تولیدکنندگان لامپ ال ای دی سقفی 60*60

لامپ ال ای دی سقفی 60*60 پنلی مهتابی از جمله لامپ های به صرفه ای می باشد که می توانیم شاهد تولید تعداد زیادی از آنها به صورت روزانه باشیم. برق و نور یکی از موارد جدا ناپذیر از انسان می باشد و هیچ فردی نمی تواند بدون آنها به صورت مطلق زندگی کند؛ چرا که ممکن است دچار بیماری های روحی و بیماری های جسمی به سبب کمبود انواعی از ویتامین ها شود. تمامی این موارد باعث ایجاد دوران سختی می شوند. سفارش عمده لامپ پنلی مهتابی می تواند به صورت مستقیم انجام شود. در آن حالت است که شما عزیزانی می توانید هر محصولی را با هر قیمتی که دوست داشتید از آن خود کنید.

تولیدکنندگان لامپ ال ای دی سقفی 60*60

فاکتورهای مورد توجه در خرید لامپ ال ای دی

فاکتورهای مورد توجه در خرید لامپ ال ای دی در این بخش می خواهیم درباره میزان مصرف پنل مهتابی 8 وات کمی صحبت کنیم. پس همراه باشید تا اطلاعاتتان در این زمینه بالا برود و خریدی را از آن خود کنید که تا به حال آن را تجربه نکرده اید:

 • یکی از مهمترین مزیت ها در پنل 8 واتی این است که با مصرف انرژی خیلی کم، نوردهی و به عبارتی دیگر بازدهی فوق العاده خوبی دارند و بسیار کارراه اندازد هستند. معمولا مهتابی های مرغوب همیشه به سرعت فروش می روند و برای خرید و فروش آنها هیچ فردی درنگ را جایز نمی داند.
 • این نوع از پنل مهتابی می تواند مکان تاریک را به یک مکان پر نور تبدیل کند. وقتی که یک مکان تاریک است، شما را از زیبایی های خود محروم می کند؛ چرا که تشخیص اشیاء را از دست می دهید و خیلی نمی توانید در این زمینه موفق عمل کنید.
 • دانشمندان قبل از تولید سراسری یک محصول تمامی ویژگی هایی را که در خود دارد به طور کامل بررسی می کنند. میزان مصرف کم این محصول از جمله مواردی است که در تمامی آزمایش ها اثبات شده است. در کنار آن می توانیم به دوستدار محیط زیست بودن این محصول هم اشاره کنیم. وقتی که از مواد مضر کمتری درست شده باشد، می توانیم آن را برای آینده هم گزینه ای مناسب بدانیم.
 • مسلما اگر تمامی لامپ کم مصرف بزرگ های خود را از این نوع تهیه کنید، نه تنها دیگر خبری از مصرف بالا نخواهد بود، بلکه این فرصت وجود دارد که قبض شما با قیمتی بسیار پایین تر از حالت عادی بیاید.
 • در خیلی از مناطق برق آن ها ذخیره شده است و از یک منبع استفاده می کنند. استفاده بیش از حد از این محصول باعث می شود خیلی زود انرژی خود را تمام کنند و دچار مشکل شوند.

چند نکته مهم درباره انتخاب لامپ ال ای دی مناسب

پنل مهتابی 8 وات دارای مشخصاتی در خود می باشد، می توانیم این مشخصات را به عنوان عمده ویژگی هایی که در مورد این محصول وجود دارند، در نظر بگیریم:

 • در شکل های مختلفی تولید می شوند. نوع غالب فروش این محصول در شکل مستطیل می باشد. شکل مربع، دایره ای و حتی لوزی هم در این محصول دیده می شود و شما می توانید با کمک آن میزان نوری که قرار است به مرکز مشخصی برسد را مشخص کنید.
 • ولتاژ های متفاوتی در این نوع لامپ دیده می شود. نوع 8 ولتاژ همیشه محبوب تر است و بیشتر فروش می رود. البته این را هم در نظر داشته باشید که هر چه ولتاژ در این محصولات بیشتر باشد، شاهد نور دهی بیشتری خواهیم بود.
 • قاب های متفاوتی را در خود دارند که باعث زیبا تر شدن لامپ کم مصرف گرد ها می شود.

راهنمای خرید لامپ ال ای دی مناسب

راهنمای خرید لامپ ال ای دی مناسب لامپ پنلی کم مصرف مهتابی، یکی از محصولاتی است که در برق کشی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، لامپ های پنلی دارای طیف نوری گسترده ای می باشد و استفاده از آن می تواند مزیت های بسیاری را به همراه داشته باشد، لامپ های پنلی از لحاظ قدرت، روشنایی و توان در انواع مختلفی تولید می شوند؛ فروش ویژه نرخ لامپ کم مصرف پنلی مهتابی نسبت به سال های گذشته با افزایش چند برابری همراه بوده است.

لامپ های پنلی مهتابی، جزو لامپ کم مصرف تزیینی هایی هستند که علاوه بر کارآیی گسترده ای که دارند، دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی نیز می باشند، در این بخش قصد داریم بارز ترین و اصلی ترین ویژگی لامپ های پنلی را برای شما توضیح دهیم.

لامپ های پنلی به لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی قرار دارند، به گونه ای که میزان عمر مفید آنها نسبت به سایر لامپ های تولیدی بالاتر بوده و امکان خرابی آن بسیار ناچیز و در حد صفر می باشد.

لامپ های پنلی میزان روشنایی بیشتری را به خود اختصاص داده اند، از آنجایی که این لامپ ها به صورت صفحه ای تولید می شوند، به همین منظور فضای بیشتری را روشن کرده و نور خود را به صورت گسترده در فضا پخش می کنند.

این لامپ ها از لحاظ طیف رنگی بسیار کامل بوده و شما می توانید بر اساس سلیقه ی خود هر نوع لامپی با هر طیف رنگی خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

از لحاظ اقتصادی لامپ های پنلی بسیار به صرفه تر بوده و شما با حداقل هزینه می توانید این محصول را تهیه کنید، همچنین لامپ های پنلی از لحاظ ظاهری دارای اشکال مختلفی می باشند و شما بر اساس سلیقه ی خود می توانید آنها را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

خصوصیات مهم لامپ ال ای دی باکیفیت

لامپ پنلی مهتابی اغلب به صورت کاملا ظریف و زیبا طراحی و ساخته می شوند بدین ترتیب نصب آنها به صورت روکار و توکار است و می توانند در سیستم روشنایی ساختمان نقش بسزایی داشته باشند و با نورپردازی عالی محیط را به خوبی روشن کنند. این لامپ ها نور آفتابی و مهتابی دارند. کلی فروشی این لامپ ها باعث شده تا مشتری بتواند آنها را با حجم بالا هم خریداری کند که قیمت کمتری خواهد داشت و مقرون به صرفه است.

در انتخاب لامپ پنلی کم مصرف نمونه مهتابی باید مراحل مختلفی را طی کنید تا بتوانید خریدی مطمئن داشته باشید.

 • اولین مرحله برای انتخاب توجه به سایز لامپ است که باید متناسب با مساحت محیط انتخاب شود تا بتواند نور و روشنایی کافی داشته باشد.
 • در زمان خرید باید به کم مصرف بودن آنها توجه کنید چون لامپ ها تایم طولانی روشن می مانند و اگر کم مصرف نباشند هزینه برق افزایش پیدا می کند و ضرر زیادی به همراه دارد.‌
 • توجه به رنگ ها هم در نورپردازی و دیزاین منزل اهمیت دارد و ترکیب کردن رنگ های آفتابی و مهتابی کنار هم باعث می شود تا جلوه بهتری داشته باشد.
 • باید با توجه به مصرف و نیازی که دارید نمونه های روکار و توکار را انتخاب کنید.
 • مرحله بعدی در زمان انتخاب توجه به مارک و جنس و کیفیت است که باید درجه یک باشد تا طول عمر بیشتری داشته باشد.
 • آخرین مرحله قیمت است که باید برای مشتری مقرون به صرفه باشد.

پخش مستقیم لامپ ال ای دی سقفی 60*60

پخش مستقیم لامپ ال ای دی سقفی 60*60 پخش‌ کننده لامپ کم مصرف کم مصرف در مراکز فروش به صورت تکی و عمده ای بفروش می رسد. این لوازم چون حساس هستند و دچار شکستگی می شوند اغلب درون کارتن هایی هم سایز خود بسته بندی می شوند. در این مرکز فروش تنوع لامپ ها زیاد بودهرو هر مشتری که به این مرکز مراجعه می کند می تواند بر حسب سلیقه خود خربد را انجام دهد و دیت خالی بر نمی گردد.

مراکز زیادی در بازار مشغول فعالیت هستند برخی به صورت مستقیم و برخی دیگر به صورت غیر مستقیم کار خود را انجام می دهند. اگر می خواهید معاملات را به صورت مستقیم انجام دهید بعد از تولیدی نمایندگی های مجاز گزینه خوبی هستند که محصول را بدون واسطه از تولیدی در اختیار شما قرار می دهند و کیفیت بالا و قیمت ارزانی هم خواهد داشت.

توزیع لامپ ال ای دی روش دیکر مراجعه به سایت است که آن به صورت مستقیم کار خود را انجام می دهد و محصولاتی که به نمایش می گذارد کاملا بروز و درجه یک هستند و طرفداران زیادی هم دارند.

انواع پنل LED 60*60 و پنل SMD 60*60 وجود دارد که از جهات متفاوت می توانند با یکدیگر مقایسه شوند؛ این پنل از نوع و میزان روشنایی بیشتری برخوردار است و دیودهای مورد استفاده در این پنل بالاترین درجه کیفیت را دارند و میزان نور منتشر شده از آنها بیشترین مقدار ممکن است همچنین صفحه پلی کربناتی و بدنه فلزی این پنل از کیفیت بالایی برخوردار است.

بیشترین میزان عبور نور سالم از صفحه سفید این لامپ امکان پذیر است در حالی که در پنل SMD 60*60 از تکنولوژی قدیمی تر استفاده شده است و لامپ های مورد استفاده در این پنل با وجودی که روشنایی خوبی دارند اما در مقایسه با پنل LED از روشنایی کمتری برخوردار می باشند بنابراین از نظر میزان روشنایی بین این دو لامپ پنل تفاوت زیادی وجود دارد.

در پنل SMD نوع و جنس صفحه پلی کربناتی باعث می شود که نور خارج شده از آن دارای روشنایی و درخشندگی کافی نباشد و از نظر قیمت نیز بین دو پنل اختلاف قیمت بدون شک وجود دارد و پنل های LED از نظر نرخ گرانتر از انواع SMD هستند ولی در عوض طول عمر بالایی دارند و می توانند سال های سال دوام داشته باشند و هزینه نگهداری و تعویض آنها نیز می تواند بسیار کم باشد.

قیمت لامپ ال ای دی سقفی 60*60

در سال های اخیر میزان استفاده از لامپ های پنلی مهتابی با سیر صعودی چشمگیری همراه بوده است، به همین منظور روزانه میزان تولید لامپ پنلی مهتابی نیز افزایش پیدا کرده است.

پس از تولید انبوه این لامپ ها، به مراکزی نیاز داریم تا به عنوان یک واسطه این محصولات تولیدی را از کارخانه ها تحویل گرفته و به دست خریداران برساند، این فعالیت را مراکز توزیع کننده ی لامپ پنلی مهتابی بر عهده گرفته اند.

تولید کننده لامپ ال ای دی این مراکز با چند وظیفه ی مهم پا به عرضه ی تجارت گذاشته اند و علاوه بر توزیع این محصول در سطح کشور، وظیفه ی صادرات این لامپ ها به سایر کشور های همسایه را نیز بر عهده دارند.

بازار توزیع لامپ پنلی مهتابی برای جلب نظر مخاطبان و مشتریان خود، از روش های مختلفی برای ارائه ی محصول خود در سطح کشور استفاده می کند.

لامپ پنلی کم مصرف متفاوتی در بازار وجود دارد که کار همه آن ها روشنایی عمومی منزل و ساختمان می باشد و به دلیل مصرف کم برق بیشتر افراد از این نوع پنل برای روشنایی استفاده می کنند.

انواع لامپ پنلی کم مصرف در بازار:

 1. پنل ال ای دی مستطیلی و مربع: که شکل این نوع پنل مستطیل یا مربع می باشد.
 2. پنل ال ای دی دایره ای: این پنل ها، بزرگ می باشد که به صورت معلق در ساختمان نصب می شود و هم چنین پنل های دایره ای با ابعاد کوچک نیز در بازار وجود دارد که به صورت توکار و روکار در اتاق خواب، اتاق پذیرایی و… مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. پنل سه حالته دو رنگ: این پنل با خاموش و روشن کردن کلید تغییر رنگ می دهد که در آن از تکنولوژی های تراشه ای استفاده شده است که طول عمر بیشتری نسبت به لامت های هالوژنی دارد.
 4. پنل Edge light : نور در دور پنل قرار می گیرد که نور از کنار پنل وارد شده و از سطح پنل عبور می کند که جز محبوب ترین پنل ها به حساب می آید.
 5. پنل Back light: نور پنل در پشت قرار می گیرد که با عمق زیادی نصب می شود که نور از سطح آن به صورت مستقیم ساطع می شود.

مرکز فروش لامپ ال ای دی سقفی 60*60

مرکز فروش لامپ ال ای دی سقفی 60*60 سفارش لامپ پنلی به صورت آنلاین هم انجام می شود. در خرید و فروش آنلاین، می توانیم در مدت زمان کم، خریدی عالی را انجام دهیم. تنها کافی است که به اینترنت دسترسی داشته باشید و محصولات مورد نیاز خود را از آنجا سفارش دهید، هر چه سبد خرید شما تکمیل تر باشد، نشان می دهد که اعتماد بیشتری به مرکز دارید و این خود خیلی مهم است. خرید لامپ پنلی به صورت مستقیم باعث می شود که هزینه ها کاهش یابند.

مرکز عرضه لامپ پنلی آفتابی به صورت آنلاین و غیر حضوری فعالیت می کنند تا افراد در زمان نیاز به راحتی و بدون زحمت لامپ پنلی پرنور خود را خریداری نمایند که علاوه بر آن، انواع پنل را برای فروش دارد تا افراد با توجه به نیاز یکی از آن ها را خریداری نمایند و بهتر است از بهترین و باکیفیت ترین پنل ها را خریداری کنند.

مراکز عرضه لامپ پنلی برای این که افراد از آن جا سفارش دهند باید محصولات خود را از مراکز تولید پنل، سفارش گیرند تا درجه یک ترین پنل را برای عرضه به بازار داشته باشند که علاوه بر آن با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

خرید لامپ پنلی ۶۰ در ۶۰ به صورت مستقیم و اینترنتی یکی از ایده آل ترین روش های است که در حال حاضر تمامی طرفداران بیساری دارد و در واقع با استفاده از گستردگی فضای اینترنتی بهترین خرید از این طریق به انجام می رسد.

لامپ پنلی ۶۰ در ۶۰ در نمونه های توکار و روکار با بدنه های آلومینیومی و پلاستیکی مقاوم طراحی و تولید می‌ شوند و به راحتی در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع مشکلاتی را که دیگر لامپ ها برای آسیب وارد کردن به سقف کاذب ایجاد می‌ کردند این نوع محصولات ندارد. به همین دلیل بیشتر مورد توجه طراحان و مهندسان امروزی قرار می‌ گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما