فروش لامپ LED اشکی لوستر

در اصل، لوستر یک وسیله نوری است که از سقف آویزان می شود. در حالی که بیشتر در اتاق ناهار خوری استفاده می شود، لوسترها می توانند برای ایجاد ظاهر در هر اتاق مانند اتاق نشیمن، اتاق خواب و پاسیو استفاده شوند. لوسترها دارای لامپ های متعدد هستند، اغلب در چند طبقه، و برای روشنایی محیط استفاده می شوند و لامپ LED اشکی لوستر یک نوع از این لامپ ها می باشد که فروش نسبتاٌ بالایی نسبت به بقیه دارد.

فروش لامپ LED اشکی لوستر

اطلاعاتی درباره لامپ LED اشکی لوستر

اطلاعاتی درباره لامپ LED اشکی لوستر

ال ای دی ها به گونه ای طراحی شده اند که انرژی کمتری مصرف کنند و به طور طبیعی دارای توان وات کمتری هستند. این بدان معناست که استفاده از وات برای تعیین روشنایی بی فایده است. برای رفع این مشکل، شرکت‌های تولید لامپ شروع به استفاده از لومن برای رتبه‌بندی لامپ‌ها کرده‌اند. این به شما نشان می دهد که چقدر نور باید از یک LED انتظار داشت.

به عنوان مثال، یک ال ای دی 3وات از نظر خروجی معادل یک لامپ رشته ای 45وات است. بین نور گرم و سرد انتخاب کنید: لامپ‌های LED جدید در نور سفید «خنک» که برای روشنایی کار ایده‌آل است و نور «گرم» که معمولاً برای نورپردازی برجسته یا مناطق کوچک استفاده می‌شود، موجود است.

به عنوان مثال، یک لامپ رشته ای 60 وات تقریباً 800 لومن می دهد. بنابراین، برای جایگزینی یک لامپ رشته ای 60 وات با یک لامپ LED با همان روشنایی، باید یک لامپ LED خریداری کرد که 800 لومن نیز می دهد. یک لامپ رشته ای 60 واتی را می توان با یک LED 10 واتی جایگزین کرد.

ال ای دی ها درخشش تمیزتر و جذاب تری ایجاد می کنند. به دنبال لامپ هایی باشید که دارای نمودار اطلاعاتی روی بسته بندی هستند و لامپ هایی با درجه دقت رنگ 90 یا بالاتر و دمای رنگ حدود 2700K برای نور تمیز، ملایم و گرم که روی آن نوشته شده «خانه» بخرید.

نور چه رنگی به خوابیدن کمک می کند؟ نور گرم برای خواب بهتر است زیرا چشم ها نسبت به طول موج های طولانی تر در نور گرم حساسیت کمتری دارند. لامپ هایی با رنگ زرد یا قرمز و برای چراغ های کنار تخت مناسب هستند. از سوی دیگر، نور آبی بدترین برای خواب است.

چراغ های LED یکپارچه دارای آرایه LED هستند که در واقع در خود دستگاه تعبیه شده است. چه روی یک تابه پشتی، نوار یا یک دیسک همگام سازی حرارتی، دیودهای LED در فیکسچر نصب می شوند، بنابراین شما یک سوکت استاندارد برای لامپ پیدا نخواهید کرد. یکی از مزایای LED های یکپارچه این است که ممکن است واجد شرایط تخفیف باشند

ویژگی مطلوب لامپ LED اشکی لوستر

اگر به دنبال بهترین نوع لوستر برای آویزان کردن در خانه خود هستید، لوسترهای LED بهترین گزینه برای شما هستند. اگرچه ممکن است گران باشند، اما مزایایی که به دست می آورید از قیمت آنها بیشتر است. با مصرف انرژی و ماندگاری طولانی، لوستر شما مطمئناً چندین دهه دوام خواهد آورد، در حالی که قبض های برق شما آنقدر بالا نمی رود. در این لوستر ها استفاده از لامپ ال ای دی بزرگ و یا کوچک می تواند به انتخاب مصرف کننده باشد.

در اینجا این سوال پیش می آید که کدام نور بهتر است: هالوژن یا LED؟ لامپ ال ای دی ساده نسبت به لامپ ال ای دی هالوژنی بسیار برتر هستند و ده برابر بیشتر دوام می‌آورند در حالی که ۸۵ درصد برق کمتری مصرف می‌کنند.

هنگامی که جریان الکتریکی از فیلامنت عبور می کند، تا دمایی گرم می شود که نور تولید می کند، اما گرمای زیادی نیز تولید می کند. با این حال، لامپ های LED یک منبع نور نیمه هادی دو سرب هستند. در میان این لامپ ها، لامپ های LED اشکی لوستر بسیار روشن هستند زیرا دارای امتیاز لومن/وات بالایی هستند.

انواع برند لامپ LED اشکی

انواع برند لامپ LED اشکی اگرچه LED ها حاوی مواد خطرناکی مانند سرب و نیکل هستند، اما ال ای دی ها بی خطر هستند زیرا غلظت این مواد بسیار کم است. فراتر از خطرات آشکار شیشه های شکسته، ال ای دی های شکسته هیچ پیامد خطرناکی ندارند و به راحتی می توان آنها را از بین برد.

قرار گرفتن در معرض نور شدید و قدرتمند (LED) “عکس سمی” است و می تواند منجر به از بین رفتن برگشت ناپذیر سلول های شبکیه و کاهش وضوح بینایی شود. ناظر بهداشت گفته است که “نور آبی” در نور LED می تواند به شبکیه چشم آسیب برساند و ریتم طبیعی خواب را مختل کند. بر اساس یک مطالعه جدید، “نور آبی” ساطع شده از لامپ های LED با سرطان سینه و پروستات مرتبط است. آنها هنوز در مورد تأثیر “نور آبی” منتشر شده از صفحه نمایش تلفن های هوشمند تحقیق نکرده اند. شاید بزرگترین ایراد لامپ های LED این باشد که نور آبی بیشتری نسبت به لامپ های رشته ای ساطع می کنند که بیشتر در انتهای طیف قرمز قرار دارند. نور آبی می تواند باعث اختلال در ریتم شبانه روزی شما شود و بر توانایی شما برای به خواب رفتن و کیفیت خواب شما تأثیر منفی بگذارد.

به جای سوختن ناگهانی مانند لامپ های سنتی، LED ها به تدریج کم نور می شوند، زیرا دیودهای ساطع کننده نور که لامپ را تشکیل می دهند یکی یکی از کار می افتند. انواع لامپ های ال ای دی مانند لامپ ال ای دی حبابی عمده، لامپ ال ای دی عمده از انواع قدیمی لامپ ها هستند. بسته به میزان تهویه اطراف لامپ، این امر در نهایت می تواند باعث از کار افتادن آنها شود.

بررسی فرکانس لامپ LED اشکی

در مقایسه با سایر انواع محصولات روشنایی، لامپ های ال ای دی ال اشکی کمترین مصرف انرژی را دارند و نور روشن تری را برای همان وات ارائه می دهند. لامپ های LED با کیفیت خوب اکنون حدود 170 لومن در هر وات خروجی دارند. یک فلورسنت حدود 110 را نشان می دهد.

لامپ ال ای دی لوستر مرغوب نه تنها همان درخشش درخشان لامپ های رشته ای را تکرار می کنند، بلکه برای کارکردن به کسری از انرژی نیاز دارند. این لامپ ها تا 50000 ساعت دوام می آورند، به طور قابل اعتمادی تعمیر و نگهداری منظم را کاهش می دهند و ظرافت لوستر شما را برای سال های آینده تحسین می کنند.

LED بسیار کارآمد است هم از نظر انرژی، گرمای کمتر، نور بیشتر، هزینه کمتر.، برای نور خروجی یکسان از الکتریسیته کمتری استفاده می کنید.

مرکز توزیع لامپ LED اشکی لوستر

مرکز توزیع لامپ LED اشکی لوستر وقتی صحبت از وسایل روشنایی به میان می آید، هیچ چیز مانند یک لوستر بیانیه ای ایجاد نمی کند. این همه چیزی است که می درخشد، خلق و خوی اتاق را تنظیم می کند، و گاهی اوقات یک قطعه گفتگو در میان مهمانان شماست.

اما ابتدا می‌خواهید همه طرح‌ها، سبک‌ها و انواع مختلف لوستر را به خودتان آموزش دهید تا بتوانید همه احتمالات اضافه کردن لوستر به خانه خود را بدانید. بیایید با برخی از اطلاعات اولیه در مورد لوسترها و انواع مختلف، شکل‌ها، پوشش‌ها و عملکردها در بخش‌های زیر شروع کنیم: لوستر چیست، انواع لوستر، سبک های طراحی لوستر، شکل های لوستر و مواد سبک و عملکرد نورپردازی هنگامی که ایده ای در مورد انواع طرح های لوستر در دسترس داشتید، ما به سه موردی می پردازیم که باید در نظر داشته باشید تا بفهمید چه نوع لوستری برای خانه شما بهترین است سه نکته در انتخاب لوستر ، موقعیت ارتفاع نصب، سطح روشنایی و نوع لامپ مورد استفاده در لوستر بسیار مهم است.

مرکز پخش لامپ LED اشکی لوستر

این نوع لامپ ها رژی بسیار کمتری نسبت به لامپ‌های رشته‌ای مصرف می‌کنند، زیرا نور دیود بسیار کارآمدتر از نور رشته‌ای است. این لامپ هابیش از 75 درصد انرژی کمتری نسبت به لامپ های رشته ای مصرف می کنند. در سطوح توان پایین، تفاوت حتی بزرگتر است.

LED مخفف دیود ساطع کننده نور است. بنابراین، چراغ های LED از دیودهای کوچک تشکیل شده اند. هر دیود از مواد نیمه ساخته شده است. این تفاوت در سطوح الکترون اجازه می دهد تا الکترون ها از یک لایه به لایه دیگر حرکت کنند و از طریق تحریک الکترونیکی که در بالا ذکر شد، نور ایجاد کنند.

به بیان ساده، چراغ‌های ال‌ای‌دی خوش‌ساخت ماندگاری بالایی دارند و می‌توان آن‌ها را در بیست و چهارساعت و هفت روز هفته روشن کرد. این به این دلیل است که برخلاف انواع معمولی نور، LED ها حداقل مقدار گرما را تولید می کنند، به این معنی که بعید است بیش از حد گرم شوند یا آتش بگیرند. در برخی سناریوها، LED ها می توانند از کار بیفتند و از کار خواهند افتاد.

دلایل قانع کننده است برای شروع، لامپ‌های LED بسیار بیشتر از لامپ‌های رشته‌ای دوام می‌آورند و همان مقدار نور را با مصرف انرژی کمتری از بین می‌برند. این برای محیط زیست عالی است و می تواند در درازمدت در هزینه قبض برق شما صرفه جویی کند.

اگر لامپ را روشن کنید، اکنون رنگ دیگری از نور دریافت خواهید کرد. اگر رنگ دیگری می خواهید به سادگی کاغذ را با رنگ دیگری تغییر دهید یکی دیگر از روش های تغییر رنگ لامپ ال ای دی، رنگ آمیزی مستقیم لامپ است.

مراکز پخش لامپ ال ای دی بسیاری هستند که در تولید انواع لامپ ال ای دی، ال ای دی هالوژنی، و لامپ های کم مصرف فعالیت دارند.

عرضه کنندگان لامپ LED اشکی لوستر

عرضه کنندگان لامپ LED اشکی لوستر هنگامی که صحبت از جایگزینی لامپ های رشته ای قدیمی با LED می شود، یک سوال رایج که مشتریان می پرسند این است: “آیا می توانم از یک لامپ LED استفاده کنم که معادل وات بالاتری نسبت به لامپ من داشته باشد؟” پاسخ ساده این است که بله تا زمانی که لامپ LED از برق کمتری نسبت به لامپ شما استفاده کند. عرضه کنندگان این محصول هم برای بالا رفتن سفارش لامپ ال ای دی این مورد را در نظر می گیرند.

لامپ های LED یا دیود ساطع کننده نور با روشن و خاموش شدن به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نمی گیرند. این ویژگی باعث می‌شود لامپ‌های LED به بهترین گزینه برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی تبدیل شوند.

ایمن ترین لامپ چیست؟ ایمن ترین نوع لامپ برای سلامت کلی لامپ های رشته ای ساده هستند. اگرچه آنها نسبت به لامپ های LED کارایی کمتری دارند، نور آبی بسیار کمتری ساطع می کنند و الکتریسیته کثیف کمتری تولید می کنند.

ال‌ای‌دی‌ها به دلیل ماندگاری بالای محصولات قابل توجه هستند، اما نمی‌توانند برای همیشه دوام بیاورند. میانگین طول عمر یک LED اغلب تا 50000 ساعت رتبه بندی می شود. این حدود 50 برابر طولانی تر از یک لامپ رشته ای معمولی، 20-25 برابر طولانی تر از یک هالوژن معمولی و 8-10 برابر طولانی تر از یک CFL معمولی است.

بیشتر لامپ‌های ال‌ای‌دی تا 50000 ساعت عمر می‌کنند، به این معنی که ممکن است تا 10 سال پس از خرید اصلی‌تان مجبور نباشید لامپ‌های جایگزین LED را بپاشید. لامپ‌های رشته‌ای و لامپ‌های هالوژن احتمالاً فقط بین 1000 تا 2000 ساعت دوام می‌آورند، در مقایسه با 100000 ساعت برای LED‌های قابل تنظیم.

لامپ های ال ای دی می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند، نه تنها به این دلیل که تقریباً 80 درصد نسبت به سایر لامپ ها صرفه جویی در مصرف انرژی دارند، بلکه گرمای بسیار کمتری نسبت به متال هالیدها، CFL ها و لامپ های رشته ای تولید می کنند. ارتقاء به روشنایی LED به این معنی است که ماه های تابستان خود را صرف خنک کردن اتاق هایی که لامپ های شما مشغول گرم کردن هستند، نخواهید داشت.

در حالی که در اصل رنگ آبی سردتر از لامپ‌های رشته‌ای بود، ال‌ای‌دی‌ها اکنون در نور روز و دمای رنگ سفید گرم عرضه می‌شوند، بنابراین می‌توانید راحت‌تر لامپ‌های موجود خود را بدون تغییر رنگ اتاقتان تعویض کنید. نورپردازی LED همچنین شاخص رندر رنگ برتر (CRI) را ارائه می دهد، بنابراین می توانید رنگ های آثار هنری یا آرایش خود را با دقت بیشتری ببینید. لامپ های جایگزین LED بادوام و سازگار با محیط زیست هستند. آیا می دانستید که می توانید لامپ های LED را بازیافت کنید و میزان کربن خود را تا یک سوم کاهش دهید؟ LED ها از رقبا بیشتر دوام می آورند و تا 11 سال کارکرد مداوم روشن می مانند. این به این معنی است که زمان کمتری برای بالا رفتن از نردبان ها برای جایگزینی لامپ های سخت در سقف های طاق دار است.

ال ای دی ها یکی از امیدوار کننده ترین فناوری های امروزی هستند. بدون جیوه، آنها را جایگزین تمیزتری برای لامپ های فلورسنت و CFL می کند. عمری که 20 برابر بیشتر از برخی از محصولات نورپردازی سنتی است. کمترین مصرف انرژی در بین هر محصول روشنایی تا به امروز کیفیت نور برابر یا برتر از محصولات نورپردازی سنتی است.

عرضه کنندگان لامپ ال ای دی در سطح کشور زیاد هستند که در عرصه انواع مختلف لامپ ال ای دی فعالیت دارند.

 • تبلیغات: 
  1. انواع لامپ های موجود در بازار
  2. خرید و فروش کابل های تک رشته کیلوولت
  3. فروش مستقیم لامپ پنلی آفتابی
  4. نمایندگی فروش اینترنتی انواع لوستر مدل یونیک
1

 1. تازه خریداری کردم و تازه به دستم رسیده، از لحاظ قیمت بسیار مناسب است.
  اگر قصد خرید عمده این محصول رو دارید، باید بگم که این سایت بهترین انتخاب هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما