تولید انبوه پنل ال ای دی روکار

مرکز تولید انبوه پنل ال ای دی روکار با تجربه و تخصصی که در این عرصه داشته با استفاده از فناوری پیشرفته و علم نوین و با بهره گیری از نیروی متخصص خود به تولید این محصول در کیفیت های بالایی می پردازد، خریدار نیز می تواند با خرید عمده و بدون واسطه محصول از هزینه های اولیه خود کاسته و بسیار سود آور خرید کند ضمن اینکه با تنوعی که در مدل های آن وجود دارد از حق انتخاب بالایی برخوردار می باشد.

تولید انبوه پنل ال ای دی روکار

بررسی کیفی پنل ال ای دی

بررسی کیفی پنل ال ای دی انواع پنل ال ای دی با تکنولوژی مخصوص و با طراحی مدرنی تولید شده که به جای چراغ های فلورسنت بکار می رود و از ویژگی های منحصر به فرد آن سازگاری با نرم افزارهای متعدد، ایجاد طیف های رنگی متنوع، طول عمر بالا و قابلیت استفاده طولانی مدت است، لذا به دلیل وجود تراشه های بیشتر در آن نور بالاتری دارد.

پنل ال ای دی دارای اندازه های مختلفی بوده و شرایط نوری بهتری را ایجاد می کند که از یک قاب آلومینیومی سبک با سه لایه از دیفیوزر، صفحه هدایت کننده نور و چیپ های ال ای دی ساخته شده و قاب آن از هدر رفت نور جلوگیری می کند، کار دیفیوزر پخش نور به شکل مساوی و یکنواخت بوده و در صفحه هدایت کننده نور نصب شده است.

پنل ال ای دی جهت تضمین ایمنی مجهز به هیت سینگ و چیت هایی از جنس گالیوم، آرسنید و آلومینیوم است به علاوه صفحه هدایت نور، نور را صورت آنی بدون تابش اشعه فرا بنفش و بدون لرزش تولید می کند، چیت ها قابلیت تولید رنگ سفید را داشته لذا این پنل در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند که به عنوان تکنولوژی سبز و دوستدار محیط زیست شناخته شده است.

قیمت کلی پنل ال ای دی روکار

قیمت کلی پنل ال ای دی روکار قیمت پنل های ال ای دی روکار بسته به مدل ها و ‌اندازه ها مختلف است چون این پنل دارای انواع مختلف با قیمت های متفاوتی می باشد مثلا قیمت پنل ال ای دی شمعی با نوع مربعی متفاوت می باشد. انواع این پنل شامل:

  • پنل های سه حالته دو رنگ: از طریق روشن و خاموش کردن قابلیت تغییر رنگ را داشته و تکنولوژی اس ام دی در آن بکار رفته است که دوام بالایی دارد چون بدنه مقاوم و مستحکمی داشته و مناسب مکان های بدون رطوبت و بسته می باشد لذا از ویژگی های آن کابل درایو محکم، بدون صدا، سرعت کار بالا، منبع تغذیه با ولتاژ بالا، پوشش ضد خیرگی و شفافیت بالای پوشش می باشد.
  • پنل های دایره ای: به شکل روکار و توکار به صورت معلق نصب می شود.
  • پنل مستطیلی مربعی: در ابعاد ۳۰ در ۳۰ ، ۶۰ در ۶۰ ، ۶۰ در ۳۰ و ۱۲۰ در ۳۰ می باشد.
  • پنل های Back Light: منبع نور در پشت پنل به صورت مستقیم ساطع می شود و عمق نصب آن نیز بالا می باشد.
  • پنل های Edge Light: در دور پنل منبع نور قرار دارد که از کنار آن نور وارد و از سطح آن خارج می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما