خرید لامپ کم مصرف ال ای دی

روشنایی حدود 15 درصد از مصرف برق متوسط ​​خانه را به خود اختصاص می دهد و متوسط ​​خانوارها با استفاده از روشنایی لامپ کم مصرف ال ای دی سالانه مبلغ هنگفتی در هزینه انرژی خود صرفه جویی می کنند. اگر هنوز از لامپ های رشته ای استفاده می کنید، استفاده از روشنایی کم مصرف یکی از سریع ترین راه ها برای کاهش قبض های انرژی است.

خرید لامپ کم مصرف ال ای دی

کاربرد های بارز لامپ کم مصرف ال ای دی

علاوه بر روشنایی کارآمد ، برای صرفه جویی در مصرف برق ، از کنترل هایی مانند تایمر و دیمر استفاده کنید. تایمرها در صورت عدم استفاده چراغها را به طور خودکار خاموش می کنند و در صورت عدم استفاده چراغ ها را خاموش می کنند و برای کاهش سطح نور می توان از دیمر استفاده کرد. مطمئن شوید که محصولاتی را انتخاب می کنید که با لامپ های کم مصرف که می خواهید استفاده کنید سازگار باشد.

اگر روشنایی بیرونی دارید که مدت زیادی روشن است ، استفاده از LED یا CFL در این وسایل می تواند انرژی زیادی را ذخیره کند. چراغ های LED و CFL به عنوان چراغ سیل در دسترس هستند و برای مقاومت در برابر باران و برف آزمایش شده اند تا بتوان از آنها در وسایل نمایان استفاده کرد. برای محصولات با کیفیت بالا و بیشترین صرفه جویی ، به دنبال وسایل واجد شرایط ENERGY STAR باشید که برای استفاده در فضای باز طراحی شده اند و دارای ویژگی هایی مانند خاموش شدن خودکار نور روز و سنسورهای حرکت هستند.

LED ها

دیودهای ساطع کننده نور (LED) نوعی نورپردازی حالت جامد هستند-نیمه هادی هایی که برق را به نور تبدیل می کنند. اگرچه LED هایی که عمدتا برای چراغ های راهنما و چراغ راهنمایی شناخته می شدند ، چراغ های سفید با نور سفید ، اما کاربردهای روشنایی عمومی امروزه کم مصرف ترین و سریع ترین فناوری نورپردازی هستند. LED ها تا 90٪ انرژی کمتری مصرف می کنند و تا 25 برابر بیشتر از لامپ های معمولی رشته ای عمر می کنند.

فناوری LED در بسیاری از انواع محصولات نورپردازی از جمله جایگزینی لامپ های معمولی 40W ، 60W ، 75W و 100W ، لامپ های بازتابنده مورد استفاده در وسایل فرورفته و چراغ های مسیر ، نورپردازی وظیفه ، روشنایی زیر کابینت و چراغ های فضای باز موجود است. LED ها در رنگ های متنوعی وجود دارند و برخی از لامپ ها را می توان با رنگ های مختلف یا رنگ های مختلف نور سفید تنظیم کرد. برخی از آنها کم نور هستند یا ویژگی های مناسبی مانند سنسورهای نور روز و حرکت را ارائه می دهند.

LED ها به دلیل دوام و عملکرد در محیط های سرد در داخل و خارج از خانه به خوبی کار می کنند. به دنبال محصولات LED مانند چراغ های مسیر ، چراغ های پله ای و چراغ های ایوان برای استفاده در فضای باز باشید. همچنین می توانید روشنایی بیرونی LED با انرژی خورشیدی را پیدا کنید. هزینه لامپ های LED از زمان ورود آنها به بازار به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و انتظار می رود با در دسترس بودن محصولات بیشتر قیمت ها بیشتر کاهش یابد. در حالی که LED ها گران تر از لامپ های رشته ای معمولی هستند ، اما همچنان در هزینه خود صرفه جویی می کنند زیرا عمر طولانی دارند و مصرف انرژی بسیار پایینی دارن

علل محبوبیت لامپ کم مصرف ال ای دی

علل محبوبیت لامپ کم مصرف ال ای دی LED ها یا دیودهای ساطع کننده نور یک فناوری حالت جامد هستند که هیچ رشته ، پاکت شیشه ای ، گاز یا جیوه ندارند. LED ها با حرکت الکترونها نوری تولید می کنند که ناشی از اعمال اختلاف ولتاژ الکتریکی در یک ماده نیمه هادی است. هر ماده نیمه هادی نور محدوده طول موج خاصی تولید می کند ، بنابراین LED ها به تنهایی قادر به تولید نور سفید نیستند. مشابه سایر فناوری ها ، نور سفید را می توان با پوشش فسفر تولید کرد ، در حالی که انرژی تحریک به طور معمول توسط یک چراغ LED آبی تامین می شود. در حالی که آنها به معنای سنتی داغ نمی شوند ، LED ها گرما تولید می کنند ، اما در مسیر نور نیست: از طرف مقابل بیرون می آید و دفع مناسب این گرما از طریق مدیریت دقیق حرارتی در تعیین طول عمر بسیار مهم است. منبع نور. چراغ داغ خراب می شود ، اما یک منبع نور LED خوب طراحی شده را می توان برای 50،000 ساعت و بیشتر عمر کرد (در شرایط آزمایشگاهی گفته می شود که برخی از LED ها بیش از 100000 ساعت دوام می آورند).

این عمر دهها هزار ساعت از عمر یک لامپ رشته ای بیشتر است. در حالی که نورپردازی LED هنوز رایج ترین روش روشنایی مسکونی نیست ، چراغ های LED سالهاست در مواردی مانند تلفن های همراه ، چراغ های کریسمس ، چراغ های راهنمایی و تلویزیون استفاده می شود. چراغ های LED LED نیز بسیار محبوب هستند زیرا LED ها 90٪ کمتر از چراغ های رشته ای مصرف می کنند ، از نظر اکولوژیکی سازگار هستند ، از انتشار UV یا جیوه صفر برخوردارند و بسیار بادوام هستند. مرور کردن در حالی که نورپردازی LED هنوز رایج ترین روش روشنایی مسکونی نیست ، چراغ های LED سالهاست در مواردی مانند تلفن های همراه ، چراغ های کریسمس ، چراغ های راهنمایی و تلویزیون استفاده می شود.

چراغ های LED LED نیز بسیار محبوب هستند زیرا LED ها 90٪ کمتر از چراغ های رشته ای مصرف می کنند ، از نظر اکولوژیکی سازگار هستند ، از انتشار UV یا جیوه صفر برخوردارند و بسیار بادوام هستند. مرور کردن در حالی که نورپردازی LED هنوز رایج ترین روش روشنایی مسکونی نیست ، چراغ های LED سالهاست در مواردی مانند تلفن های همراه ، چراغ های کریسمس ، چراغ های راهنمایی و تلویزیون استفاده می شود. چراغ های LED LED نیز بسیار محبوب هستند زیرا LED ها 90٪ کمتر از چراغ های رشته ای مصرف می کنند ، از نظر اکولوژیکی سازگار هستند ، از انتشار UV یا جیوه صفر برخوردارند و بسیار بادوام هستند. مرور کردنهمه محصولات روشنایی LED ما .

محبوب ترین برند های لامپ کم مصرف ال ای دی

اغلب ، فقط لامپهای فلورسنت جمع و جور لامپهای کم مصرف نامیده می شوند ، که به دلیل این واقعیت که لامپهای کم مصرف می توانند طراحی متفاوتی داشته باشند (به عنوان مثال ، لامپهای فلورسنت خطی با کاهش جیوه و قطر لوله کوچکتر ) نادرست است. ، یا حتی بر اساس سایر اصول فیزیکی ، مانند لامپهای LED که دارای مزایای متعددی نسبت به نورافکن هستند ، باشد: خروجی نور بیشتر ، استحکام مکانیکی بیشتر به دلیل عدم وجود لامپ شیشه ای شکننده و رشته های تنگستن ، دوام و استقلال از تعویض مکرر ، طیف طبیعی تربا قیمتی قابل مقایسه تصویر لامپهای فلورسنت جمع و جور اغلب در تبلیغاتی که خواستار صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در انرژی هستند استفاده می شود که به گسترش این تصور غلط کمک می کند.

لامپهای LED مدرن بسیار مقرون به صرفه تر از لامپهای فلورسنت جمع و جور هستند. مشخصه ای که لامپ های کم مصرف را از لامپ های رشته ای متمایز می کند این است که لامپ های کم مصرف می توانند دمای رنگ متفاوتی داشته باشند که رنگ لامپ را تعیین می کند. دمای رنگ لامپهای کم مصرف: 2700 K – نور سفید ملایم ، 4200 K – نور روز ، 6400 K – نور سفید سرد (دمای رنگ بر حسب درجه کلوین اندازه گیری می شود). هرچه دمای رنگ کمتر باشد ، رنگ به قرمز نزدیکتر است ، بیشتر – بیشتر به آبی نزدیک می شود. بنابراین ، مصرف کننده فرصت غنی سازی طیف رنگی اتاق را پیدا می کند.

لامپ LED یا همانطور که معمولاً لامپ LED نامیده می شود ، وسیله ای است که ولتاژ الکتریکی را به نور تغییر می دهد. تعداد زیادی از لامپ های LED وجود دارد ، و تشخیص برخی از انواع اصلی بسیار دشوار است. انتخاب نیز بستگی به اندازه پایه و قدرت مورد نیاز دارد. در اینجا ما فقط ویژگی مشترک همه این لامپ ها را در نظر خواهیم گرفت. 1. حتی مصرف کمتر از لامپهای فلورسنت. 2. متوسط ​​زمان کار 50،000 ساعت است. در صورت استفاده بیش از پنج ساعت در روز ، عمر مفید می تواند بیش از 10 سال باشد. 3. سازگار با محیط زیست. برخلاف لامپهای فلورسنت ، جیوه ای در لامپ وجود ندارد. 4. مقاوم در برابر ضربه و سبک وزن. 5. گرم شدن فوری – حداکثر 1 ثانیه. 6. هیچ UVR وجود ندارد ، که به هر حال برای چشم مضر است. در جمع بندی استفاده از لامپ های کم مصرف ، باید توجه داشت که لامپ های LED تقریباً از همه نظر بر لامپ های فلورسنت برتری دارند.

در این بخش سعی داریم به بررسی نکاتی مهم در ارتباط با انواع لامپ ال ای دی بپردازیم؛ لامپ کم مصرف کوچک، لامپ کم مصرف بزرگ، لامپ کم مصرف پروانه ای، لامپ کم مصرف تمام پیچ لامپ کم مصرف 11 وات و لامپ کم مصرف 40 وات. اولین و مهم ترین نکته این می باشد که این دسته لامپ ها مصرف انرژی بسیار پایینی دارند و با استفاده از آن ها می توان محیط های مختلفی را روشن کرده و این دسته لامپ ها هیچ گونه گرمایی از خود نداشته و هنگامی که در محیط های مختلفی روشن می شوند هیچ گونه گرمایی از خود ساطع نمی کنند و اشخاص با اطمینان و اعتماد بسیار بالایی از انواع آن ها استفاده نمایند. دومین نکته این می باشد که این دسته لامپ ها دارای سایز بندی ها و اندازه های مختلفی می باشند که هر شخصی طبق نیاز و خواسته خود می تواند انواع آن ها را تهیه و خریداری نمایند و از آنها برای محیط های متنوعی چون منازل، اداره ها، مساجد و دانشگاه ها استفاده کرده و از روشنایی آن ها استفاده کرده و هزینه های بسیار کم را بپردازند. سومین نکته این است که این دسته محصولات حاوی مقادیر کمی فلوئورسنت داشته که می توان از آنها برای پرورش گیاهان خاص در محیط های سربسته از آن ها به راحتی استفاده کرده و گیاهانی کاملا سرحال و شاداب را داشته و تنها با این نور تغذیه می شوند.

شرکت لامپ کم مصرف ال ای دی

شرکت لامپ کم مصرف ال ای دی لامپ درجه یک کم مصرف گسترش یابد و نیز باعث ایجاد تنوع در زمینه تولید این محصول شده است. فروش این نوع ازلامپ ال ای دی 40 وات در مراکز عرضه ابزار الکتریکی انجام گرفته و همچنین امکان خرید اینترنتی لامپ های کم مصرف طرح گل نیز دارای طرفداران زیادی بوده که از دلایل مهم آن سهولت در زمینه خرید آسان، کاهش هزینه تمام شده خرید محصول، امکان استفاده از راهنمایی های کارشناسان با تجربه در زمینه فروش این محصول و ارائه بهترین ضمانت نامه های فروش لامپ کم مصرف می باشد. از آنجا کهلامپ حبابی ممتاز محصولی می باشد که هیچگاه بازار فروش خود را از دست نمی دهد و از رونق نمی افتد به همین دلیل در صورت دارا بودن کیفیت بالا و کم مصرف بودن و همچنین دارا بودن طرح زیبا در بازار فروش مورد پسند مشتریان واقع خواهد گردید. لامپ هایی که در بازار با قیمت مناسب به صورت مستقیم در تعداد بالا عرضه می گردند به طور حتم فروش بیشتری را دارند، شما در بازار می توانید طرح های متنوعی از انواع لامپ تمام پیچ را در رنگ های دلخواه تهیه نمایید. شرکت عرضه محصولات روشنایی ما انواع و اقسام لامپ ارزانرا با قیمت مناسب آن هم به صورت عمده و بدون واسطه به شما خریداران عمده عرضه می نماید، شما می توانید جهت اطلاع از قیمت هر کدام از لامپ های کم مصرف با شرکت فروش لامپ کم مصرف ما تماس بگیرید.

فروش لامپ کم مصرف ال ای دی

مرکز لامپ ال ای دی فروش عمده گلی، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در بسته بندی های مختلف و همچنین سایز بندی ها و اندازه های متنوع را به همراه شناسنامه های مصرفی درجه الف را با قیمت های عالی و مناسب با احترام به خریداران گرامی خود عرضه می نمایند. در این مرکز صادرات همواره سعی بر این است که از بهترین و مرغوب ترین متریال و مواد اولیه را برای تهیه محصولات خود استفاده نمایند تا اشخاص بتوانند با اطمینان و اعتماد انواع آن ها را تهیه و خریداری نمایند و از آن ها در موقعیت های گوناگونی استفاده نمایند.

قیمت لامپ کم مصرف ال ای دی

قیمت لامپ کم مصرف ال ای دی با توجه به مزایا و ویژگی های عالی لامپ های کم مصرف، خرید نسبت به قبل بسیار افزایش یافته و افراد زیادی مشتاق به تهیه این لامپ ها هستند، برای خرید یک لامپ مناسب این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت تمامی آنها یکی نبوده و شدت نور دهی، توان مصرفی، عمر و ماندگاری این لامپ ها با هم متفاوت می باشد از همین رو بهتر است که در حین خرید به برند شرکت تولید کننده دقت نمایید. خوشبختانه این مجموعه راه اندازی شده تا با معرفی برند های مورد اطمینان به افراد کمک کند که بهترین ها را خریداری نمایند به علاوه شرایطی جهت خرید ارزان لامپ کم مصرف گلی ایجاد کرده که افراد می توانند به صورت بی واسطه برای تهیه محصولات مورد نیاز خود اقدام کنند و بهترین و جدیدترین مدل های روز را با مناسب ترین قیمت های خرید برای خود سفارش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما