خرید عمده پنل ال ای دی توکار مربع

پنل ال ای دی توکار مربع یکی از محصولات روشنایی می باشد که به صورت روکار نصب می‌شود و نصب آن آسان است.. جنس بدنه این پنل از آلومینیوم است .این پنل ها پخش نور خیلی خوبی در محیط دارند . طول عمر این محصول 30000 ساعت است . صرفه جویی بیشتر در مصرف برق دارند. این پنل‌ها اشعه ماورابنفش ندارند. در برابر روشن و خاموش شدن زیادی هم زود خراب نمی‌شوند. .این بنا به خاطر نصب آسان بیشتر در سقف آشپزخانه و سرویس بهداشتی و سقف پارکینگ و فروشگاه ها و ادارات و …استفاده می‌گردد.

خرید عمده پنل ال ای دی توکار مربع

خصوصیات انواع پنل ال ای دی

خصوصیات انواع پنل ال ای دی

پنل‌های ال ای دی برای تهیه و ایجاد روشنایی محیط سيستم متفاوتی نسبت به دیگر چراغ‌ها دارد. پنل‌های ال ای دی با طراحی تازه ایی که دارند جایگزین چراغ‌های های دیگرشده است

. این پنل‌های یکی از بهترین گزینه‌ها برای تنظیم روشنایی داخلی فضاهای مختلف ساختمان هستند پنل های ال ای دی خصوصیات بارزی دارند از جمله:. انعطاف‌پذیری در طراحی، کیفیت نور ،قابل استفاده مدام و طولانی مدت از آنها، طول عمر بالا، طیف رنگی زیاد ، سازگاری با نرم‌افزارهای مختلف …..می‌توان اشاره کرد.

پنل‌های ال ای دی نسبت بقیه لامپ ها تراشه‌های بیشتری دارند و به همین دلیل نور بیشتری نیز تولید می‌کنند. . این پنل‌ها در اندازه‌های مختلف تولید شده است قیمت آنها بستگی به سایز، کیفیت جنس و نوردهی آنها متفاوت مي باشد. روشنایی ال ای دی در مقایسه با سایر لامپ ها مصرف انرژی بسیار کمتری دارد و و مقرون به صرفه نیز هستند.

. همچنین در تولید پنل‌ها تقریباً هیچ نوع آلودگی ایجاد نمی‌شود. همه موادی که بر ای تهیه این پنل ها به کار می‌رود دوباره قابل بازیافت می‌باشد. این ویژگی بسیار خوبی است چرا به محیط زیست آسیب وارد نمیگردد .پنل ال ای دی ارزان ممکن است دارای گارانتی نباشندو هنگام خرید باید به اين نکته توجه داشت.

.پنل ال ای دی روکار برای سقف‌های آجری قدیمی، استفاده می شود. این سقف‌ها به علت اینکه توپر هستند، نمی توان روی آن‌ها پنل دیگری نصب کردو بهترین گزینه روکار می باشد.

کارخانه عرضه پنل ال ای دی توکار مربع

کارخانه عرضه پنل ال ای دی توکار مربع


شرکت عرضه پنل با استفاده روش های جدیدی در کشور توانسته با عرضه‌مستقیم و بدونه هیچگونه واسطه ایی باعث هزینه های سنگین را برای خریداران کم کند. خرید اینترنتی و غیر حضوری این پنل ها در این شرایط مقرون به صرفه بوده است.و با توجه به شرایط بهترین راه خرید از همین مراکز می‌باشد.

خریداران حتی میتوانند وارد سایت های معتبر شوند و به صورت اینترنتی خرید کنند. این محصولات در اسرع وقت با بسته‌بندی های کاملا استاندارد در اختيار مشتريان واقعی. قرار میگیرد تاکنون خرید های زیادی از این مراکز انجام شده است و خوشبختانه توانسته رضایت مشتریان یان را جلب کند.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما