خرید عمده پنل ال ای دی روکار 12 وات

خرید عمده پنل ال ای دی روکار 12 وات به صورت آنلاین رونق فراوانی یافته است چون تمام مشتریان می توانند از هر نقطه ای از کشور و در هر ساعتی از شبانه روز هر مدلی از محصول را که می خواهند با اطمینان کامل از کیفیت و قیمت سفارش دهند. پنل ال ای دی نسل جدیدی از چراغ های سقفی می باشد و به دلیل تکنولوژی منحصر به فردی دارد انرژی کمی مصرف می کند به همین دلیل جایگزین لامپ های رشته ای، مهتابی های فورسنت و چراغ های معمولی شده است.

خرید عمده پنل ال ای دی روکار 12 وات

آشنایی با مراحل تولید پنل ال ای دی

آشنایی با مراحل تولید پنل ال ای دی مراحل تولید پنل ال ای دی شامل گزینه های زیر می شوند:

 • در مرحله اول مواد اولیه لازم را خریداری می کنند که می توان به قاب، دیفیوزر و… اشاره کرد.
 • در مرحله دوم تمام قطعات به ترتیب و با رعایت تمام استاندارد های بین المللی به هم متصل می شوند.

برای تولید پنل های ال ای دی از آلومینیوم استفاده می کنند و برای ساخت چیپ های آن ها از ترکیب چند ماده مانند گالیوم، آلومینیوم، آرسنید و….. استفاده می نمایند و برای تغییر رنگ چیپ ها و افزایش الکترون های آزاد به این مواد مقداری ناخالصی اضافه می کنند.

پنل های ال ای دی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که می توان به قاب پنل ال ای دی، تراشه های led، صفحه هدایت کننده نور، صفحه بازتابنده نور و درایو پنل ال ای دی اشاره کرد قاب این نوع محصولات روشنایی از جنس آلومینیوم می باشد به همین دلیل سبک و کم وزن هستند و از نشت گرما و نور به خارج از پنل جلوگیری می کند.

تراشه های ال ای دی مهم ترین قسمت پنل های ال ای دی می باشند و بدون وجود آن ها نوری ایجاد نمی شود صفحه هدایت کننده نور نقش مهمی روی کیفیت و میزان نور خروجی دارد دیفیوزر در مقابل پنل قرار دارد و نور را منتشر می کند و وظیفه آن انتقال و توزیع نور یکنواخت به تمام قسمت ها می باشد.

صفحه بازتابنده نور باعث شده این نوع چراغ ها خاصیت بک لایت بودن پیدا کنند و باعث بهبود بازتاب نور می شود چون از مواد نانوتکنولوژی ساخته شده است. درایو پنل ال ای دی باعث ایجاد جریان استاندارد و یکنواختی برای پنل می شود.

پنل های LED در مدل های مختلفی تولید می شود که می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • پنل های مستطیلی یا مربعی: در ابعاد 30*60 | 30*120 و 30*30 | 60*60 | تولید می شوند.
 • پنل های دایره ای: با ابعاد بزرگ و کوچک تولید می شوند که نمونه های بزرگ آن ها به صورت معلق نصب می گردند و نمونه های کوچک آن ها به صورت روکار و توکار در بسیاری از مکان ها مانند راه پله ها، اتاق خواب، بیمارستان ها، راهروها و… نصب می شوند.
 • پنل های Edge Light: یکی از پنل های محبوب می باشند که دور پنل منبع نور آن ها وجود دارد در واقع از کنار پنل نور آن ها وارد می شود.
 • پنل Back Light: در پشت پنل منبع نور آن می باشد و با عمق نصب می شود و به صورت مستقیم نور از سطح این نوع پنل ساطع می شود.
 • پنل های سه حالته دو رنگ: از طریق روشن و خاموش شدن کلید می توانید نور این نوع پنل را تغییر رنگ دهید و طول عمر بالایی نسبت به لامپ های هالوژنی دارد چون از تکنولوژی تراشه های SMD ساخته شده است که بدنه ای محکم دارد.

چند ویژگی پنل ال ای دی روکار

از ویژگی های پنل ال ای دی ( روکار ) به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • به خوبی نور را در اتاق های با سقف کم و در فضای داخلی معمولی یا رسمی پخش می کند.
 • مقدار نور تابشی بالایی دارد.
 • نور پردازی آن کلی و یکسان است.
 • شار نوری متعادل و مناسبی دارد.

پنل های ال ای دی روکار بر روی سقف نصب می شوند و در مکان های مختلفی مانند اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، اتاق خواب، حمام، راهرو، مطب، آشپزخانه و…‌ به راحتی قابل استفاده می باشند این چراغ ها بر روی سطح سقف نصب می شوند و به راحتی قابل مشاهده هستند و چون روی سقف به صورت روکار نصب می گردند باعث پایین تر آمدن آن ها می شود که این موجب می گردد مقدار نور تابشی افزایش پیدا کند.

پنل های ال ای دی روکار مدل و طرح های متنوع تری نسبت به پنل های ال ای دی توکار دارند این چراغ های مدرن می توانند زیبایی منحصر به فردی را تقدیم منزل شما کنند این نوع پنل ها نسبت به دیگر لامپ هایی که دارای تکنولوژی LED می باشند نور بیشتری دارند و در انواع نور های آفتابی، مهتابی و مدل های قابل کنترل و هوشمند تولید می شوند و می توانند محیط را خاص تر و مدرن تر نمایند.

انتخاب ایده الی برای فضاهایی مانند بالای کمد، اتاق های کوچک و راهرو می باشند چون خیلی نزدیک و چسبیده به سقف نصب می شوند پنل SMD روکار برای روشنایی داخلی و دکوراتیو بهترین انتخاب می باشد و در ابعاد و اشکال مختلفی تولید می شود و از مزیت های آن می توان به تولید نوری آرامش بخش، طول عمر طولانی و بازده بالا اشاره کرد.

استفاده از پنل های ال ای دی باعث بهینه سازی مصرف انرژی می شود و موجب کاهش آلودگی های محیط زیست و انتشار گازهای گلخانه ای می گردد این چراغ ها بازدهی نور بالایی دارند و مصرف انرژی آن ها پایین می باشد و می توانند تا 80 درصد مصرف انرژی را کاهش دهند باعث آزاد دیدن چشم نمی شوند خیرگی ایجاد نمی کنند و به صورت کاملا یکنواخت نور را پخش می نمایند.

این چراغ ها برای مکان هایی که ارتفاع سقف آن ها 3 متر یا کمتر می باشد استفاده می شوند در اتاق خواب، اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق های کوچک، سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می گردند در مکان هایی که نور عمومی صرفا نیاز دارند از این چراغ ها استفاده می کنند بهترین گزینه برای سقف هایی هستند که به دلیل تغییرات معماری قاب های توکار و مخفی امکان برش آن ها وجود ندارد.

انواع طرح های قاب پنل ال ای دی روکار

انواع طرح های قاب پنل ال ای دی روکار انواع طرح های قاب پنل ال ای دی( روکار ) شامل گزینه های زیر می شوند:

 • گنبدی
 • مستطیل
 • مکعبی
 • دایره ای
 • مربع

پنل LED سقفی در دو مدل چهارگوش و دایره ای شکل تولید می شود با مقیاس قطر نوع دایره ای شکل آن اندازه گیری می گردد پنل های دایره ایی شکل توکار دارای قطر برش می باشند که این مقیاس قطر حفره ایی را نشان می دهد که پنل در آن نصب می شود. پنل ال ای دی چهارگوش به دو شکل مستطیل و مربع تولید می گردد و از ابعاد پرکاربرد پنل های ال ای دی می توان به پنل 30*60، 20*20، 60*60، 120*60، 120*30، 40*40 و….. اشاره کرد.

بسته به ابعاد و اندازه ای که پنل های LED دارند از توان های مختلفی برخوردار می باشند به عنوان نمونه پنل 60*60 توان 60 وات و 48 وات دارد در واقع تعداد لاین های تراشه های ال ای دی در توان های بیشتر بالاتر است و با فاصله کمتر از یکدیگر قرار گرفته اند.

تعداد ال ای دی ها در توان های پایین تر کمتر می باشد و بهترین نحو ممکن نور را منتشر می کنند چون کیفیت نور پنل ال ای دی فوق العاده می باشد بدون لرزش نور امکان روشن شدن آنی این نوع پنل وجود دارد هیچ گونه اشعه فرابنفشی این نوع پنل تولید نمی کند و میزان روشنایی این پنل ها از لامپ های فلورسنت بیشتر می باشد‌.

پنل های روکار ال ای دی را می توانید با پیچ ها و براکت هایی که دارند به راحتی روی سقف نصب کنید به عنوان مثال شکل نصب پنل های سقف مربعی شکل به گونه ای است که به ایجاد برش یا حفره در سقف نیازی نیست و به راحتی روی سقف توسط یک براکت پیچ می خورد که این می تواند برای محیطی که امکان برش روی سقف وجود ندارد بهترین گزینه باشد و شما می توانید از پنل های روکار در اشکال و ابعاد مختلفی استفاده کنید و به عنوان منبع تامین روشنایی و المان نورپردازی از آن استفاده نمایید.

عوامل موثر بر قیمت پنل ال ای دی روکار 12 وات

عوامل موثر بر قیمت پنل ال ای دی روکار ( 12 وات ) شامل گزینه های زیر می شوند:

 • مدل
 • کیفیت
 • نوع برند
 • شرایط بازار

علاوه بر قیمت در هنگام خرید پنل led باید به یک سری نکات طلایی که توجه کنید که ما به طور خلاصه آن ها را شرح داده ایم:

 • اندازه پنل: قسمتی که قرار است پنل در آن نصب شود باید به اندازه برش آن توجه نمایید برای این منظور باید با متر آن را اندازه بگیرید به عنوان مثال اگر محل نصب پنل دارای اندازه 8 متر بود باید حتما پنل 8 سانتی متری را خرید کنید‌.
 • رنگ ال ای دی: پنل های ال ای دی در رنگ های مهتابی و آفتابی تولید می شوند و همیشه توصیه می شود هر دو رنگ را انتخاب کنید چون پنل های آفتابی و مهتابی که در این مکان با هم باشند چشم ها اذیت و ضعیف نمی شوند‌.
 • وات پنل: با توجه به اندازه مکان مورد نظر اندازه وات پنل را انتخاب کنید چون هر چه اندازه وات پنل بیشتر باشد نور پنل هم افزایش پیدا می کند.
 • میزان محافظت: به میزان مقاومت پنل در مقابل گرد و غبار و آب توجه کنید در واقع این میزان با کلمه IP نشان داده می شود که عدد اول میزان محافظت در برابر گرد و خاک و عدد دوم نشان دهنده میزان مقاومت پنل در برابر آب می باشد و هر چه عدد به طرف صفر باشد میزان محافظت کمتر است و بیشترین میزان حفاظت عدد 8 می باشد.

فروش ویژه پنل ال ای دی روکار 24 وات

فروش ویژه پنل ال ای دی روکار 24 وات فروش ویژه پنل ال ای دی روکار 24 وات باعث شده میزان محصول فروخته شده به طور قابل توجه ای افزایش یابد چون با کیفیت عالی و قیمت استثنایی محصول در اختیار مشتریان گذاشته می شود علاوه بر این مزیت های استفاده از پنل ال ای دی باعث شده فروش پر رونقی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • در ابعاد و اشکال مختلفی تولید می شود که در مدل های گرد و چهارگوش وجود دارد.
 • از طول عمر بالایی برخوردار می باشد و این به دلیل تکنولوژی ال ای دی می باشد که در ساخت آن استفاده شده است.
 • نور و اشعه ای که این نوع پنل تولید می کند کاملا سالم می باشد چون هیچ ماده مضری در ساخت آن استفاده نشده است و مواد سمی ندارد.
 • بازده نوری بسیار خوبی را نسبت به توان و شار نوری که دارد ارائه می دهد چون تراشه های ال ای دی آن بیشتر می باشد.
 • شدت نوری آن را می توانید به کمک کنترل کننده های مخصوص و ریموت تنظیم کنید‌
 • در مقایسه با دیگر لامپ های فورسنت، رشته ای و..‌‌. انرژی کمی را مصرف می کند.
 • نصب آن ساده است و به دانش خاصی نیاز ندارد.
 • طیف رنگی آن گسترده می باشد و همین ها باعث شده اند خرید انواع پنل LED مانند پنل ال ای دی سقفی، پنل سقفی روکار، پنل 30*30 روکار، پنل ال ای دی ساده، پنل کم مصرف جدید، پنل LED کم مصرف استاندارد و پنل LED سقفی ارزان همیشه و در هر شرایطی از بازار گرمی برخوردار باشند‌.

پخش کنندگان پنل LED روکار

پخش کنندگان پنل LED روکار اقدام به عرضه آنلاین انواع مدل ها کرده اند تا بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان سراسر کشور باشند و به راحتی محصول را به دست مشتریان نهایی برسانند موارد کاربرد پنل ال ای دی باعث شده پخش کنندگان آن بتوانند فروش خوبی را کسب کنند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • یکی از راه های نشان دادن پیشرو بودن محیط کار شما استفاده از پنل های ال ای دی در اداره ها می باشد و برای جلسات و قرارهای کاری می توانید در محیط کار از پنل های LED آسمان نما استفاده کنید.
 • برای اتاق های کنفرانس و سمینار مناسب است و شما می توانید به راحتی آن را خاموش و روشن کنید بدون این که طول عمر و نور پنل ال ای دی کاهش پیدا کند.
 • در مراکز تحصیلی و آموزشی استفاده می شود و باعث ایجاد نوری دلپذیر برای آموزش نوجوانان و کودکان می شود و ایجاد علاقه و تمرکز در دانشجویان و دانش آموزان را افزایش می دهد باعث کاهش مصرف انرژی و مبلغ صورتحساب می شود.
 • در بیمارستان ها استفاده می شود و محیطی آرام و نوری دلپذیر برای بیماران ایجاد می کند.
 • در مراکز تجاری، مغازه ها، مجتمع های تجاری، مغازه ها و منازل مسکونی کاربرد دارد.

قیمت عمده پنل LED سقفی روکار

قیمت عمده پنل LED سقفی روکار قیمت عمده پنل LED سقفی روکار کمتر از خرده می باشد البته نوع برند، مدل، میزان وات، تغییرات نرخ ارز، کیفیت و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند علاوه بر قیمت در هنگام خرید پنل led باید به گزینه های زیر توجه کنید:

 • به میزان وات آن توجه کنید چون هر چه عدد وات پنل بیشتر باشد نور بالاتری تولید می کند.
 • برای اطمینان از کیفیت محصول به سراغ برند های صاحب نام بروید.
 • بر اساس سلیقه خود می توانید طرح های پنل که شامل گنبدی، مربعی، گرد و مستطیلی می شود را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما