تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی

تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی استفاده از برترین تکنولوژی ها را برای تولید این محصولات جزو اولویت های اصلی خود قرار می‌دهد تا از این طریق بتواند جدیدترین لوازم الکتریکی را به بازار ارائه داده و نیاز متقاضیان را برطرف سازند. طرح های جدید لامپ های ال ای دی حبابی امروزه جایگزین بسیاری از لامپ های قدیمی شده‌اند و استفاده از آنها در مصرف انرژی نیز صرفه جویی های لازم را ایجاد می نماید.

تولید کننده لامپ ال ای دی حبابی

مشخصات کیفی لامپ ال ای دی حبابی

مشخصات کیفی لامپ ال ای دی حبابی مشخصات لامپ های ال ال ای دی بر روی بسته بندی آنها درج شده است و متقاضیان با توجه به این نوع مشخصات، ساختار آنها را مورد بررسی قرار داده و در نهایت بهترین محصول را انتخاب می نمایند.

یکی از مهمترین مشخصات این لامپ ها اشکال مختلف، اندازه ها و حجم های متفاوتی آنها است که به راحتی می‌ توان برای کاربرد های مختلف، نمونه های متفاوت آنها را سنجش قرار داد. طول عمر عمر های ال ای دی در قیاس با دیگر لامپ ها بسیار بیشتر است و محصولات به صرفه تر می باشند.

مصرف انرژی بسیار پایین این لامپ ها یکی دیگر از مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد آنها می باشد که در واقع در سال های اخیر به دلیل همین پارامتر در نمونه های بسیار زیادی تولید شده اند.

لامپ های ال ای دی با سیستم برق متناوب شهری و همچنین سیستم های برقی دیگر سازگاری لازم را دارند و راحتی می توان از آن ها در نورپردازی اتومبیل ها استفاده کرد. از دیگر مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد این نوع لامپ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بر طبق استانداردهای تعریف شده در این زمینه مقدار شدت روشنایی این محصولات بهینه می باشد.
  • رنگ روشنایی حال بین سفید گرم و سفید سرد متغیر است.
  • طول عمر این لامپ های در قیاس با دیگر نمونه ها بالاتر است زیرا بدنه تنها به کمک آلومینیوم تولید می شود.

قیمت لامپ ال ای دی حبابی

قیمت لامپ ال ای دی حبابی قیمت لامپ حبابی ال ای دی پارامتری است که دو طرف معامله به آن توجه می نمایند و در واقع بر اساس آن، خرید این محصولات انجام می شود. لامپ های ال ای دی حبابی در قیاس با دیگر نمونه ها از قیمتهای فروش پایین تری برخوردار می باشند.

قیمت مناسب آنها در کنار قابلیت های منحصر به فردی که از آن خود می نمایند، گرایش خریدار ها را به استفاده از این نوع کالاها بیشتر می‌ کند. قیمت لامپ حبابی ال ای دی بیشتر بر اساس مشخصات فنی آنها مشخص می گردد و همانطور که اشاره کردیم این مشخصات بر روی بسته بندی این نوع محصولات به صورت واضح درج می شود.

به عنوان مثال توان مصرفی این لامپها، ضریب قدرت لامپ، شار نوری یا لومن لامپ و همچنین دمای رنگ لامپ ها و عمر آنها به راحتی بر روی جعبه های بسته بندی این نوع کالاها مشخص شده است و بر اساس همین پارامترها به راحتی می‌توان این محصولات را مورد بررسی قرار داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما