توزیع لامپ ال ای دی حباب دار

تولید کنندگان برای تعیین قیمت لامپ ال ای دی حباب دار کم مصرف عوامل بسیاری را مورد توجه قرار می دهند، در نهایت نیز با کمترین سود این محصولات را به فروش می رسانند، در واقع قیمت این محصولات را می توان از روی کیفیت آن ها، مواد اولیه ای که در تولید این لامپ ها بکار رفته است و نوع و مدل این محصولات تعیین کرد، همه این عوامل می توانند قیمت لامپ های کم مصرف شمعی را تحت تاثیر قرار دهند.

توزیع لامپ ال ای دی حباب دار

خصوصیات مهم لامپ ال ای دی

خصوصیات مهم لامپ ال ای دی لامپ ال ای دی های پاور حبایی یکی از انواع پرکاربردترین نوع این لامپ هامی باشد که برای مکان های مختلفی به ویژه سرویس های بهداشتی که بیشتر در معرض رطوبت و آب قراردارند استفاده میشود به این دلیل که این لامپ‌ها حباب های را دارند از قرار گرفتن مستقیم لامپ کم مصرف قلمی در معرض آب و رطوبت جلوگیری مینمایند و از خطرات برق گرفتگی می‌توانند جلوگیری نمایند.امروزه بیشتر برای همه‌ی سرویس های بهداشتی و حیاط ها از این لامپ استفاده میشود و به همین علت است که فروشندگان ممتاز لامپ حبابی سود بسیاری را از این طریق کسب کرده اند و بازار خرید و فروش این لامپ ها بسیار پر رونق شده است.

لامپ ها انواع گوناگونی را دارند که هر کدام به روش خاصی و با طی کردن مراحل خاص و ویژه ای توسط دستگاه ها و نیروهای کارآمدی تولید می شود لامپ ال ای دی باکیفیت که امروزه بسیار پرکاربرد می‌باشند نیز روش تولید مخصوص به خود را دارند که در این قسمت به بررسی و شرح مراحل تولید این گونه از لامپ ها میپردازیم:

۱_در مرحله ی اول وسایل مورد نیاز برای ساخت این لامپ کم مصرف گرد ها که شامل موارد مختلفی مانند چسب و مقاومت و غیره می‌باشد را آماده میکنیم تا در مراحل بعدی کار به راحتی و به سرعت صورت گیرد.

۲_در مرحله دوم به وسیله ی یک پیچ گوشتی داخل لامپ LED درجه 1 ها را باز میکنیم و داخل آن را خالی کرده و بایک ضربه ی کوچک لامپ را از بدنه اصلی نگهدارنده جدا می کنیم.

۳_در مرحله ی سوم باید یک ورقه ی آلومینیومی تهیه کنیم و آن را به اندازه ی دهانه هالوژن برش بدهیم و توسط یک دستگاه سوراخ های را روی این ورقه ایجاد نماییم توجه کنیم که این ورقه به عنوان محافظ و نگهدارنده ی لامپ استفاده میشود پس باید مراقب باشیم که این ورقه ها خم و شکسته نشوند.

۴_برای اینکه این لامپ های پرکاربرد روشن شوند نیاز به مدارهای مختلفی دارند که زیاد پیچیده نیستند و در این مرحله آیند مدارها طراحی و داخل این لامپ ها قرار میگیرند و سپس لامپ ال ای دی باکیفیت قرار میگیرند و به وسیله ی دستگاه لحیم کاری میشوندو این گونه انواع مختلف لامپ ال ای دی تولید شده و به دست مصرف کننده می‌رسد.

انواع لامپ ال ای دی را بشناسید

در زمان های قدیم از چراغ های نفت سوز برای روشن کردن خانه هایشان استفاده میکردند اما بعد از گذشت زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی و اختراع برق لامپ ساخته شد در لامپ های قدیمی تر که اصطلاحا به آن ها لامپ رشته ای گفته می شود، الکتریسیته با عبور از حباب شیشه ای و رشته های فنر مانند طراحی شده، روشنایی تولید می کند اما این عملکرد در انواع لامپ ها و تجهیزات روشنایی ال ای دی متفاوت است به گونه ای که مصرف برق را چیزی در حدود 30 الی 90 در صد کاهش می دهد.

در لامپ ال ای دی جدید ، برق از رشته های سیم عبور نمی کند بلکه وارد محفظه ی بسیار کوچک ال ای دی شده و در آنجا به نور تبدیل می شود که همین امر موجب کاهش حد اکثری مصرف برق و کاهش دما و انرژی حرارتی می گردد. این کار باعث می شود تا برق تبدیل به انرژی حرارتی نشود و به اصطلاح، هدر نرود.

تعداد چندین ال ای دی کوچک در هر لامپ ال ای دی باعث می شود نور و روشنایی با کیفیت تری داشته باشیم. گروه صنعتی ما در سال های اخیر تمام توان خود را به کار بسته است تا مرغوب ترین انواع لامپ کم مصرف و بهترین ال ای دی شمعی را تولید و روانه بازار داخلی و خارجی نماید و به همین منظور آمادگی خود را برای بستن قرار داد کاری به منظور صادرات گسترده محصولات خود با تمامی شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی اعلام می دارد. در ادامه شما را با روش های خرید محصولات این مجموعه و کانال صادرات ال ای دی شمعی آشنا خواهیم نمود.

مقاومت بالای لامپ ال ای دی

مقاومت بالای لامپ ال ای دی از جمله لامپ های با شدت نور بسیار بالا می توان به لامپ ال ای دی هالوژنی SMD اشاره کرد که در آن از تکنولوژی SMD با لامپ پروانه ای مدرن های دیودی استفاده می شود و انواع متفاوتی از آن در داخل کشور تولید می‌شود به گونه‌ای که صادرات لامپ ال ای دی به کشورهای مختلف می‌تواند به صورت عمده بوده و خریداران خارج از کشور می توانند از صادرات این محصول ایرانی استفاده کنند و آن را با نرخ ارزان به دست آورند و از طرف دیگر صادر کننده نیز می تواند در فروش با ارزهای غیر ریالی سود خوبی کسب کند.

یکی از قطعاتی که در لامپ هالوژنی تبدیل می‌شود و البته استفاده از آن عمومیت ندارد رفلکتور است و وظیفه رفلکتور در واقع بازتابش نور لامپ ال ای دی عمده است به این معنی که وقتی قرار است که نور در نقطه خاصی متمرکز شود از رفلکتور استفاده می‌شود و به این وسیله می‌توان میزان روشنایی را در یک منطقه خاص محدود کرد.

کیفیت رفلکتور می‌تواند در ایجاد بازتابش نور بسیار تأثیرگذار باشد به این معنی که هر چه سطح رفلکتور براق تر باشد و سطح صافی داشته باشد می توان انتظار داشت که میزان روشنایی ایجاد شده در محیط بیشتر گردد؛ معمولاً جنس رفلکتورها از آلومینیوم و آلومینیوم آبکاری شده با کروم است بنابراین از نظر ماندگاری هیچ مشکلی ندارند و باعث می شوند که نور در محیط پراکنده نشود و فقط و فقط به هدف مورد نظر بتابد.

از دیگر وظایف این لامپ می توان به استفاده از آن برای نورپردازی اشاره کرد به این معنی که می‌تواند جهت نمایش هر چه بهتر کالای خاصی در فروشگاه ها مورد استفاده قرار بگیرد و به این ترتیب می‌تواند یک کالای خاص را در ویترین فروشگاهی بیشتر به نمایش بگذارد و به وسیله این تابش نور نظر مشتریان را به این محصول کاملا جذب کند.

لامپ ال ای دی چه مزایایی دارد؟

لامپ ال ای دی هالوژنی از نوع SMD از جمله لامپ های با توان های مختلف است که میزان روشنایی آن می‌تواند بسیار زیاد باشد؛ از ویژگی‌های بارز این لامپ ها می توان به طول عمر بالای آنها اشاره کرد که در میان انواع لامپ ها هیچ یک به اندازه این لامپ ها دارای طول عمر بالا نیستند به طوری که برخی از آنها تا 50000 ساعت طول عمر دارند.

از ویژگی های دیگر این لامپ ها می توان به نوع پایه آنها اشاره کرد که به طور اختصاصی برای این لامپ های هالوژنی ساخته می شوند و می توانند قدرت حرکت و مانور بیشتری را به آنها بدهند؛ در این لامپ ها از برد نازک SMD استفاده شده است که باعث می شود این لامپ ها بسیار نازک باشد و در نتیجه لامپ ال ای دی عمده ها دارای اندازه مناسبی باشند و باعث اشغال فضای زیاد نشوند.

از دیگر ویژگی های این لامپ ها می توان به استحکام بدنه آنها اشاره کرد و این که از نظر مصرف انرژی قابل مقایسه با انواع لامپ های خیاری نیستند و در برخی مدل ها می توانند میزان نور بیشتری از آن را تولید کنند و در عین حال نور متصاعد شده از آنها نیز سالم تر است.

عرضه لامپ کم مصرف سرپیچ کوچک

عرضه لامپ کم مصرف سرپیچ کوچک مرکز فروش لامپ ال ای دی هالوژنی COB، از مراکز بسیار مهم می باشد. این مراکز از مراکز بسیار مورد توجه است و انواع لامپ ال ای دی را توزیع کرده و به فروش می رساند. این محصولات کاملا عادلانه به فروش می رسند. این محصولات را می توانند در بازار با قیمت مناسب خریداری کرد. مرکز فروش این محصولات ، انواع لامپ را با قیمت عالی در اینترنت نیز به فروش می رساند.

آشنایی با انواع پایه لامپ ال ای دی COB آشنایی با انواع پایه لامپ ال ای دی COB، به شما امکان آشنایی با این محصولات را می دهد. لامپ های هالوژنی، با قیمت عالی به فروش می رسند. این لامپ ها کیفیتی عالی دارند و به صورت مختلف به تولید می رسند. لامپ های هالوژنی به صورت لامپ های هالوژنی سقفی و لامپ های هالوژنی رنگی و لامپ های هالوژنی غیر رنگی و کافی پر وجود دارند.

گرمای این لامپ ها کاملا متفاوت است‌. این لامپ ها در تنوع گوناگون وجود دارند. این لامپ ها به صورت سوزنی و غیر سوزنی وجود دارند‌‌. لامپ های هالوژن سقفی به صورت ، لامپ های هالوژن سقفی پر نور و لامپ ال ای دی عمده های هالوژن سقفی کم مصرف و لامپ های هالوژن وجود دارند.

لامپ های هالوژنی سی بی او نیز از انواع این لامپ های هالوژن است. این لامپ ها کاملا استاندارد هستند و کم مصرف می باشند. این لامپ ها دارای تقاضای بالایی هستند و کم مصرف می باشند. این محصولات همچنین دارای عمر طولانی هستند. این لامپ ها به صورت لامپ های هالوژن تو کار و لامپ های هالوژن رو کار وجود دارند. این لامپ ها بر اساس بهترین تکنولوژی ها ساخته شده اند.

فروشگاه لامپ کم مصرف سرپیچ بزرگ

نقش هیت سینک در لامپ ال ای دی نقش هیت سینک در لامپ ال ای دی هالوژنی بسیار زیاد است‌. این محصول گرما و حرارت موجود را کنترل می کند. این محصولات باعث عمر طولانی محصول می شود. این محصول هم‌چنین باعث دفع دمای غیر استاندارد می شود و از خراب شدن لامپ ها جلوگیری می کند. این محصول با کاهش و دفع حرارت های نامناسب از از بین رفتن لامپ ها جلوگیری می کند.

اگر این حرارت از بین نرود باعث کاهش عمر و نابودی لامپ ها می شود.لذا نقش این محصولات بسیار جدی تر از آن است که فکر ش را می کنید. این قطعه ، قطعه ای بسیار مهم و کاربردی است و در همه ی لامپ قلمی باکیفیتاستفاده می شود. لامپ را می توان از بهترین لامپ ها دانست که هم قیمت مناسبی دارند و هم کیفیت عالی و عمر طولانی دارند و کم مصرف می باشند.

صادرات لامپ ال ای دی هالوژنی COB بسیار بالا است. این محصول در تنوع گوناگون به صادرات می رسد. صادرات این محصول به انواع کشور های عربی و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شود. این محصول کم مصرف باعث کم شدن مصرف انرژی و برق می شود و به دلیل مقرون به صرفه بودن دارای تقاضای بالا در داخل کشور و خارج از مرز های جغرافیایی می باشد. تقاضای موجود در بازار داخلی باعث افزایش صادرات این محصولات شده است‌. لامپ هالوژنی ظاهری بسیار شکیل و زیبا به خانه ها می دهد.

این محصول بسیار کاربردی است و دارای فروش بالا می باشد. فروش لامپ ال ای دی، بسیار بالا است و از بازار بسیار عالی برخوردار می باشد.‌ قیمت لامپ LED هالوژنی، نیز عالی است و از لامپ های بسیار مورد استقبال می باشد.‌ صادرات لامپ ال ای دی ، به کشور های منطقه موجب شهرت این لامپ های ساخت داخل شده است. این لامپ ها علاوه بر خارج در بازار داخلی نیز دارای شهرت هستند و مورد استفاده 99 درصد از مردم می باشند.

نرخ لامپ کم مصرف حباب دار

نرخ لامپ کم مصرف حباب دار ی دی شمعی کم مصرف لامپ ال ای دی شمعی کم مصرف دارای انواع گوناگون و مختلف زیادی بوده که توسط کارخانه های تولید کننده و تولیدکنندگان لامپ ال ای دی شمعی کم مصرف در طیف گسترده ای تولید و روانه بازار می گردند و در زمره لامپ های کم مصرف قرار دارند و همین امر سبب گشته دارای متقاضیان زیادی در سراسر دنیا می باشد

لامپ ال ای دی هالوژنی از نوع SMD از جمله لامپ هایی است که در توان های مختلف آن توسط شرکت فروش لامپ ال ای دی این محصول به خریداران ارائه می گردد و آنهایی که قصد تهیه این لامپ را دارند می توانند قیمت لامپ ال ای دی هالوژنی را از فروشنده استعلام کنند تا با نرخی مناسب این محصول با قیمتی ایده‌آل در اختیار آنها قرار گیرد.

شرکت فروش یادشده نمونه های مختلف آن را از نظر مشخصات آنها به طور کامل در سایت معرفی کرده است و خریداران می‌توانند با مراجعه به همین جا به عنوان سایت شرکت نسبت به اطلاع از نمونه های مختلف این محصول اقدام کنند و به این ترتیب بهترین این لامپ ها را در بسته بندی ویژه‌ای که به صورت اختصاصی برای آنها طراحی شده است درخواست نمایند تا به این ترتیب این لامپ در اسرع وقت و برای هر آدرسی که مشتری مایل باشد ارسال گردد.

به دلایل مختلفی امروزه بازار خرید لامپ ال ای دی حبابی بسیار پر رونق و پرفروش می‌باشد و خریداران اکثرا این لامپ ها را برای حیاط ها و ویلا ها در بین درختان زیبا و هم چنین برای سرویس های بهداشتی استفاده میکنند و یکی از مزیت های بسیار خوبی که دارد و باعث پر رونق شدن بازار خرید این لامپ میشود قیمت لامپ ال ای دی میباشد.

1

  1. ممنون از مطالب مفیدی که ارائه دادید. تصمیم گرفتم حتما از سایتتون خرید داشته باشم.
    میشه راهنماییم کنید؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما