فروش عمده پنل ال ای دی روکار

پنل ال ای دی روکار در مدل های مربع و گرد هم وجود دارد و انتخاب آن بر حسب سلیقه افراد می تواند متقاوت باشد. صادرات پنل ال ای دی در حجم بالا هم صورت می گیرد. انواع پنل ال ای دی را می توان در فروشگاه های آنلاین مشاهده کرد. فروش عمده پنل ال ای دی روکار می تواند به نفع خریدار هم باشد زیرا در این روش واسطه های اضافی هم حذف می شود.

فروش عمده پنل ال ای دی روکار

مشخصات انواع پنل ال ای دی ایرانی

مشخصات انواع پنل ال ای دی ایرانی

پنل ال ای دی ایرانی برای روشنایی محیط قابل استفاده است و از محبوبیت خاصی برخوردار است و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و کاربرد زیادی دارد. از مشخصات انواع پنل ال ای دی ایرانی این است که کیفیت نور بالایی دارند، در طولانی مدت هم قابل استفاده هستند و سازگار با انواع محیط نیز می باشند و در محیط های بسته و تجاری و مسکونی هم قابل استفاده است و انعطاف پذیری زیادی در طراحی دارند و قابلیت کنترل راحتی دارد و دارای طول عمر بالایی است و باعث ایجاد طیف رنگی هم می شود.

پنل ال ای دی ایرانی دارای یک قاب آلومینیومی سبک وزن است که از سه لایه تشکیل شده است و دارای کیفیت نور بالایی است و در مدل های مستطیلی و مربع و گرد و با ابعاد مختلفی و به صورت توکار و روکار تولید شده اند. این پنل در راه روها، بیمارستان ها و راه پله ها قابل نصب است.

پنل ال ای دی بدون کاهش میزان نور می تواند خاموش و روشن شود و در کلاس های آموزشی و درسی هم قابل استفاده است. و در محیط بیمارستان ها هم نوری آرام بخش را انتقال می دهد و صفحه انعکاس دهنده آن نور را با شدت بالایی پخش می کند.

قیمت باورنکردنی پنل ال ای دی روکار

قیمت باورنکردنی پنل ال ای دی روکار

پنل ال ای دی روکار دارای سایز و مدلهای متنوعی است و دارای قیمت مختلفی است و بسته به سایز و کیفیت جنس قیمت متفاوتی دارد و رونق بازار باعث کاهش قیمت باورنکردنی آن شده است و به همین علت عده زیادی خواهان استفاده از آن هستند. شرکت های تولید کننده تمام استانداردهای لازم را زمان تولید رعایت می کنند و در تلاش هستند که محصولی با کیفیت را در اختیار مصرفکننده قرار دهند تا بتواند رضایت آن ها را کسب کنند.

پنل ال ای دی بهدلیل تراشه هایی که دارد نور بیشتری را هم تولید می کند و با استفاده از آخرین تکنولوژی تولید شده است و همین موضوع باعث کیفیت آن نیز می شود. این محصول نصب آسان و راحتی دارد و نوری بدون خیرگی را ایجاد می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما