شرکت توزیع پنل ال ای دی 30*30 روکار

انواع پنل از محصولات برقی بسیار پر استفاده و ضروری است که خرید و فروش یا توزیع پنل ال ای دی از بازار خوبی برخوردار است. بنابراین اگر خریدار و فروشنده پنل ال ای دی 30*30 روکار هستید بهتر است به تولید کنندگان که از اولین و اصلی ترین شرکت توزیع پنل ال ای دی هستند مراجعه کنید تا محصول با کیفیت به دست آورده و بابت خرید پنل کمترین قیمت را بپردازید و بیشترین سود را بدست آورید.

شرکت توزیع پنل ال ای دی 30*30 روکار

مشخصات پنل ال ای دی 30*30 روکار

مشخصات پنل ال ای دی 30*30 روکار برخی از مشخصات پنل ال ای دی 30*30 روکار بدین شرح است:

  • مشخصات انواع پنل نوع آن است که هم کار و هم تو کار است و پنل‌ های روکار بیشتر در ساختمانهای قدیمی استفاده می شود و پنل‌های توکار برای سقف های کاذب کاربرد دارد.
  • از مشخصات مهم برخی از انواع پنل ال ای دی سی در سی روکار ضد آب بودن آن است که برای ساخت قسمت های بیرونی ساختمان که بیشتر با باران و آب سر و کار دارد بسیار مناسب است.
  • شکل هندسی پنل 30 در 30 روکار متفاوت بوده و به صورت دایره یا مربع است.
  • ابعاد پنل ال ای دی روکار که از دیگر ویژگی های آن است می تواند کوچک یا بزرگ باشد.
  • پنل ال ای دی روکار گاهی قاب شیشه ای دارد و گاهی بدون قاب و ساده است.
  • از دیگر ویژگی های پنل روکار رنگ نوری است که دارد و گاهی تک رنگ و گاهی ترکیبی از چند رنگ مهتابی یا آفتابی است.
  • قیمت پنل که از ویژگی های مهم آن است نیز با توجه به نوع و جنس پنل ارزان یا گران است.

ابعاد مختلف پنل ال ای دی روکار

ابعاد مختلف پنل ال ای دی روکار پنل ال ای دی روکار اندازه و سایز متفاوتی دارد که با توجه به میزان وات پنل تعیین می شود که هر چه میزان وات بیشتر باشد ابعاد پنل هم بزرگتر می شود. مثلا پنل های شش واتی که به شکل گرد و مربع است ابعاد آن بیش از ده سانتی متر است. پنل روکار 12 و یا 18 وات به ترتیب ابعاد هیجده و بیست و دو سانت دارد. اگر میزان وات پنل بیش از بیست وات باشد سایز پنل به سی سانتی متر هم می رسد.

در بازار پنل هایی با ابعاد 40 در 40 سانت که شکل مربعی دارد نیز دیده می شود که کمتر از 40 وات است. اگر پنل ال ای دی بیش از چهل وات و تا حدود شصت وات داشته باشد اندازه آن هم به بیش از 60 سانتی متر می رسد. پنل روکار با اندازه 50 در 50 مربعی شکل که حدود شصت وات است نیز تولید می شود. معمولا ابعاد پنل ال ای دی روکار که به شکل مستطیل است بزرگتر بوده و تا 120 سانتی متر هم می رسد.

عرضه کننده پنل ال ای دی 30*30 روکار

عرضه کننده پنل ال ای دی 30*30 روکار تولید پنل ال ای دی روکار در برخی کارخانجات تولید لوازم برقی صورت می گیرد و رونق خوبی دارد، زیرا کاربرد فراوان داشته و از این رو خرید و فروش انواع پنل ال ای دی و توزیع عمده آن هم بازار پردرآمدی داشته و توسط مراکز فراوان انجام می شود و اما برترین عرضه کننده پنل ال ای دی 30*30 روکار عمده و جزئی کدام است؟

اولین و اصلی ترین مرکز عرضه پنل ال ای دی روکار تولید کنندگان هستند که با فراهم کردن مواد اولیه مرغوب به تولید انواع پنل و از جمله پنل ال ای دی روکار باکیفیت می پردازند و آن را با نرخ ارزان در بازار پخش کرده و به فروش می رسانند. با خرید از آنها به دلیل اینکه دست واسطه ها کوتاه است، قیمت کمتری پرداخت شده و پنل مرغوب نصیب آنها می شود.

از دیگر عرضه کننده پنل ال ای دی سی در سی روکار سایت های معتبر اینترنتی و از جمله سایت حاضر است که با خرید از آنها پنل روکار با جنس خوب به دست خریداران می رسد. همچنین به دلیل اینکه در خرید مجازی دلالی وجود ندارد تا موجب افزایش نرخ پنل شود، هزینه خرید آن کمتر می شود و از این رو روشی مقرون به صرفه برای خرید یا عرضه پنل LED است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما