فروشگاه مرکزی لامپ LED کم مصرف

نور یکی از مهمترین بخش های زندگی بشر است و از ابتدا انسان ها در پی یافتن منابعی بودند که بتوانند در غیاب منبع اصلی نور و خورشید از آن برای روشنایی محیط زندگی خود استفاده کنند. با گذشت سال های طولانی از آغاز تمدن های مختلف بشری نهایتا در سال 1840 بشر برای اولین بار توانست با استفاده از انرژی الکتریسیته اولین منبع نوری مصنوعی را ایجاد کند. لامپ های حبابی با گذشت زمان کمی پیشرفته تر شدند اما هرگز قادر نبودند پا را از حدی فراتر بگذارند و پس از آن انواع کم مصرف مهتابی و آفتابی وارد بازار شدند و در نهایت لامپ LED کم مصرف آخرین انواع چراغ معرفی شده با بازار هستند.
فروشگاه مرکزی لامپ LED کم مصرف

آشنایی با انواع لامپ ال ای دی

آشنایی با انواع لامپ ال ای دی

لامپ های ال ای دی با ورود خود به بازار حجم عظیمی از فروش را از آن خود کردند و علت آن هم مزیت های فراوانی بود که این نوع لامپ ها داشتند. لامپ ال ای دی ارزان است و در عین حال مصرف انرژی بسیار کمی نسبت به باقی چراغ های موجود در بازار دارد. مصرف میانگین این لامپ ها حداقل 75 درصد کمتر از لامپ های رشته ایست و طول عمر بالایی نیز نسبت به آنها دارند.

لامپ های ال ای دی با توجه به شکل و حالت خود دسته بندی های مختلفی دارند: انواع لامپ های حبابی، تخت، پالت های خاص، خطی، پروژکتور ها و بسیاری دیگر. همچنین لامپ ها بر اساس روکار و توکار بودن نیز دسته بندی می شوند. لامپ های روکار در جاهایی استفاده می شوند که محل قرار گیری آن ها از قبل مشخص نشده است اما در نوع توکار آنها محل قرار گیری لامپ ها از قبل مشخص شده است.

اما بر اساس فناوری ساخت نیز چند مدل وجود دارد. لامپ های SMD آن دسته هستند که مصرف انرژی بسیار کمی دارند و طول عمر بالایی نیز به طوری که یک بار نصب آنها در یک محیط برای مدت طولانی کارساز خواهد بود. اما مدل دیگر لامپ های COD هستند، اینگونه از ال ای دی ها با وجود اینکه نوردهی بسیار بالایی دارند و دو برابر لامپ های SMD نور ایجاد می کنند اما انرژی کمتری مصرف می کنند اما تنها مشکلی که وجود دارد عمر کم آنهاست اما به هر حال قابل تعمیر هستند.

بازار خرید لامپ LED کم مصرف

بازار خرید لامپ LED کم مصرف

اگر قصد تهیه لامپ ال ای دی کم مصرف را دارید می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه آگرین انواع لامپ های LED مورد نظر خود را پس از مشاهده قیمت ها و مدل های مختلف و یا با تماس با کارشناسان فروش این مجموعه سفارش دهید. این شرکت تولید با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات و با بهره گیری از تکنولوژی رو علاوه بر تولید و عرضه محصولات به بازار داخلی در صادرات لامپ ال ای دی نیز بسیار فعال است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما