توزیع لامپ ال ای دی حبابی 25 وات

لامپ ال ای دی حبابی 25 وات دارای ساختار ساده و زیبا می باشد. از لامپ های UV یا IR استفاده نمی کند و کاملاً سازگار با محیط زیست است. مصرف برق کم و عمر طولانی لامپ از ویژگی های مهم این لامپ است. نورپردازی و لامپ ها نقش مهمی در زیباسازی محیط دارند. اگر محیطی که در آن زندگی می کنید نور کافی نداشته باشد ، احساس خستگی خواهید کرد. از سوی دیگر ، نور کافی می تواند به شما احساس راحتی دهد و انرژی شما را افزایش دهد. انواع مختلفی از لامپ های محیطی در بازار وجود دارد. چراغ یکی از آنهاست.

توزیع لامپ ال ای دی حبابی 25 وات

منظور از وات در انواع لامپ حبابی چیست؟

منظور از وات در انواع لامپ حبابی چیست؟ نوع لامپ LED بسیار ساده ، روشن و کم مصرف است. این نوع لامپ ها در سه رنگ آفتابی ، مهتابی و یخی موجود است. از لامپ های رشته ای در ساختمانهای مسکونی و تجاری ، رستورانها ، هتلها ، بیمارستانها و غیره استفاده می شود.

لامپ کم مصرف با مصرف انرژی کم و روشنایی یکنواخت جایگزین مناسبی برای لامپ های رشته ای و رشته ای است. این نوع لامپ ها در ظرفیت های مختلف مانند 9 وات ، 12 وات ، 15 وات ، 20 وات و غیره تولید می شوند. لامپ های کم مصرف نسبت به لامپ های رشته ای نوردهی و انرژی کمتری دارند.

به همین دلیل ، در کاربردهای مختلف طاقچه خاصی پیدا کرده است که نقش مهمی در کاهش هزینه مصرف برق دارد. علاوه بر این ، طول عمر بیشتر لامپ های کم مصرف برای آنها مزیت محسوب می شود ، بنابراین نیازی به تعویض آنها پس از مدت کوتاهی نداریم. البته علاوه بر مزایای ذکر شده لامپهای کم مصرف ، باید به این نکته نیز اشاره کنیم که احتمال دارد این لامپ در صورت سقوط و برخورد شکسته شود و جیوه داخل لامپ کم مصرف به محیط پخش شود.

مرکز پخش لامپ ال ای دی حبابی

مرکز پخش لامپ ال ای دی حبابی واحد اندازه گیری نور برای چراغ های LED لومن است. هرچه لومنها بیشتر باشد ، نور لامپ بیشتر است. همچنین ، از ضریب لومن بر وات می توان به عنوان معیاری برای کارایی استفاده کرد. برای تأمین روشنایی بهتر و تنظیم روشنایی محیط با موقعیت و زمانی که در آن هستیم ، می توانیم ویژگی های مختلف چراغ های LED را برای انتخاب مناسب در نظر بگیریم.

در ادامه به چند مورد از مزیت های بی نظیر سفارش لامپ ال ای دی از نمایندگی های ما در مقایسه با بازار آزاد اشاره می کنیم:

  • برای تهیه مستقیم لامپ ال ای دی شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی اقدام بفرمایید کارشناسان توزیع لامپ ال ای دی همواره پاسخگوی شما عزیزان می باشند. و می توانید مشخصات و قیمت دقیق لامپ ال ای دی را به آسانی اطلاع پیدا کنید. همچنین می توانید سفارش خود را در سایت ثبت کنید.
  • یکی از شگفت انگیز ترین امتیاز مشتری های لامپ ال ای دی ما داشتن قیمت مقرون به صرفه تر می باشد به دلیل حذف واسطه گر ها و ارائه فروش مستقیم.
  • ارائه تضمین کیفیت لامپ ال ای دی و بهترین خدمات پس از فروش برای پخش لامپ حبابی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما