خرید عمده پنل ال ای دی سقفی مربع

اولین کاربرد عملی ال ای دی ها در مدارهای کامپیوتری بود. از آن زمان به بعد آنها به تدریج کاربردهای خود را گسترش دادند و شامل چراغ های راهنمایی، علائم روشن و اخیراً روشنایی داخلی و خارجی می شوند. چراغ های ال ای دی یک راه حل فوق العاده برای سالن های ورزشی، انبارها، مدارس و ساختمان های تجاری هستند. آنها همچنین برای مکان های عمومی بزرگ که به نورهای قدرتمند و کارآمد در یک منطقه بزرگ نیاز دارند مناسب است. اکثر پنل ها بصورت مربعی شکل است به همین دلیل بیشترین خرید بخصوص خرید عمده آن از انواع پنل ها، پنل ال ای دی سقفی مربع است.

خرید عمده پنل ال ای دی سقفی مربع

بررسی کیفی پنل ال ای دی

بررسی کیفی پنل ال ای دی پنل های ال ای دی از اجزای زیادی تشکیل شده اند و کیفیت این قطعات است که مستقیما بر عملکرد، طول عمر و البته قیمت پنل نور ال ای دی تاثیر می گذارد. بسیاری از تامین کنندگان ال ای دی ادعاهای اساسی و گاهی نادرست در مورد پنل های ال ای دی خود دارند. اکثر تامین کنندگان حتی نمی دانند چه مارکی از تراشه ال ای دی در پنل هایی خود استفاده کنند.

نمای انفجاری یک پنل ال ای دی معمولی قاب شرکتی قاب بخشی از ستون فقرات ساختاری کل سیستم ال ای دی از جمله تراشه های ال ای دی را می سازد و نباید آنقدر سبک یا ضعیف باشد که به راحتی بپیچد و خم شود. این قاب همچنین عملکرد حیاتی خنک ‌تراشه‌های ال ای دی را فراهم می ‌کند.

به عنوان یک هیت سینک عمل می ‌کند. یک قاب به خوبی ساخته شده تضمین می شود که تراشه های ال ای دی به طور مناسب خنک می شوند تا عمر آنها طولانی شود و استهلاک آن به حداقل برسد. تولیدکنندگان با استفاده از پلاستیک برای صفحات پشتی خود هزینه ها را کاهش می دهند.

بهترین راه حل در ساخت درایورهای ال ایدی این است که فقط از درایورهای ال ای دی با کیفیت بالا از ارائه دهندگان معروف و معتبر درایور ال ای دی استفاده کنید. پنل های ال ای دی باید طوری باشد که در صورت برخورد رطوبت با آنها خراب یا اتصالی ندهد و چراغ های ال ای دی خوب باید با فاصله مناسب از هم وصل شود، یعنی طوری باشد که نه باهم فاصله زیاد و نه خیلی کمی داشته باشد تا بتواند نور را بصورت یکنواخت ساطح کند.

فروشگاه پنل ال ای دی سقفی مربع

فروشگاه پنل ال ای دی سقفی مربع ساخت ال ای دی ها بسیار ارزان است و بر این اساس قیمت پنل ال ای دی واقعاً ارزان است. لامپ های ال ای دی به طور گسترده در دسترس هستند و با طیف وسیعی از ولتاژها، خروجی های نور و جریان سازگار هستند هم با برق AC و هم DC به خوبی کار می کنند. آنها ارزان ترین چراغ های موجود در بازار هستند. یکی از فروشگاه های فروش اینترنتی پنل ال ای دی عمده شرکت موجود در این سایت است که آن را به صورت عمده به خریداران عمده آن عرضه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما