پنل ال ای دی 30*30 روکار پنل ال ای دی 30*30 عمدتاً برای نصب در اتاق‌های رشد و اتاقک‌ها یا سایر کاربردهای مشابه که در آن نوردهی کنترل‌شده و بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است، در نظر گرفته شده‌اند. این پنل ها با شدت بالا را با توزیع یکنواخت نور ارائه می کنند. آنها به صورت تک رنگ (سفید سرد به عنوان استاندارد) یا سری دو رنگ تولید می شوند. شدت هر رنگ به طور جداگانه توسط منبع تغذیه کنترل می شود. LED های مادون قرمز (735 نانومتر) در هر دو نوع پنل تک رنگ و دو رنگ اضافه می شوند تا شرایط بهینه برای رشد گیاه تضمین شود. LED های مادون قرمز نیز می توانند به طور جداگانه کنترل شوند. یک پنل LED جدید Z780-Multicolor اکنون با حداکثر 7 رنگ مختلف در دسترس است که هر کدام به طور مستقل کنترل می شوند. ابعاد پنل ال ای دی 900 سانتی متر است. این شامل دو واحد به هم متصل 30 در 30 سانتی متر است. این پنل با یک قفسه مکانیکی و یک منبع تغذیه تحویل داده می شود که در قسمت بالایی پانل قرار دارد. این پانل ها در سه نسخه متفاوت از نظر قدرت ورودی و حداکثر شدت قابل دسترسی (اندازه گیری فاصله 50 سانتی متری از منبع نور) تولید می شوند.

مراکز خرید پنل ال ای دی 30*30 روکار

مراکز خرید پنل ال ای دی 30*30 روکار کیفیت مواد اولیه پنل ال ای دی خود را با اطمینان انتخاب کنید زیرا در محصولات شرکت ما فهرست شده‌اند و دارای گواهینامه کیفیت از کنسرسیوم Design Lights (DLC) هستند. این باعث می‌شود که در صورت آسیب دیدن در کوتاه‌مدت به شما تخفیف بدهند. از این رو، این چراغ ها برای مدت طولانی به شما اطمینان می دهند. مراکز خرید ما هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری همه روزه در اختیار مشتریانی عزیزی هستند که قصد محصولات با کیفیت با قیمت مناسب تهیه کنند.

1

  1. از نظر کیفیت خیلی خوبه و نسبت به این قیمت ارزش خرید داره همین مارک تو بازار قیمتش بالاتره. خریدش به شدت توصیه میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما