فروش مستقیم لامپ ال ای دی حباب دار

لامپ ال ای دی حباب دار نسل جدیدی از لامپ های تولید شده هستند که به دلیل ویژگی های خاص، به سرعت جایگزین لامپ های رشته ای در بازار فروش شدند. لامپ های ال ای دی در مدل های مختلف و با قابلیت های متفاوت توAمد و پرکاربرد این لامپ هایLED هستند. توزیع لامپ ال ای دی توسط عرضه‌کنندگان این محصول با هدف تامین نیاز بازار داخلی کشور و تسهیل در امر خرید و فروش این محصول همچنین کاهش قیمت نهایی آن برای مصرف‌کنندگان، انجام می شود.

فروش مستقیم لامپ ال ای دی حباب دار

مشخصات یک لامپ ال ای دی باکیفیت چیست؟

مشخصات یک لامپ ال ای دی باکیفیت چیست؟ لامپ ال ای دی مرغوب از لحاظ کیفی نسبت به بقیه لامپ ها مزیت فراوانی دارد و ما در اینجا به مشخصات و برخی شاخصه های مهم لامپ های ال ای دی خواهیم پرداخت. سبک. بر خلاف سایر وسایل روشنایی، لامپ های ال ای دی با قدرت کامل فوراً و بدون گرمایش شامل می شوند. یکی دیگر از مزیت های مهم لامپ های ال ای دی، امکان کنترل روان رنگ و روشنایی با استفاده از ریموت کنترل است. ایمنی یکی از مزیت های مهم لامپ ال ای دی سازگاری با محیط زیست آنهاست. چراغ های LED حاوی مواد مضر برای انسان و طبیعت نیستند.

لامپ ال ای دی صادراتیبا روشنایی یکسان نسبت به لامپ های رشته ای برق بسیار کمتری مصرف می کنند. ولتاژ. یکی از مزیت های ال ای دی ها محدوده ولتاژ کاری زیاد با حداقل آستانه 80 و حداکثر 230 ولت است. حتی اگر ولتاژ شبکه خانگی شما کاهش یابد، باز هم تنها با کاهش جزئی روشنایی کار می کند. و این همه مزایای لامپ های LED نیست: آنها نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند، تجهیزات را راه اندازی می کنند و ولتاژ عملیاتی از 12 ولت تجاوز نمی کند، که از وقوع اتصال کوتاه و آتش سوزی جلوگیری می کند.

لامپ ال ای دی ارزان تنها بخشی از انرژی مصرف شده را به نور تبدیل می کنند، در حالی که بقیه به عنوان انرژی حرارتی برای گرم کردن هوا آزاد می شود. مزایای لامپ های LED نیز در این واقعیت نهفته است که مصرف گرمایش اتاق حذف می شود. آنها تمام انرژی مصرف شده را به نور تبدیل می کنند. با لامپ های LED تا 92 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

عدم وجود اشعه ماوراء بنفش. LED ها در طیف UV ساطع نمی کنند، به این معنی که آنها حشرات را جذب نمی کنند (برخلاف سایر وسایل روشنایی) دفع منظم لامپ های استفاده شده را می توان به سادگی دور انداخت و قابل بازیافت نیست. بدون سوسو زدن. مزایای لامپ های LED با عدم وجود سوسو زدن، از بین بردن خستگی بصری تکمیل می شود.

مراحل مختلف تولید لامپ ال ای دی

در زمان تعویض لامپ ال ای دی استوانه ای باید چند نکته مهم را همواره رعایت کنید تا به راحتی لامپ ها را تعویض کنید.برای جلوگیری از برق گرفتگی، جریان برق مدار روشنایی را قطع کنید. رعایت کامل پروتکل ایمنی هنگام کار با برق بسیار مهم است، در غیر این صورت ممکن است دچار شوک جدی یا کشنده شوید. یک جعبه شکن در خانه خود پیدا کنید و قبل از باز کردن پیچ هر لامپ مطمئن شوید که جریان برق خاموش است. لامپ را با چرخاندن یک چهارم دور و کشیدن آن خارج کنید.

لامپ ها را بچرخانید و آنها را در موقعیت خود قفل کنید، بنابراین باید بتوانید آنها را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید، سپس مستقیماً به سمت پایین بکشید تا لامپ ال ای دی موجود از اتصالات جدا شود. لامپ را به پایه فشار دهید، سپس در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا قفل شود. تا زمانی که لامپ مناسب را برای وسایل خود خریداری کرده اید، نصب یک لامپ LED جدید به آسانی برداشتن لامپ قدیمی خواهد بود. پس از یک ربع چرخش در جهت عقربه های ساعت، لامپ باید در جای خود قفل شود.

مهم ترین ویژگی های لامپ ال ای دی

مهم ترین ویژگی های لامپ ال ای دی لامپ ال ای دی بیشترین کاربرد را در همه ی جوامع پیدا کرده اند و امروزه در هر محیطی که قرار بگیرید برای روشنایی آن فضا معمولا از لامپ ال ای دی استفاده شده است. به دلیل ویژگی هایی که این لامپ ها دارند به اولین گزینه ی خرید برای همه ی خریداران لامپ تبدیل شده اند. لامپ ال ای دی استوانه ای دارای سایز های مختلفی است که کوچکترین سایز این لامپ ها معمولا برای نصب بر روی انواع لوستر ها و چراغ خواب ها مناسب می باشند. سایز های متوسط این لامپ ها بیشتر در اتاق ها که شامل اتاق های خواب و اتاق کار و اتاق های ادارات و بیمارستان ها و هر محیطی با متراژ ده تا دوازده متر مورد استفاده قرار گرفته می شوند. لامپ های ال ای دی بزرگ را هم که در سالن های بزرگ که نیاز به تولید نور بیشتری دارند استفاده و نصب می کنند.

لامپ های پنلی طراحی‌های مدرن و پیشرفته دارد و جایگزین بسیار مناسبی برای چراغهای فلورانسی هستند و بهترین گزینه برای ساختمانهای مسکونی فروشگاه‌ها تجاری و غیر محسوب می‌شود که برای تنظیم روشنایی داخلی نیز مورد استفاده از لامپ‌های پنل انواع مختلفی دارند که بر اساس محیط از آنها می توان استفاده کرد در شکل های مربع، مستطیل و دایره با ابعاد های گوناگون برای هر محیط مناسب هستند این محصولات را می‌توان در راهرو، راه پله و اتاق خواب نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

پنل های سه حالت دو رنگ که قابلیت تغییر رنگ را از طریق روشن و خاموش کردن دارد و نور به صورت مستقیم پخش می گردد برای نصب به عمق زیادی نیز احتیاج دارد یکی دیگر از نام های پنلی آن است که منبع نور آن در دور پنل قرار گرفته و نور از کنار آن وارد شده و از سطوح پنل خارج می‌شود این نوع پنل ها از پرطرفدارترین نوع پنل ها هستند توجه داشته باشید که برای استفاده از پنل ها باید حتماً از سقف کاذب در معماری استفاده شود.

آشنایی با انواع مختلف لامپ ال ای دی

لامپ ال ای دی استوانه ای نور را در شدت ها و موج های مختلف کاهش و یا افزایش می دهد و می توان آنها را کنترل نمود و چشم ها را اذیت نمی‌کند و نور را در تمامی استوانه پخش می نماید و با خیره شدن به این لامپ ها چشم ها درد نمی گیرد‌. این لامپ ها توانایی تولید همه رنگها را دارد و می توان طبق سلیقه خود رنگ های این لامپ های استوانه ای را تعویض نمود و با محیط و تم اتاق ست نمود. همچنین این لامپ ال ای دی باکیفیت، از انرژی کمتری استفاده می نمایند و نسبت به لامپ های گذشته بسیار کم مصرف تر هستند.

لامپ ال ای دی استوانه ای بسیار کم مصرف است که می‌توان جایگزین لامپ های رشته ای و پر مصرف نمود. همچنین دارای زاویه تابش بسیار بالایی نسبت به بقیه لامپ ها دارد و نور را به طور کلی پخش می نماید. لامپ را می توان در محیط های خشک و مرطوب و یا سرد استفاده نمود. برای نصب لامپ و سرپیچ مناسب و استاندارد استفاده نمایید و همچنین در محیط های کاملا بسته استفاده نکنید.

در مجاورت اشیا و یا حریق و آتش استفاده نمایید. در هنگام نصب این لامپ ها جریان برق را قطع نمایید. با خرید لامپ ال ای دی و پنل های ال ای دی کم مصرف می توانید هزینه های ناشی از برق را کاهش دهید و با کمترین مصرف، بیشترین نور را در محیط خود داشته باشید.

تولیدکننده عمده لامپ ال ای دی حباب دار

تولیدکننده عمده لامپ ال ای دی حباب دار تولید لامپ ال ای دی استوانه ای با استفاده از مواد اولیه و همچنین دستگاه های مدرن و پیشرفته انجام می پذیرد. تولید کنندگان می کوشند که با استفاده از کارشناسان و مشاوران و همچنین مواد درجه یک کیفیت محصولات خود را بالا ببرند و در رقابت با دیگر محصولات تولیدی در کشورهای دیگر جایگاه اول را به دست بیاورند.

هر چه کیفیت محصولات بیشتر باشد مشتریان زیادی هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور دارند. شرکت های بازرگانی و تجار محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات دیگر به فروش می رسانند.

لامپ ال ای دی باکیفیت در مدل های مختلف و در اندازه های مختلف تولید می شود. برای اطلاع از قیمت های به روز می توانید به این سایت مراجعه کنید. قیمت های این محصولات تحت تاثیر موارد زیادی مدام در حال تغییر است. تغییر هزینه ی حمل و نقل و کارگر و همچنین هزینه ی های مواد اولیه می تواند تاثیر مستقیم بر روی قیمت ها داشته باشد.

فروش لامپ ال ای دی درجه یک به صورت عمده یا جزئی توسط فروشندگان زیادی در کشورمان انجام می شود. چندین سال است که در بازار های داخلی و خارجی به دلیل استقبال زیاد از این کالا تولیدات آن نیز افزایش یافته است. به همین جهت بسیاری از این محصول های درجه یک به بسیاری از کشور های دنیا صادر می گردند. صادرات لامپ ال ای دی به قیمت مناسب به خارج و داخل کشور انجام میشود.

تامین کننده لامپ ال ای دی بیشماری هم در بعضی از شهر ها وجود دارند که اقدام به خرید و فروش این کالا ها با قیمت ارزان می کنند. افرادی که قصد خرید عمده لامپ ال ای دی حبابی با قیمتی ارزان تر هستند به این مراکز می توانند مراجعه کرده و مایحتاج خود را تهیه کنند. در بازار ایران نیز این محصولات با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان به صورت عمده یا جزئی به فروش می رسند. این امر موجب شده است تا بسیاری از فروشندگان به این بازار برای تهیه مایحتاج خود مراجعه کنند.

فروشگاه عرضه لامپ ال ای دی حباب دار

از مهمترین مزیت لامپ LED کم مصرف بودن و بازده بسیار بالای آن است و باعث تولید حرارت و گرمای بسیار کمی نسبت به لامپ های رشته ای میشود و این دلیل باعث شده تا با قلاب و بدنه آن از جنس مواد پلاستیک ساخته شود. توانایی لامپ با واحد وات مشخص می‌شود و ارتباط مستقیمی با مصرف برق دارد هر چقدر توان لامپ بیشتر باشد مصرف انرژی آن نیز افزایش می‌یابد لامپ LED عمر مفید نوردهی و کارایی بسیار بالایی دارد و متریال های استفاده شده در آن از عوامل مهمی هستند که روی میزان مصرف برق تأثیر می‌گذارد . این محصول برق کمی مصرف می‌کند و از نظر هزینه مقرون به صرفه می باشد و عمران فقط به تعداد ساعات روشن بودن آن بستگی دارد در این لامپ‌ها با توجه به کاربرد مصرف آن نوع سیستم برق مورد نیاز و ولتاژ آن تغییر می‌کند و همین امر باعث صرفه جویی در انرژی می گردد لامپهای ال ای دی در واحدهای مختلف وجود دارد که هر کدام برای محیط متناسب با خود طراحی شده اند برای مثال در اتاق‌خواب از نام‌های سوات میتوان استفاده کرد و نصب در سقف باعث پخش نور مناسب و یکنواخت می شود.

چراغ های لامپ ال ای دی اشکی کم مصرف معمولا در مدل ها و زمان های متفاوتی عرضه می شوند و امروزه دارای مشخصات و عملکردهای متفاوت و منحصر به فردی هستند. لامپ ها به دلیل نوع و سطح کیفی متفاوتی که دارند به دسته های مختلفی دسته بندی می شوند، بنابراین لامپ هایی با نور مناسب و متریال خوب از سطح کیفی بالاتری برخوردارند، در حالی که لامپ های با روشنایی نسبتاً کم و مواد آنها نسبت به سایر لامپ ها از کیفیت پایین تری برخوردار هستند و کیفیت آنها نیز پایین تر است. سطوح پایین تر است.

چراغ های شمعی که با فرمول های ال ای دی طراحی می شوند معمولا طول عمر بسیار خوب و مناسبی دارند. جالب اینجاست که مدل ها و ساختارهای مختلف محصول می تواند به شما در صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی و بهینه سازی مصرف برق کمک کند، بنابراین کیفیت لامپ بالاتر، مناسب برای همه جنبه ها و با کیفیت است. فروشگاه لامپ ال ای دی این محصول را با قیمت مناسب به بازار ارائه می دهد.

صادرکننده لامپ ال ای دی حباب دار

صادرکننده لامپ ال ای دی حباب دار عمده فروشی لامپ ال ای دی حبابی 20 وات محصول را با قیمت های ارزان و استثنایی ارائه می دهد، این مرکز بهترین فروشنده کالا است که انواع چراغ ال ای دی روکار را از تولیدی مستقیم به فروش می رساند، می توان نسبت به خرید جدیدترین لامپ های درجه یک با طرح و مدل های شیک و برتر اقدام نمود

این مرکز محصول را بی واسطه با قیمت تولیدی عرضه می کند. این مرکز شعبه‌ ها و نمایندگی های مختلفی در نقاط مختلف دارد که شیک ترین و جدید ترین مدل های لامپ اشکی را با اندازه های گوناگون ارائه می دهد، فروشگاه های اینترنتی احداث کرده که می توان غیر حضوری محصول را سفارش داده و از کیفیت کالا اطمینان کسب نمود، متنوع ترین لامپ ال ای دی شمعی جدید به مشتریان ارائه می شود، بنابراین می توان محصول مورد نظر را سریع پیدا کرده و سفارش داد.

لامپ ۷ وات اشکی که برای انواع لوسترها مورد استفاده قرار می‌گیرد از با کیفیت ترین انواع لامپ های موجود در بازار است که به صورت گسترده در کشور توسط کارخانجات تولید می‌شود این محصول از مواد اولیه بسیار درجه یک تولید شده و کیفیت نهایی آن بسیار مقبول است. مراکز تولید این محصول را در فروشگاه‌های حضوری و سایت‌های اینترنتی عرضه می‌دارند که شما میتوانید با خرید اینترنتی محصول را سفارش داده و درب منزل یا شرکت تحویل بگیرید این سایت انواع لامپ ها را با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه می دارند. نرخ لامپ ال ای دی در این مجموعه بسیار مناسب است.

1

  1. از نظر کیفیت خیلی خوبه و نسبت به این قیمت ارزش خرید داره همین مارک تو بازار قیمتش بالاتره. خریدش به شدت توصیه میشه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما