توزیع لامپ کم مصرف LED استوانه ای

لامپ کم مصرف LED استوانه ای که در گروه لامپ های حبابی قرار می گیرند، مدت هاست جایگزینی برای چراغ های قدیمی شده است، این لامپ ها به دلیل مصرف انرژی کمتر و داشتن عمری طولانی تر مورد استقبال عموم قرار گرفته است.عرضه مستقیم لامپ کم مصرف LED استوانه ای از کارخانه با توجه به میزان و حجم سفارش، قیمتی مقرون به صرفه تر دارد.این کارخانه ها در شهر های مختلف نمایندگی دارند تا شرایط حمل و نقل برای خریدار راحت تر باشد و زودتر به دست خریدار می رسد.

توزیع لامپ کم مصرف LED استوانه ای

اطلاعاتی درباره لامپ کم مصرف LED

اطلاعاتی درباره لامپ کم مصرف LED لامپ ال ای دی باکیفیت ویژگی هایی دارد که دانستن آن هنگام خرید می تواند کمک کننده باشد تا با اطمینان خاطر اقدام به خرید این لامپ ها و جایگزینی آن با چراغ های قدیمی کنیداین لامپ ها به دلیل عدم وجود اشعه های مضر مانند مادون قرمز و ماورا بنفش دوست دار انسان و طبیعت شناخته شده است و به چشم و محیط آسیب نمی رساند.

برای خرید لامپ سرپیچ کوچک با کیفیت در نظر گرفتن سه ویژگی کلی می توان با خیالی آسوده اقدام به خرید کرد.اولین ویژگی این لامپ ها، شاخص نمود رنگ یا به اختصار CRI می باشد.این ویزگی باعث می شود رنگ طبیعی و واقعی هر چیز مانند زمانی که در مقابل نور خورشید است دیده شود.پس در صورتی که نمایش رنگ ها به صورت واضح و واقعی برلی شما اهمیت دارد بلید لامپی با شاخص نمود و یاCRI بالا انتخاب کنید.

دومین ویژگی و شاخص مهم برای داشتن بهترین لامپ ال ای دی ،دمای نور است، که سرد یا گرم بودن آن به محیط و نوع کاربرد ان بستگی دارد که میتوان نوع رنگ را انتخاب کرد؛ مثلا برای محیط های که کار در آن به دقت بالایی نیاز دارد نور سفید سرد اهمیت دارد، در مکان های عمومی رنگ طبیعی و در محیط هایی که نیاز به ارامش و استراحت باشد از نور سفید گرم استفاده می شود.

سومین ویژگی مهم پا_شمع یا FOOT CANDEL می باشد که به میزان نوری که لامپ به محیط می دهد اشاره دارد. با در نظر داشتن این سه مورد و شاخص می توان یک لامپ با کیفیت داشت چرا که انتخاب درست ان تاثیر مستقیمی در زندگی و کسب و کار و محیط ما دارد.این لامپ های جایگزین مناسبی برای لامپ های قدیمی و رشته ای هستند.

معیارهای انتخاب لامپ کم مصرف LED

انروزه با توجه به اینکه ما در عصر مدرنیته و تکنولوژی قرار داریم لازم است از وسایل و تجهیزات و محصولات مطلبق با عصر خود استفاده کنیم یکی از این موارد وسایل روشنایی است که لامپ ها و پنل های روشنایی ال ای دی جایگزینی مناسب برای منابع روشنی قدیمی شده است.لامپ های ال ای دی با توجه به نوع کاربرد انها و شکل های مختلف تولید شده اسامی گوناگونی دارند که در ادامه در مورد انها به اختصار توضیحاتی داده می شود.

لامپ ال ای دی گرد یا حبابی لامپ های استوانه ای لامپ های خطی لامپ کم مصرف ارزان هالوژنی لامپ های فیلامنتی لامپ های تیوبی لامپ های آفتابی لامپ های با شکل گُل لامپ های اشکی این لامپ ها با توجه به نوع محیط کاربردی با نام های صنعتی،اداری و خانگی نیز نام گذاری شده است.استفاده از هر کدام از لامپ ها با توجه به محیط ، میزان پخش نور ،اندازه و وات لازم و دیگر مواردی ک اشاره شد انتخاب می شود و هر کدام برای فصای خاصی تعبیه شده که بهتر است قبل از خرید با ویزگی های هر کدام اشنا شوید .ویژگی های اشاره شده کلی است اما با توجه به شکل و اندازه نیاز به مشاوره است و بهتر است قبل از خرید به این نکات توجه شود.

مزایای استفاده از لامپ کم مصرف LED

مزایای استفاده از لامپ کم مصرف LED لامپ های ال ای دی با توجه به کاربرد آنها و شکل تولید شده دسته بندی های مختلفی دارند.این لامپ ها به دلیل کارامد بودن، طول عمر بالا و مصرف پایین انرژی جایگزینی برای لامپ های قدیمی رشته ای شده اند که در ادامه قصد داریم به ویژگی های یک لامپ ال ای دی مناسب بپردازیم تا دلایل این کارایی بالا را بهتر بدانیم و اگر هنوز از لامپ های رشته ای استفاده می شود ، با جایگزین مناسب انها بیشتر اشنا شویم. طول عمر بالا،یکی از مهم ترین ویژگی های یک لامپ مناسب است،که در مقایسه با دیگر لامپ ها بیشتر است.

بازده نوری، این لامپ ها در مقایسه با دیگر لامپ ها بازده نوری بالاتری دارند، بازده ای تا ۱۲۰ لومن بر وات که در مقایسه با دیگر لامپ ها بیشتر است. سرعت و تعدادخاموش و روشن شدن، از دیگر مزیت های این لامپ هاست که به سرعت روشن می شوند و میتوان میلیون ها بار ان را روشن و خاموش کرد. زاویه تابش، در این لامپ ها قابل تنطیم است و در زاویه های مختلف می توان کنترل کرد. عدم وجود اشعه های مضر، از دیگر مزیت این لامپ هست که باعث می شود نوری سالم به محیط ببخشد .اشعه های ماورا بنفش و مادون قرمز عوارض جانبی اثبات شده ای برای سلامت انسان دارد که این لامپ ها از این پرتوها عاری هستند.

رنگ نور، به دمای رنگ ارتباط دارد به این صورت که هر چه دمای رنگ بالاتر باشد رنگ نور به سمت رنگ سفید سرد متمایل می شود و هر چه دمای رنگ پایین تر باشد رنگ نور به سمت رنگ سفید گرم می رود. که با توجه به محیط و نوع کارکرد در ان محیط رنگ نور مشخص می شود. سال هاست لامپ کم مصرف پروانه ای پر مصرف رشته ای با داشتن پرتوهای مضر و تولید گرما و طول عمر پایین کار روشنایی محیط را بر عهده داشتند اما با در نظر گرفتن مواردی که اشاره شد بهتر است در خرید خود دقت بیشتری داشته باشیم تا با انتخابی درست و سالم به محیط روشنایی بخشیم.

آشنایی با انواع لامپ ال ای دی

لامپ های ال ای دی دارای طول عمر، کارایی و مصرف انرژی پایین تری نسبت به دیگر لامپ‌ها هستند که همین امر باعث پیشی گرفتن این لامپ ها در بازار شود و جایگزینی مناسب در اکثر محیط ها شده است.ویژگی ها و مزایای متعدد لامپ های ال ای دی باعث این موثوع شده است.در ادامه به بررسی مزایای این لامپ ها می پردازیم. این لامپ ها در مقایسه با دیگر لامپ ها از جمله رشته ای،طول عمر بالا تری دارد و میتوان سالها از ان استفاده کرد. انرژی مصرفی این لامپ ها پایین است و به کاهش مصرف انرژی کمک می کند.

این لامپ ها هنگام روشنایی تولید گرما نمی کند و ایمن است؛در برابر رطوبت و شرایط مختلف جوی محیط مقاوم هستند و این که با گذشت زمان میزان نور انها کاهش نمی یابد و به مدت طولانی بازدهی نور یکسانی دارد. ولتاژ مورد استفاده ای این لامپ ها پایین است و میتوان حتی با باطری هم انها را تغذیه کرد.که برای محیط هایی که دسترسی به برق نیست بسیار کارامد است.این لامپ های در رنگ و اشکال مختلفی تولید می شود ک متناسب با محیط میتوان انها را انتخاب کرد،کاملا بی خطر هستند و اشعه های مضر تولید نمی کنند و می توان گفت دوست دار انسان و محیط زیست هستند.

لامپ های ال ای دی به دفعات زیاد و نامحدودی می توانند خاموش و روشن شوند و هیچ تاثیری در عملکرد و بازدهی ان ندارد . با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی بهتر است در انتخاب منابع نوری که تامین کننده روشنایی هستند تجدید نظر شود با توجه به مواردی که اشاره شد، همه ی این مزیت ها نشان می دهد جایگزینی این لامپ ها با دیگر منابع نوری یه قدم بزرگ است که هم باعث کاهش هدر رفت انرژی می شود و هم از نطر اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

فروش لامپ کم مصرف LED استوانه ای

فروش لامپ کم مصرف LED استوانه ای فروشنده لامپ کم مصرف در گروه لامپ های حبابی قرار می گیرند و به شکل استوانه طراحی می شوند.این لام ها در اندازه های مختف به صورت مات تولید شده و در دو رنگ مهتابی یا دمای نور سفید سر و رنگ افتابی یا دمای رنگی سفید گرم روانه ی بازار می گردد.از این لامپ ها برای تامین روشنایی محیط های مختلف استفاده و با توجه به محیط نوع و رنگ آن انتخاب می شود. لامپ حبابی استوانه ای در مقایسه با دیگر لامپ های حبابی زاویه تابش و پخش نور بیشتری دارد که باعث تمایز ان لا دیگر لامپ ها شده است.

از این لامپ ها معمولا در خانه ها و اداره ها استفاده می شود.این لامپ ها معمولادارای گارانتی یک ساله هستند ک خود تضمینی است برای خرید و جایگزینی این لامپ هاست. عرضه ی لامپ ها به روش های مختلفی صورت می گیرد که سفارش لامپ ال ای دی و خرید ان را راحت تر کرده است، در کشور ما تولید کننده های فراوانی برای این محصول وجود دارد و از طرفی لامپ های وارداتی نیز در بازار موجود است که هر کدام در شهرهای مختلف با ایجاد فروشگاه و نمایندگی اقدام به عرصه ی محصولات خود دارند.از طرفی می توان از طریق فروشگا های اینترنتی اقدام به خرید در اندازه ،نوع و رنگ های متنوع کرد.

نرخ لامپ ال ای دی با توجه با برند،وارداتی یا ساخت داخل بودن، بازدهی و موارد دیگر که قبلا اشاره شد متفاوت است اما با تمام این اوصاف با توجه به مزیت های فراوانی که دارند بسیار مقرون به صرفه هستند و به نسبت مقایسه با ریگر لامپ ها ، ما را از خریدهای متعدد کوتاه مدت بازمی دارند.

صادرکنندگان لامپ کم مصرف LED استوانه ای

با توجه به جایگزینی قیمت لامپ کم مصرف با دیگر لامپ ها و تقاضای بالا مشتری ،امروزه بازار این محصولات سوداوری فراوانی داشته و تولید کنندگان روی به این امر اورده اند،صادرکننده لامپ ال ای دی استوانه ای با تولید محصولی با کیفیت و پربازده و روانه ی ان به بازارهای خارجی می تواند علاوه بر سوددهی ، برای کشور ارزاوری داشته باشد که این خود حرکت بزرگی‌در این بازار است. لامپ های استوانه ای با توجه به پخش نور بالا نسبت به دیگر لامپ های حبابی در جاهای مختلفی استفاده می شود بنابراین از جمله لامپ های صادراتی است که تقاضای زیادی دارد.

درحال حاضر بزرگ ترین صادرکننده این محصولات کشور چین است ولی در این میان چین و امریکا از برزگترین واردکننده ها نیز هستند. کشور ما نیز با توجه با تولیدات متنوع صادرات این لامپ ها را نیز در لیست خود دارد و کشور های زیادی را ساپورت می کند. محصولات روشنایی از جمله ال ای دی ها به دلیل تنوع در شکل، رنگ، اندازه، توان مصرفی و همچنین قیمت مقرون به صرفه، تقاضای زیادی دارد و از جمله بازارهای پر سود به شمار می رود،که با تولید محصولات با کیفیت و مرغوب و متناسب با خواسته ی مشتری میتوان جایگاهی در این حوزه پیدا کرد.در این میان بیشترین صادرات تولید ایران روانه ی بازارهای کشور عراق می شود و یکی از بزرگترین خریداران لامپ های ال ای دی ایرانی است.

تولید لامپ کم مصرف LED استوانه ای

تولید لامپ کم مصرف LED استوانه ای سفارش خرید لامپ کم مصرف و پربازده ال ای دی سال هاست که روشنایی بخش محل کار و زندگی ما شده اند،امروزه در کشور ما نیز این لامپ ها تولید می‌شوند و با پخش لامپ ال ای دی به بازار نیاز مصرف کننده را بر طرف می سازند.این محصولات مشتریان عمده و خرد دارد و معمولا به صورت عمده به فروشگه ها و نمایندگی ها عرصه می شود تا به دست خریدار برسد. خرید به صورت عمده ،به صرفه بوده و با قیمتی پایین میتوان محصول را خریداری کرد.در صورت تمایل به خرید مستقیم لامپ های LED استوانه ای می توان با روش های مختلف اقدام کرد.

از جمله؛ خرید مستقیم از کارخانه که با توجه به میزان خرید و نوع لامپ قیمت های متفاوتی دارد که قبل از خرید می توانید با تماس با قسمت امور مشتریان قبل از خرید مشاوره های لازم را دید و سپس اقدام به خرید کرد. خرید از نمایندگی ها یکی دیگر از روش های خرید عمده می باشد،به این صورت که معمولا کارخانه های تولید کننده در شهرهای مختلف برای دسترسی راحت تر خریدار نمایندگی هایی دارند که با مراجعه به این نمایندگی هابا صرفه جویی در زمان و مسیر و حذف مشکلات حمل و نقل محصول مورد نظر را خریداری نمود.

خرید مستقیم از کارخانه به روش اینترنتی، سومین روش خرید مستقیم عمده است، در این روش کارخانه تولید کننده محصولاتش را به صورت اینترنتی در سایت قرار می دهد و با ارائه توصیحات لازم در مورد هر محصول ، روند خرید را برای مشتری اسان تر می کند.این سایت ها معمولا پشتیبانی فروش دارند که در صورت لازم به خریدار مشاوره های لازم را ارائه می دهند. بهتر است هنگام خرید برند های معتبر و شناخته شده را در سبد خرید قرار داد، تا محصولی با کیفیت با توان مصرفی و بازدهی بالا را مورد استفاده قرار داد.

1

 1. لامپ کم مصرف LED استوانه ای سایت آگرین، درست همون چیزی بود که انتظار داشتم.
  کیفیت عالی
  قیمت مقرون به صرفه
  ارسال به موقع و بی دردسر
  دیگه چه انتظاری از خرید اینترنتی میشه داشت
  عالیه عالی
  ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما