عرضه لامپ ال ای دی استوانه ای

لامپ ال ای دی استوانه ایال ای دی سقفی یکی ازجدیدترین وبهترین لامپ کم مصرف موجود در بازار به شمار می آید. برای تولید آن از به روز ترین تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شده ؛این نوع از لامپ ها می توانندبا صرف انرژی کمتر ،روشنایی بیشتری را تولید کنند؛درواقع اولویت اصلی انتخاب این لامپ های ای دی کم مصرف بودن آن می باشد. از این رو بسیار حائزه اهمیت بوده است .این لامپ ها در انواع و اندازه های گوناگون به صورت پنل های سقفی گرد و یا مربع شکل تولید و به صورت روکار و توکار نصب می گردند .

عرضه لامپ ال ای دی استوانه ای

مشخصات ظاهری لامپ ال ای دی

مشخصات ظاهری لامپ ال ای دی یکی از سوالات متداولی که در ارتباط با این لامپ ها پرسیده می شودمزیت این لامپ ها نسبت به نوع قدیمی این نوع محصول می باشد که می توان به مصرف بهینه برق، تولید روشنایی بیشتر و پخش بهتر نور اشاره کرد. طول عمر بسیار بالای این لامپ ها، مقاومت آنها در برابر ضربه با توجه به محفظه محکم و مقاومی که دارند، صرفه جویی در مصرف برق، تولید گرمای کمتر زیرا لامپ های ال ای برق را به صورت مستقیم به نور تبدیل کرده و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند، دوستدار محیط زیست بودن ( اشعه های مضر فرابنفش و مادون قرمز را به خود جذب نمی کنند همچنین منتشر نمی ند) و قابل بازیافت هستند؛هیچ گونه قطعه خطرناکی برای محیط زیست ندارند.

فاقد هرگونه فلز خطرناک و یا مواد شیمیایی در ساختار خود هستند بنابراین زمانی که لامپ میسوزد و یا شکسته میشود هیچ گونه خطری نداشته و می توان آن را به راحتی دور انداخت و یا بازیافت کرد. از آنجایی که نور با کیفیت در رنگ مناسب و سازگار با چشم را تولید می کنند خیرگی و اذیت ای را برای چشم ندارند . سوال دیگری که مطرح می‌شود این است که لامپ های ال دی چگونه خراب می‌شوند و آیا می‌توان آنها را تعمیر کرد ؟ در واقع داغ شدن زیاد و حرارت و گرما باعث سوختگی این محصول می شوند که برای جلوگیری از آن بایستی لامپ ها را درون قاب هایی که جریان هوا وجود دارد نصب کرد.

لامپهای ال ای دی از دیودهای تشکیل شده که سوختن یکی از آنها و یا تعدادی از آنها به دلیل گرمای زیاد و یا ایرادی که در اتصال وجود داشته باعث خاموشی این نوع لامپ میشود. این نوع دیود ها قابل تعمیر نیستند و بایستی تعویض گردند و اگر قابل تعمیر باشند باعث کاهش طول عمر دیود شده در نتیجه لامپ نیز طول عمر کوتاه تری نسبت به قبل پیدا خواهد کرد؛ پس از نظر اقتصادی تعمیر لامپ های ال ای دی توصیه نمی شود.

لامپ های ال ای دی دارای چه رنگهایی هستند؟ ال ای دی های اولیه به رنگ سفید بودند ولی در حال حاضر ال ای‌دی های تولیدی به رنگ های سفید یا مهتابی، سبز، بنفش، نارنجی، آبی و … تولید و عرضه می شوند . چرا بعضی از ال ای دی ها پس از مدتی از مقدار نور آن کم شده و ضعیف می گردند؟ روند کاهش تدریجی نور ال ای دی ها طبیعی بوده و بعد از اینکه به پایان عمر عادی خودشان نزدیک میشوند از نور آنها کاسته می شود. حال سوال پیش می آید که انواع لامپ ال ای دی چیست؟ لامپ های ال ای دی که در بازار موجود می باشند شامل لامپ های حبابی، هالوژنی ،شمعی، اشکی، قارچی و …می باشند که هرکدام به صورتی متفاوت ساخته شده و در اندازه ها و توان های مختلف تولید و عرضه می شوند.

تفاوت لامپ ال ای دی با کم مصرف

خود کلمه اال ای دی در زبان انگلیسی مخفف شده کلمه ای به معنی دیود نورافشان است. قطعه الکترونیکی می باشد که جریان الکتریسیته را از خود عبور و به صورت نور منتشر می کند. ساختار این لامپ ها به صورت بدنه درایو و ال ای دی این لامپ ها با پیشرفت تکنولوژی به گونه‌ای تولید شدند که می‌توانند با مصرف بسیار کم انرژی و برق ، نوردهی کامل تر و بهتری در محیط داشته باشند.

همچنین طول عمر بسیار زیاد معادل ۳۰ هزار ساعت را نسبت به انواع قدیمی خود دارند.در واقع باعث بهره نوری هرچه بیشتر شده اند. لامپ های انواع مختلفی دارند :از جمله لامپهای ال ای دی هالوژنی ،لامپ دی تیوبی ،لامپ ای دی حبابی ،ریسه های به صورت شلنگی و نواری، انواع پنل های سقفی به شکل دایره مربع و … .

معرفی انواع لامپ ال ای دی کم مصرف

معرفی انواع لامپ ال ای دی کم مصرف از مشخصه های بارز این نوع لامپ‌ها می‌توان به یکی از مزایای بسیار عالی آنها اشاره کرد که آن طول عمر بسیار زیاد این نوع لامپ کم مصرف LED می باشد .لامپ ال ای دی طول عمری برابر با 30000 ساعت دارند این نوع لامپ ها در برابر اشعه مضر فرابنفش و مادون قرمز مقاومت بسیار خوبی نشان داده و از رسیدن این نور به چشم ومحیط جلوگیری می کند .در برابر انواع ضربه ها مقاوم بوده و از آنجایی که معمولاً بدنه آن از جنس آلومینیوم و عایق حرارت است ایمن بوده همچنین باعث حرارت کمتر و بازدهی بیشتر انرژی می شود.

با توجه به استانداردهای روز دنیا تولید شده اند، رنگ نور استاندارد و مناسبی دارند که باعث می شود تمامی اشیا به رنگ واقعی خود دیده شوند. در لامپهای ال ای دی به دلیل مسطح بودن این لامپ ها نور از تمامی زوایا پخش می‌شود و پخش نوری بسیار مناسبی را برای محیط ایجاد می کند علاه برآن لامپها با خاموش و روشن شدن بسیار آسیبی ندیده و از طول عمر آن کاسته نمی شود.

در این لامپ ها می توان از نرم‌افزارهایی نیز استفاده کرد تا بتوان به وسیله این نرم افزار ها با اپلیکیشن های مختلف ارتباط برقرار کردو آن را کنترل نمود مانند تنظیم رنگ، نوع پخش نور و یا خاموش و روشن کردن آن به وسیله کنترل. قیمت لامپ ال ای دی نسبت به سایر لامپ حبابی گران تر است که با توجه به با صرفه بودن این لامپ ها در مصرف آن و طول عمر بیشتر این محصول از ارزش و اهمیت چندانی ندارد و از معایب آن به حساب نمی‌آید.

بررسی میزان مصرف لامپ ال ای دی

از تفاوت عمده لامپ ال ای دی در مقایسه با دیگر انواع لامپ ال ای دی کم مصرف می توان به مصرف بهینه انرژی و نوردهی فوق‌العاده آن نسبت به اندازه کوچکتر آن اشاره کرد. تفاوت عمده لامپ ال ای دی با سایر لامپ ها در ساختار این لامپ می باشد لامپ ال ای دی از دیودهای کوچک نوری ساخته شده که نورمتمرکز شده ای را که توسط جریان برق گرفته از خود عبور می دهد وبازدهی این لامپ ها از مزیت آن به حساب می آید .

طول عمر بسیار زیاد آن، شدت نور مناسبی که نسبت به نوع قدیمی خود دارد ،زمان کوتاهی که لازم است تا از حالت خاموش به حالت روشن در بیاید (در سریعترین زمان ممکن روشن می شود) از دیگر تفاوت های آن است.

خرید لامپ ال ای دی استوانه ای

خرید لامپ ال ای دی استوانه ای یکی از ضروریات هر خانه و محلی داشتن چراغ سقفی مناسب آن مکان است.لامپی که بااشغال کردن حجم کمی از محیط بتواند نور مناسب آن محیط را تولید کند.ال ای دی ها در گذشته در قطعات الکترونیکی استفاده می شدند که عموماً خاموش یا روشن بودن لوازم الکترونیکی را به صورت نشانگر نشان می‌دادند .اما در در حال حاضر ال ای دی هابرای هدف های مهم ترو به شکل گسترده تری مورد استفاده قرار می‌گیرند. این لامپ های تکامل یافته امروزه مصارف گوناگونی دارند مصارف اداری، صنعتی و خانگی .

با توجه به ساخت مدرن این نوع لامپ ها مورد توجه طراحان در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها قرار گرفتند. از این نوع لامپ ها در نمای کلی ساختمان در راهروها ،حاشیه سقف اتاق ها، ادارات، پاساژ ها، مغازه ها ، بیمارستان هاو… استفاده می شود. این لامپ ها در نورپردازی بسیار پر کاربرد بوده است در واقع با توجه به مزیت های بسیاری که این نوع لامپ ها داشتند گزینه بسیار مناسبی برای تهیه آن جهت نورپردازی فروشگاه ها و یا محیط داخلی خانه می باشد. از مزیت های لامپ ال ای دی سقفی می توان به کم جا بودن آن و قرارگیری آسان و راحت در شکاف های سقفی و نصب راحت آن اشاره کرد.

چراغ های سقفی ال ای دی از بدنه فلزی که معمولاً جنس آلومینیوم است تولید شده که به دلیل جنس سبکی که دارد باعث راحتی در کار و نصب راحت آن می گردد همچنین آلومینیوم عایق حرارتی بسیار خوبی است که از اتلاف و هدر رفت انرژی جلوگیری می کند و با کاهش انرژی دریافتی نوردهی بهتری را ایجاد می کند. لامپ ال ای دی 105وات از استاندارد روز دنیا بهره گرفته دارای محافظ بسیار قوی بوده ،به سرعت روشن می‌شوند و در مصرف انرژی باعث صرفه جویی چشم گیری شدند .این نوع لامپ‌ها فاقد هر گونه اشعه ماورای بنفش و اشعه مادون قرمز بوده و نور فیلتر شده خوبی را در اختیار محیط قرار می دهند .دوستدار محیط زیست هستند به کاهش تولید گازهای گلخانه‌ای کمک می کند.

این لامپ دارای توان مصرفی ۱۰۵ وات است با توجه به مصرف بسیار کم این محصول و قدرت نوردهی بسیار بالای آن یکی از گزینه های بسیار مناسب در انتخاب این نوع لامپ می باشد از مزیت های آن می توان به عمر طولانی آن اشاره کرد که در استفاده زیاد دچار افت نوری نمی شود نور آن هیچ آسیبی را به پوست و چشم افراد در محیط ایجاد نمی کند. در خرید لامپ ال ای دی درجه یک بایست بسیار دقت نمود .از فروشگاه های معتبر در زمینه ساخت لامپ های ال ای دی وسایت های معتبر فروش در این زمینه می توان کمک گرفت تا ازخرید انواع بی کیفیت این محصولات که به صورت تقلبی و چینی وارد بازار شدند جلوگیری به‌عمل آید .نلامپ های ال ای دی مصرفی را بایستی به همراه گارانتی معتبر از نمایندگی‌های فروش معتبری که در سراسر کشور دارند تهیه کرد تا بتوان از خدمات پس از فروش مناسب آن بهره مند شد.

مرکز پخش لامپ ال ای دی استوانه ای

فروشگاه لامپ ال ای دی در اشکال و ابعاد گوناگون و با توان های مختلف تولید و عرضه می شوند.برای ارتفاع ۲ تا ۵ متر و در ابعاد 60*30 و 6*60۰ و یا 120*30و … می باشند که قابلیت نصب توکار و روکار را دارند.از اشکال این نوع لامپ می‌توان به گرد و مربع و … اشاره کرد که معمولاً شکل مربع آن به صورت توکار و شکل دایره آن روکار نصب می شود. لامپ های ال اشکال گوناگونی حبابی، استوانه‌ای، اشکی، قارچی، سفینه، شمعی و…دارند به صورت مات و یا شفاف تولید می‌شود وهرکدام ابعاد کوچک و بزرگ و سایزهای مختلف دارند.

انواع مختلف کم مصرف آن سبب شده است که جایگزین مناسبی نسبت به لامپ های قدیمی باشدکه علاوه بر زیبایی و تنوع در این نو لامپ ها، کیفیت بسیار مناسب، مصرف برق پایین تر، روشنایی بیشتر،بدنه مقاوم،حجم اشغالی کم، سبب شده انتخاب خوبی جهت جایگزینی لامپ های قدیمی باشند؛این موارد تاثیر بسزایی در قیمت لامپ های ال ای گذاشته و باعث شده قیمت بالاتری نسبت به لامپ های قدیمی داشته باشند ولی با توجه به صرفه بودن این لامپ ها از نظر هزینه ای در گذر زمان می تواند باعث صرفه جویی شده وکمک شایانی در مدیریت هزینه های مصرفی افراد کند.

انواع لامپ کم مصرف 105وات این لامپ ها انواع گوناگونی از لامپ ها از نظر شکل ساختاری میباشند که به اشکال گوناگونی تولید و عرضه می شوند به مدل های گوناگون که با شماره های گوناگون و اسامی مختلف نامگذاری شده اند به صورت پیچی، حبابی، گل، دلتا و اسامی گوناگون نامگذاری شده تولید و عرضه می‌شود ولی در توان آن تفاوتی وجود ندارد و همه ۱۰۵ وات هستند.

تولید عمده لامپ ال ای دی استوانه ای

تولید عمده لامپ ال ای دی استوانه ای فروش لامپ ال ای دی توسط شرکت های مختلفی صورت می گیرد وروانه بازار می گردند این لامپ ها دارای ضمانت نامه های معتبر، کیفیت خوب و به اشکال گوناگون عرضه می شود . لامپ های ال ای دی ایرانی دارای مصرف پایین،ضدضربه و نشکن هستند.نسبت به انواع چینی خود کیفیت بالاتر و قابل قبولی را دارند. معمولاً دارای یک سال ضمانت می باشند در توان های مختلف، اشکال گوناگون، اندازه های مختلف به فروش میرسد. برای خرید عمده این لامپ ها بایستی به نمایندگی‌های فروش این محصول اول مراجعه و یا از سایت های اینترنتی معتبر برای خرید آن اقدام کرد.

لامپ led ارزان صرفاً به دلیل توان پایین تر آن و اندازه کوچک تر آن است و ارزان بودن آن نسبت به اندازه های دیگر و انواع دیگر این لامپ صرفاً به همین جهت بوده و اشکالی در کیفیت آن ایجاد نمی کند سفارش عمده لامپ ال ای دی قیمت های مختلفی نسبت به سایز،شکل ، مقدار توان و همچنین کارایی خود دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما