توزیع لامپ ال ای دی 15 وات با کیفیت

لامپ ال ای دی نسل جدیدی از لامپ ها می باشد که امروزه به دلیل کارایی بالا و مصرف کم انرژی و همچنین ، سازگاری با محیط زیست ، جایگزین لامپ های قدیمی رشته ای، هالوژن و کم مصرف شده اند، این نوع لامپ ها با رده ی انرژی A بهترین گزینه از نظر بازدهی است، این محصول با ولتاژ های کم تولید می شود ولی از نوردهی بالایی برخوردار است، همچنین در اندازه و شکل های مختلف تولید و روانه بازار می گردنند که لامپ ال ای دی 15 وات با کیفیت یکی از این اندازه ها است

توزیع لامپ ال ای دی 15 وات با کیفیت

راهنمای خرید لامپ ال ای دی 15 وات

راهنمای خرید لامپ ال ای دی 15 وات ابعاد ،شکل و ولتاژ هر لامپ بسته به مکانی که از آن استفاده می شود باید متغیر باشد ، اما در مورد لامپ های ال ای دی باید به این نکته توجه کرد که نوردهی این نوع لامپ ها با ولتاژ های متفاوتی که تولید می شود نسبت به لامپ های قدیمی نوردهی فوق العاده ای دارد ،به عنوان مثال یک لامپ LED به همان نسبت پخش نور دارد که یک لامپ صد ولتی رشته ای نوردهی دارد. از این رو در ادامه بیشتر در مورد ابعاد و شکل و میزان نوردهی و کارایی لامپ های ال ای دی وراهنمای خرید آن می پردازیم:

  1. لامپ های ال ای دی ۱۵ وات ،بسیار اقتصادی تر از لامپهای دیگر است و طول عمر بلند مدت دارند ، به طوری که مدت زمان دوام آنها، بیشتر از چند سال می باشد ، علاوه بر آن ،این لامپ ها نیز مانند لامپ های کم مصرف و فلورسنت انرژی کمی را مصرف میکند و رده ی انرژی آنها همواره رده ی A است، اما همان طور که گفته شد طول عمرمفید و کارایی آنها قابل مقایسه با لامپ های کم مصرف و رشته ای نمی باشد.
  2. در تولید لامپ LED به جای شیشه از نوعی پلاستیک مخصوص استفاده می شود که ،در نتیجه در اثر ضربه یا افتادن از ارتفاع ،آسیبی به آن وارد نمی شود. لامپ های ال ای دی در تولیدشان از موادی مضری مثل سرب استفاده نشده است، به همین دلیل این نوع لامپ ها ضرری برای محیط زیست وانسان ندارد.

پخش لامپ ال ای دی 15 وات با کیفیت

پخش لامپ ال ای دی 15 وات با کیفیت با توجه به مزایای بیشمار لامپ های نسل جدید ال ای دی ،امروز تولید این نوع لامپ ها توسعه یافته،و خواهان زیادی پیدا کرده است، از این رو توزیع لامپ ال ای دی نیز با استانداردهای جهانی رو به افزایش است. از این رو پخش لامپ 15 وات ،با کمترین قیمت ممکن در این مرکز انجام میگیرد،این مجموعه همواره در تلاش است ، با ارائه باکیفیت ترین انواع لامپ ، در شکل های حبابی،اشکی و همچنین با توان های مصرفی متفاوت و کم مصرف ، با توجه به نیاز خریداران ،عرضه گردد.

این مرکز همواره در تلاش است با خرید بهترین و باکیفیت ترین لامپ های ال ای دی از معتبرترین تولید کنندگان و فروش آن با حداقل سود ممکن ، رضایت حداکثری مشتری گرامی را جلب نمایید .باید خاطر نشان کرد که مهم ترین هدف این مرکز تمرکز به کیفیت محصولات خود و رضایت مشتری می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما