فروشنده پنل LED کم مصرف

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که تمامی سازندگان بناهای مختلف و همچنین طراحان داخلی دارند این است که بتوانند به عالی ترین شکل ممکن نور و روشنایی محیط را تامین نمایند؛ یکی از بهترین و عالی ترین نوع این محصولات که از طریق مراکز فروشنده لوازم روشنایی ارائه می گردد و خرید آن با استقبال فراوانی از سوی مشتریان مواجه بوده است، پنل LED کم مصرف است که استفاده از آن موجب صرفه جویی در هزینه برق می گردد.فروشنده پنل LED کم مصرف

راهنمای انتخاب پنل LED کم مصرف

راهنمای انتخاب پنل LED کم مصرف

برای آشنایی هر چه بیشتر شما با انواع پنل های ای ای دی کم مصرف، به برخی از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام خرید به آن ها توجه کنید اشاره می نماییم تا شما نیز بتوانید بهترین و عالی ترین نمونه های این محصولات را خریداری کرده و از کارایی آن برخوردار شوید:

  • این محصولات از نظر طراحی دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند و شما باید بر مبنای نیاز و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کرده و خریداری کنید؛ محبوب ترین نمونه های این محصولات پنل LED گرد و پنل LED مربعی می باشد.
  • در هنگام خرید پنل به ابعاد و اندازه سقف یا دیواری که قرار است پنل را در آن جا نصب کنید دقت نموده و سپس اقدام به خرید آن نمایید.
  • پنل ها دارای رنگ های آفتابی و مهتابی هستند و شما باید با توجه به رنگ هایی که در دکوراسیون شما به کار رفته است، یک یا هر دو نمونه آن را تهیه نمایید.
  • نکته مهم دیگر وات پنل هاست؛ هر چقدر میزان وات آن ها بیشتر باشد، مسلماً نور بهتری نیز از خود ساطع کرده و برای فضاهای بزرگ انتخابی مناسب هستند.

کیفیت مواد اولیه پنل LED کم مصرف

کیفیت مواد اولیه پنل LED کم مصرف

پنل LED یکی از عالی ترین لوازم روشنایی است که از دو قسمت اصلی تشکیل شده است، یکی از آن ها کاسه پنل است که لامپ ها درون آن قرار می گیرند و دیگری دایودهای نورانی هستند که روشنایی این پنل ها را تامین می نمایند؛ یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد این پنل ها وجود دارد این است که برای روشن شدن آن ها نیاز به ولتاژ بسیار پایینی از برق شهری وجود دارد و همین امر موجب صرفه جویی فراوانی در مصرف انرژی برق گردیده است.

یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده این پنل ها قاب آن هاست که معمولاً از با کیفیت ترین نوع آلومینیوم تولید شده است و در برابر فشار، رطوبت و حرارت از دوام و مقامت بالایی برخوردار می باشد؛ وجود این قاب سبب می شود که نور ایجاد شده توسط دایودها به هدر نرود و به صورت یکسان و هماهنگ تمامی فضای داخلی را در بر بگیرد.

همچنین درون ساختار این پنل ها از یک دفیوز قدرتمند استفاده شده است که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی بوده و به عنوان هدایت کننده نور است و آن را به محیط مورد نظر منعکس می کند؛ خوشبختانه بالا بودن کیفیت مواد اولیه به کار رفته در این پنل ها سبب شده است که عمر و ماندگاری آن ها طولانی باشد و بتوان برای ساعت ها و روزها از آن ها استفاده نمود و از روشنایی بی نظیر آن ها برخوردار شد.

عرضه کنندگان پنل LED کم مصرف

عرضه کنندگان پنل LED کم مصرف

همان گونه که می دانید این روزها بسیاری از ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری برای تامین نور و روشنایی محیط خویش از انواع لامپ های ال ای دی استفاده نمود و از مواهب ارزشمند آن ها برخوردار می شوند؛ نوری که از این پنل ها ساطع می شود بسیار با کیفیت است و تنها در یک نقطه متمرکز نیست و زوایای مختلفی از فضا را پوشش می دهد و به هیچ عنوان موجب آزار چشم انسان نمی گردد و می توان از آن بهره لازم را برد.

شرکت بازرگانی ما یکی از بزرگترین عرضه کنندگان پنل LED درجه یک در ایران می باشد و نمونه های زیبایی از این محصول را که بسیار کم مصرف هستند در دسترس مشتریان خویش قرار می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما