فروش عمده لامپ کم مصرف تمام پیچ

لامپ کم مصرف تمام پیچ از جمله لامپ هایی است که این روز ها بسیار مورد توجه عامه مردم قرار گرفته است. از ویژگی های اصلی این لامپ ها مصرف بسیار کمشان نسبت به لامپ های دیگر مانند لامپ های رشته ای می باشد. از دیگر ویژگی های این لامپ ها می توان به طول عمر بسیار زیادی که دارند اشاره کرد، در این راستا می توان از آنها با توجه به این مئله در طولانی مدت استفاده کرد.

شاید از قطعات داخلی لامپ که بر روی برد طراحی شده اند قطعه ای بسوزد که قابل تعمیر نیز هست ولی تا کنون از این که خود لامپ به طور کلی بسوزد و غیر قابل تعمیر شود گزارش نشده است. لامپ کم مصرف جدید که به صورت تمام پیچ می باشد گزینه بسیار مناسبی به جهت جایگزین کردن لامپ های دیگر می باشد.

فروش عمده لامپ کم مصرف تمام پیچ

بررسی تأثیر استفاده گسترده از لامپ کم مصرف تمام پیچ

بررسی تأثیر استفاده گسترده از لامپ کم مصرف تمام پیچ همانطور که گفته شد لامپ های کم مصرف تمام پیچ گزینه های بسیار مناسبی به جهت مدیریت و کنترل مصرف برق به شمار می آیند و به همین دلیل برای کاهش هزینه های برق و جلوگیری از اتلاف انرژی و مصرف بیش از اندازه برق، استفاده از آن ها به شدت توصیه می شود. این لامپ ها خصوصا برای خانه هایی بسیار کاربرد دارند که به دلیل قرارگیری آن ها در موقعیت مکانی تاریک نیاز به روشنایی زیاد و یا حتی روشنایی مضاعف دارند.

نور پردازی در بعضی از آن ها به شدت مورد نیاز است و همین امر سبب می شود که مصرف انرژی برق در آن خانه بسیار زیاد شود. از این رو لامپ های کم مصرف جدید به کمک صرفه جویی در مصرف انرژی می آید. از این لامپ ها بیشتر برای شهر هایی توصیه می شود که در شمال کشور قرار دارند، این شهر ها چون در بیشتر وقت ها آسمانی ابری دارند، از هوای تاریکی هم برخوردار هستند، در این راسا افراد از لامپ های پرنور برای روشنایی بخشی به محیط خود استفاده می کنند.

استفاده گسترده و سراسری از لامپ های کم مصرف به حد زیادی در کاهش مصرف انرژی کمک می کند و باعث می شود که هم هزینه های کمتری صرف انرژی برق شود و هم در مصرف برق صرفه جویی به عمل آید. لامپ 25 وات یکی از انواع لامپ های کم مصرف می باشد و این لامپ ها در مدل های تمام پیچ و حبابی در بازار به فروش می رسند. مصرف 4 عدد از این لامپ ها به صورت همزمان معادل یک لامپ رشته ای 100 وات است.

لامپ تمام پیچ 25 واتی با توجه به مصرف بسیار کمی که دارند نور و روشنایی زیادی را به محیط می بخشند. نور و روشنایی آن ها به حدی است که یک محیط یا یک اتاق 12 متری را تا حد زیادی روشن می کند. به جرات می توان گفت که میزان روشنایی ای که این لامپ ها به محیط می بخشند بسیار بیشتر از لامپ های رشته ای 100 واتی است.

بررسی کاربرد لامپ کم مصرف تمام پیچ

این لامپ های کم مصرف با توجه به مصرف کمی که دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد یعنی برای استفاده در هر مکانی بسیار مفید و موثر می باشد. لامپ های تمام پیچ بر عکس لامپ های نیم پیچ می باشند و به این صورت هستند که تمام آن به صورت پیچی شکل می باشد. لامپ های کم مصرف در ابتدا توسط شخصی به نام پیتر کوپر در سال 1980 میلادی اختراع شد و کاربرد آن ها صرفا در استودیو ها و مصارف صنعتی بود.

با رشد جمعیت و نیاز بیشتر مردم از برق برای روشنایی این نیاز حس شد که باید لامپ هایی مورد استفاده خانه ها قرار گیرد که مصرفی کمتر از لامپ های دیگر داشته باشند. وقتی بیشتر مردم از لامپ های کم مصرف استفاده کنند می توان شاهد آن بود که تا حد زیادی از مصرف انرژی برق کاهش یابد. لامپ تمام پیچ کم مصرف هم نوع جدیدی از لامپ های کم مصرف است که این روز ها در بسیاری از مکان ها کاربرد دارد.

این لامپ ها علاوه بر مصرف کمی که دارند دارای طول عمر بلند مدت هستند و روشنایی زیادی را به محیط می بخشند. لامپ 105وات تمام پیچ نیز از انواع دیگر این لامپ ها می باشد که مصرف آن ها نسبت به دیگر لامپ های کم مصرف زیاد است و در قبال این مصرف زیاد روشنایی بسیار بیشتری را به محیط می بخشند.

ویژگی ظاهری لامپ کم مصرف تمام پیچ

ویژگی ظاهری لامپ کم مصرف تمام پیچ لامپ های کم مصرف در انواع مختلفی تولید می شوند. این لامپ ها با شکل ها و اندازه های گوناگونی که دارند هر کدام می توانند در محیطی منحصر به فرد مورد استفاده قرار بگیرند. البته توجه داشته باشید که استفاده از مدل های مختلف لامپ در مکانی خاص کاملا به سلیقه و خواسته افراد برمی گردد. برای مثال در یک اتاق از لامپ اشکی استفاده می کنند؛ چرا که لامپ اشکی زیبایی خاصی دارد و جلوه زیادی به اتاق می بخشد.

لامپ شمعی نیز می تواند برای زیبایی یک اتاق یا دفتر کار مورد استفاده قرار بگیرد. لامپ کم مصرف جدید تمام پیچ همان طور که از نامش پیداست لامپی است که تمام ظاهر آن به صورت پیچ پیچی است. قبل از ساخت لامپ های تمام پیچ لامپ هایی وجود داشت که با نام لامپ های کم مصرف نیم پیچ شناخته می شدند که البته هنوز هم در بازار موجود می باشند. لامپ های نیم پیچ لامپ هایی هستند که نصف بدنه شیشه ای و نورانی آن به صورت پیچی است؛ نوع جدید این لامپ ها تمام قسمت شیشه ای و نورانی آن به صورت پیچی می باشد؛ در واقع از جایی که از برد بیرون آمده است تا انتهای آن به صورت پیچی طراحی شده است.

بررسی اجمالی لامپ کم مصرف تمام پیچ

لامپ کم مصرف تمام پیچ لامپی است که این روز ها در هر مکانی می توان آن را دید. بسیاری از افراد به دلیل این که این لامپ ها نور زیادی را در کنار مصرف بسیار کم ارائه می دهند از آن ها برای روشنایی مکان مورد نظر خود استفاده می کنند. استفاده از این لامپ ها سبب می شود که تا 80 درصد از گاز های گلخانه ای و دی اکسید کربن کاهش یابد و این کاهش گاز ها در کنار نوری بسیار روشن و دلپذیر و مصرف بسیار اندک انرژی برق می باشد.

در واقع در مصرف انرژی برق 80 درصد صرفه جویی به عمل می آید. این لامپ ها در طرح های زیبا و منحصر به فردی تولید می شوند. شکل این لامپ ها با یکدیگر متفاوت است؛ درست است که تمامی آن ها به صورت تمام پیچ طراحی شده اند ولی باید گفت که شکل های پیچ پیچی آن ها با یکدیگر فرق دارد. شکل متفاوت هر کدام از این لامپ ها مخصوص محیطی خاص طراحی شده است و متناسب با هر نوع نیازی قابل استفاده می باشند.

توضیح مختصری راجع به لامپ کم مصرف

توضیح مختصری راجع به لامپ کم مصرف لامپ های کم مصرف همانطور که اشاره شد برای نخستین بار در سال 1980 اختراع شد. این لامپ ها در ابتدا جهت استودیو ها و استفاده صنعتی مورد کاربری قرار می گرفتند. با گذشت زمان استفاده از آن ها گسترده تر شد و نه تنها برای استفاده های صنعتی بلکه جهت استفاده های خانگی نیز بسیار مورد استفاده قرار گرفتند که امروزه هم در هر مکانی از آن ها استفاده می شود و دیگر استفاده از لامپ های رشته ای بسیار کمرنگ شده است.

لامپ های کم مصرف به عنوان عضوی از خانواده روشن کننده های مصنوعی همواره در همه مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند. مصرف برق و انرژی آن ها بسیار پایین تر از لامپ های قدیمی است به طوری که در کاهش هزینه های برق مصرفی خانوار ها تاثیر بسیار زیادی دارد. لامپ های کم مصرف نیز مانند سایر وسایل و تجهیزات دیگر در انواع مختلفی تولید می شوند که از نظر نور و روشنایی و کارایی با یکدیگر تفاوت دارند ولی جملگی آن ها نسبت به سایر لامپ ها از مصرف بسیار اندک و مقرون به صرفه برخوردار هستند.

کم مصرف بودن آن ها دلیل بر کم نور بودن آن ها نیست. نکته مهم که باید گفت این است که این لامپ ها در کنار مصرف خیلی کمی که دارند روشنایی رضایت بخشی را به مصرف کنندگان می دهند. این لامپ ها در مدل ها و شکل های گوناگون در بازار یافت می شوند که مشتریان با توجه به سلیقه های خود نسبت به خرید آن ها اقدام می کنند. لامپ های کم مصرف از نظر رنگ نیز با یکدیگر تفاوت دارند. پر فروش ترین رنگ های این لامپ ها سفید و زرد می باشد که در بیشتر مکان ها از آن ها استفاده می شود.

لامپ های کم مصرف رنگی بیشتر برای تزیینات ساختمان استفاده می شوند و جنبه نورپردازی برای زیبا سازی ساختمانی دارند. از لامپ های کم مصرف رنگی در جشن تولد ها، نماسازی ساختمان و … استفاده می شود.

شناخت انواع لامپ کم مصرف

لامپ کم مصرف به لامپی می گویند که استفاده از آن ها سبب کاهش هزینه ها می شود. وقتی کاربر از این لامپ ها استفاده کند به خوبی تفاوت این لامپ ها را با لامپ های معمولی حس می کند که چقدر در مصرف انرژی موثر هستند. در ابتدا لامپ های کم مصرف تنها در یک یا دو نوع ساخته می شدند ولی از گذشته تا کنون به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده های جدید افراد لامپ های کم مصرف در انواع مختلفی ساخته و عرضه می شوند.

این لامپ ها در مصرف برق صرفه جویی زیادی را به عمل می آورند. اگر بخواهیم انواع مختلف آن ها را ذکر کنیم می توانیم به لامپ های کم مصرف نیم پیچ و تمام پیچ، لامپ های کم مصرف استوانه ای، لامپ های کم مصرف هالوژنی، لامپ های کم مصرف 25 واتی، لامپ های کم مصرف اشکی و همچنین لامپ های کم مصرف شمعی اشاره کنیم. لازم به ذکر است که بگوییم لامپ های کم مصرف در شرکت های مختلفی تولید می شوند.

کیفیت آن ها تقریبا با هم برابری می کند و هدف آن ها تنها یک چیز و آن هم صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. بسیاری از این لامپ های کم مصرف می توانند تعمیر شوند؛ به این معنا که در صورتی که احساس کنیم لامپ کم مصرفمان نیم سوز شده و یا کلا سوخته است با مراجعه به فروشگاه های لوازم الکتریکی می توانیم آن ها را مجدد استفاده کنیم. البته بسیاری از لامپ های کم مصرف دارای گارانتی های شرکتی هستند و در صورت بروز هر مشکلی ( البته به شرط موجه بودن ) شرکت آن را تعمیر و یا در صورت عدم تعمیر، تعویض می نماید.

لامپ استوانه ای، لامپ حبابی، لامپ هالوژنی و بسیاری از دیگر لامپ ها از انواعی هستند که مورد استفاده روزانه بیشتر خانوار ها قرار می گیرند ولی به دلیل مصرف زیاد آن ها در نهایت خانوار ها باید مبالغ زیادی را در هر ماه به مصرف برق خود اختصاص دهند. البته لامپ های ذکر شده نوع کم مصرفشان هم وجود دارد. لامپ های کم مصرف تمام پیچ وقتی به بازار آمدند باعث شدند که استفاده از لامپ های دیگر کمتر شود و در نتیجه در مصرف برق هر خانه به طور چشمگیری صرفه جویی به عمل آید.

فروشنده لامپ کم مصرف تمام پیچ

فروشنده لامپ کم مصرف تمام پیچ فروشگاه های زیادی هستند که به عنوان لوازم الکتریکی فعالیت می کنند. در این فروشگاه ها انواع لامپ ها و تجهیزات الکتریکی یافت می شود. امروزه به دلیل افزایش استفاده از لامپ های کم مصرف، بسیاری از فروشندگان به فروش این لامپ ها می پردازند. عرضه لامپ کم مصرف به دلیل اینکه مزیت های بسیاری دارد از پرفروشترین محصولات به حساب می آید. این لامپ ها به دلیل قیمت مناسب و مصرف بسیار کم و همچنین طراحی زیبایی که دارند بسیار مناسب جهت استفاده در هر مکانی هستند.

لامپ های کم مصرف جدید که تمام پیچ هستند را می توان در هر فروشگاهی خریداری کرد و با توجه به انواعی که دارند برای خرید آن ها قیمت های مختلفی را پرداخت کرد. فروشگاه های زیادی نیز وجود دارند که از طریق سایت و به صورت آنلاین می توان از آن ها لوازم الکتریکی خریداری کرد. فروشگاه ما از جمله فروشگاه هایی است که در زمینه فروش لوازم و قطعات الکتریکی به صورت آنلاین فعالیت می کند. در این فروشگاه انواع مختلف لامپ کم مصرف را می توان تهیه کرد.

قیمت لامپ های کم مصرف در این فروشگاه نسبت به فروشندگان دیگر بسیار مناسب است. به منظور آشنایی و تجربه یک خرید مطلوب می توانید به وب سایت مجموعه ما مراجعه کنید و با کسب مشاوره از متخصصان فعال ، یک خرید مطلوب را کسب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما