توزیع مستقیم لامپ ال ای دی استوانه ای

لامپ ال ای دی استوانه ای جزئی از لامپ های پرمصرف با شدت نور و مصرف برق بالاتر هستند. چراغ‌ های ال‌ ای‌ دی استوانه‌ ای معمولاً در مواردی استفاده می‌شوند که شدت نور بالاتر و منابع نور بیشتری مورد نیاز است. مراکز عرضه کننده و توزیع کننده انواع لامپ ها و لامپ ها و همچنین مرکز توزیع اصلی لامپ های ال ای دی استوانه ای با ظرفیت های مختلف تولیدی در ایران می باشد.

توزیع مستقیم لامپ ال ای دی استوانه ای

اطلاعاتی مفید درباره لامپ ال ای دی استوانه ای

اطلاعاتی مفید درباره لامپ ال ای دی استوانه ای لامپ های استوانه ای ال ای دی مصرف انرژی بسیار کم و نور یکنواخت و کاملی دارند و جایگزینی عالی برای لامپ های رشته ای تنگستن و لامپ های رشته ای کم مصرف CLF هستند. خرید لامپ های ال ای دی استاندارد بازده انرژی +A قابل نصب بر روی لامپ های معمولی E27. امروزه لامپ های استوانه ای با مصرف فوق العاده کم و مصرف انرژی کم در جوامع مدرن و پیشرفته کاربردهای فراوانی دارند. همچنین باید بدانید که جایگزین های بسیار مناسب و عالی برای لامپ های گازی و لامپ های رشته ای هستند.

به دلایل دیگری که منجر به افزایش استفاده و مصرف این لامپ ها شده است می توان به زاویه تابش آن ها اشاره کرد که نسبت به لامپ های رشته ای و لامپ های گرد بیشتر است. در استفاده از چراغ های ال ای دی استوانه ای می توان به نکات زیر به سادگی و سودمندی اشاره کرد: مناسب برای روشنایی عمومی مانند چراغ های خیابانی و کوچه ها یک انتخاب اقتصادی و عالی و مقرون به صرفه برای مکان هایی است که در بیشتر ساعات روز به نور گسترده و کافی نیاز دارند.

معیار انتخاب لامپ ال ای دی استوانه ای

معیار انتخاب لامپ ال ای دی استوانه ای امروزه به دلیل افزایش قیمت انرژی، استفاده از محصولات پربازده و کم مصرف بسیار رایج شده است. وقتی صحبت از بازار روشنایی و مغازه های محصولات برقی می شود، با لامپ های کم مصرف ایرانی زیادی مواجه می شویم که قیمت و کیفیت آن ها بسیار متفاوت است و همین امر انتخاب قیمت و کیفیت مناسب لامپ ها را دشوار می کند.

برای اینکه بتوانیم در کوتاه مدت و بلند مدت از خریدهای مناسب راضی باشیم، سعی کردیم ویژگی ها و معیارهای انتخاب لامپ های مناسب را به زبانی ساده معرفی کنیم.

علامت استاندارد: به دلیل استانداردهای اجباری برای لامپ، مهمترین نکته در خرید لامپ این است که آیا علامت استاندارد روی لامپ وجود دارد یا خیر. این امر به خریدار محصول اطمینان می دهد و اطمینان می دهد که لامپ خریداری شده دارای مشخصات الکتریکی، نوری و ایمنی مشخص شده در استانداردهای ملی و بین المللی است.

برچسب مصرف انرژی: برچسب مصرف انرژی نیز یکی از مواردی است که باید بر روی آباژور نصب شود. این برچسب نشان دهنده گروه مصرف انرژی محصول است و لامپ در یکی از گروه های A تا G قرار می گیرد. گروه A کمترین مصرف انرژی و گروه G بیشترین مصرف انرژی را دارند.

قدرت لامپ: قدرت لامپ نشان دهنده توان مصرفی لامپ است که بر حسب وات بیان می شود. لامپ وات با توجه به موقعیت مورد نیاز لامپ و میزان روشنایی مورد نیاز انتخاب می شود. تفاوت بین وات واقعی لامپ و وات مشخص شده روی لامپ نباید از 15% تجاوز کند.

صادرات لامپ ال ای دی استوانه ای

صادرات لامپ ال ای دی استوانه ای فروش لامپ ال ای دی درجه یک به صورت عمده یا جزئی توسط فروشندگان زیادی در کشورمان انجام می شود. چندین سال است که در بازار های داخلی و خارجی به دلیل استقبال زیاد از این کالا تولیدات آن نیز افزایش یافته است. به همین جهت بسیاری از این محصول های درجه یک به بسیاری از کشور های دنیا صادر می گردند. صادرات لامپ ال ای دی به قیمت مناسب به خارج و داخل کشور انجام میشود. عمده فروشی های بیشماری هم در بعضی از شهر ها وجود دارند که اقدام به خرید و فروش این کالا ها با قیمت ارزان می کنند.

افرادی که قصد خرید عمده لامپ ال ای دی حبابی با قیمتی ارزان تر هستند به این مراکز می توانند مراجعه کرده و مایحتاج خود را تهیه کنند. در بازار ایران نیز این محصولات با بهترین کیفیت و قیمتی ارزان به صورت عمده یا جزئی به فروش می رسند. این امر موجب شده است تا بسیاری از فروشندگان به این بازار برای تهیه مایحتاج خود مراجعه کنند.

1

  1. لامپ ال ای دی استوانه ای ارائه شده توسط این سایت، کیفیت بسیار خوبی داره، نوردهی عالی، گارانتی هم داره و با توجه به قیمت عالیه.
    به شما هم پیشنهاد میکنم، خرید این محصول از این سایت رو از دست ندید. واقعا خرید اینترنتی خیلی خوب و مقرون به صرفه‌ای هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما