سفارش پنل ال ای دی 60×60 روکار

پنل ال ای دی نسل جدید چراغ های سقفی است. ساخت پنل ال ای دی باکیفیت در سال های اخیر رشد بسیار زیادی داشته است. پنل ال ای دی 60×60 روکار دارای تکنولوژی منحصر به فرد و مصرف انرژی بسیار کمی است. به همین دلیل، امروزه این تجهیزات جایگزین چراغ های معمولی، مهتابی ها و لامپ های رشته ای شده اند. تولید کنندگان زیادی در کشور مشغول تولید این نوع پنل ها هستند و آن را به بازار عرضه می کنند.

سفارش پنل ال ای دی 60×60 روکار

نوع متریال بکار رفته پنل LED

نوع متریال بکار رفته پنل LED انواع پنل ال ای دی به منظور ایجاد شرایط نوری بهتر ساخته شده‌اند. پنل‌ها معمولاً دارای یک قاب آلومینیومی سبک وزن بوده که از سه لایه تشکیل شده است.

قاب پنل‌ها یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل‌دهنده آن می‌باشد که به منظور جلوگیری از به هدر رفتن نور طراحی شده است. لایه‌های داخلی شامل چیپ‌های ال ای دی،صفحه هدایت‌کننده نور و دیفیوزر می‌باشد.

دیفیوزر به طور معمول در مقابل صفحه هدایت‌کننده نور قرار گرفته و کار آن توزیع نور به طور یکنواخت و مساوی در سطح پنل می‌باشد. همچنین صفحه منعکس‌کننده نور دقیقاً در پشت صفحه هدایت‌کننده نور قرار دارد.

بخش حیاتی دیگر در پنل، صفحه انتهایی پنل است که بر روی دید کلی چراغ‌های روشنایی تاثیر می‌گذارد. پنل‌های ال ای دی معمولاً توسط هیت‌سینک تجهیز می‌شوند تا ایمنی را تضمین نمایند

. صفحه هدایت‌کننده ال ای دی نوعی از ماده نوری است که طراحی شده تا در هنگام اتصال به منبع تغذیه، نور روشن و همگن ارائه دهد. صفحه هدایت‌کننده و دیفیوزر با همدیگر کار کرده تا یک نور یکنواخت را تولید نمایند. تکنولوژی مورد استفاده در روشنایی پنل‌ها، امکان روشن شدن آنی را بدون هیچ‌گونه لرزش نور، تابش اشعه فرا بنفش و غیره فراهم می‌نماید.

توزیع کنندگان پنل ال ای دی 60×60 روکار

توزیع کنندگان پنل ال ای دی 60×60 روکار توزیع کنندگان زیادی در سطح کشور مشغول عرضه و تولید پنل ال ای دی 60×60 روکار هستند. صادرات پنل ال ای دی تاثیر بسیار زیادی در رشد اقتصادی و رونق کسب و کار کشورمان شده است.

چندین سال است که از آغاز تولید چراغ‌های سقفی 60 در 60 آریاترانور می‌گذرد؛ این محصولات در وات‌های 50 و 80 در دسترس هستند که به این معناست، مصرف کننده آزاد است،‌ با توجه به نیاز خود برای خرید پنل ، چراغ سقفی مورد پسند خود را برگزیند.

معمولا در ساخت آنها از موادی استفاده می شود که قابلیت بازیافت در طبیعت را دارند، در صورتی که برای نورپردازی فضاهای مورد نظرتان نیاز به انواع پنل سقفی دارید می توانید به بخش چراغ پنلی ال ای دی در لایت هوم مراجعه کرده و نسبت به خرید پنل ال ای دی روکار و اطلاع از قیمت پنل روکار ال ای دی اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما