بازار پخش پنل ال ای دی روکار گرد

به دلیل داشتن پیشرفت تکنولوژی و مواد اولیه در داخل کشور کارخانه های بسیاری سعی در ساخت انواع لوازمی که تولید نور وظیفه اصلی آن ها می باشد دارند. نوعی از ساخت این کارخانه ها پنل ال ای دی سقفی توکار می باشد. توزیع مستقیم پنل ال ای دی روکار گرد با قیمتی مناسب در تمامی مناطق امکان پذیر است. پنل ال ای دی روکار در شکل های متنوع و اندازه های گوناگونی ساخته می شود.

بازار پخش پنل ال ای دی روکار گرد

موارد استفاده از انواع پنل ال ای دی روکار

موارد استفاده از انواع پنل ال ای دی روکار چنان چه قصد استفاده از پنل ال ای دی مدل سقفی را دارید باید از مزایای استفاده از پنل ال ای دی سقفی تو کار اطلاعاتی داشته باشید. این اطلاعات را می توانید از طریق افرادی که در این حوزه سر رشته دارند به دست آورید. پنل ال ای دی ممتاز در ظاهر بسیار تنوع دارد و می توان آن را با شکل هایی زیبا و جذابی خریداری کرد.

نور را به طور یک نواخت پخش می کند و کیفیت نور آن بسیار بالا است. در مصرف برق بسیار صرفه جویی می شود و هزینه ها را کاهش می دهد. پنل ال ای دی توکار سقفی ماندگاری طولانی دارد و زیاد به تعویض زود هنگام ندارد. به محیط زیست آسیبی وارد نمی کند و سبب آلودگی نمی شود. جنس آن سبک و تعویض آن به آسانی امکان پذیر است. تولید نور آن به دو رنگ زرد و سفید است که می توان بنا به استفاده از هر دو رنگ و یا یک رنگ استفاده شود.

پنل ال ای دی60*60 غالباً با شکل ظاهری مربع در بازار تولید و عرضه شده است. این پنل ‌ها انرژی کمی مصرف می‌ کنند و نور بسیار زیاد با کیفیت مناسب در فضا انتشار می دهند. تولید انواع پنل ال ای دی 60*60 در بازار با استقبال خوبی همراه بوده است و دارای قیمت های مناسبی می باشد.

انواع پنل ها دارای یک ویژگی مشترکی «روشنایی» می باشند. روشنایی به تنهایی سبب انتخاب پنل ال ای دی نمی باشد بلکه خواص و ویژگی های آن باعث محبوبیت و انتخاب پنل ال ای دی شده است. تمام پنل ها دارای مزایا و ویژگی های خاص خود می باشند اما اکثر ما دنبال تهیه بهترین نوع و با کیفیت ترین نوع هستیم.

پنل ال ای دی توکار مربع بسیار پر کیفیت و کم مصرف می باشد. ماندگاری بسیار بالایی دارد. پنل ال ای دی نوع دیواری عاری از هر گونه مواد خطر و سمی می باشد و برای انسان هیچ ضرری ندارد. پنل ال ای دی مدل دیواری میزان گرما بسیار اندکی به فضا منتقل می کند و هیچ اشعه ای در خود ندارد و به صورت یکسان و یکنواخت نور را در فضا پخش می کند.

پنل ال ای دی دیواری سوسو نمی کند و به چشم افراد موجود در آن فضا آسیبی نمی رساند. پنل ال ای دی دارای یک قاب شیشه ای می باشد و از مواد آلومینیوم که بهترین ماده برای ساخت پنل می باشد ساخته شده است.

بررسی کیفیت نور انواع پنل ال ای دی

فروشگاه های بسیاری سعی در توزیع پنل ال ای دی سقفی روکار با کیفیت بالا و با قیمت های مناسب دارند. در واقع سفارش دهنده پنل ال ای دی مدل سقفی تو کار تلاش می کند تا این نوع از پنل را با قیمتی ارزان تر از قیمت ارائه شده در بازار خریداری نماید. سفارش دهنده پنل ال ای دی باید در هنگام سفارش به نوع، شکل پنل و اندازه آن دقت نماید.

پنل ال ای دی روکار 18 وات بنا به جنس و شکل آن گوناگون می باشد. قبل از خرید بهتر است قیمت پنل استعلام گرفته شود. بر روی جعبه پنل ال ای دی توکار باید نشان استاندارد و نوع و اندازه مصرف آن خورده باشد. پنل ال ای دی توکار سقفی باید با کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد تا سبب ضرر رساندن به محیط زیست نشود. قیمت این نوع از پنل ارزان تر، مصرف و تعویض آن به راحتی امکان پذیر می باشد. در واقع استفاده از پنل ال ای دی مدل سقفی تو کار از لحاظ اقتصادی بسیار با صرفه تر از روشنایی های دیگر است.

اطلاعاتی جامع درباره مزایای پنل ال ای دی

اطلاعاتی جامع درباره مزایای پنل ال ای دی پنل ال ای دی 60*60 روکار منبع نوری است که از یک صفحه مسطح با نوری که توسط دیودهای ساطع کننده نور، AKA ،LED ایجاد می شود، ساخته می شود. نور از طریق سیستم توزیع پنل به طور مساوی توزیع می شود. برای تولید پنل ال ای دی باید مراحل زیر را دنبال کنید: 50 سوراخ را در پنج ردیف از هر 10 سوراخ در صفحه علامت گذاری کنید.

در اطراف محیط بیرونی پانل یک شکاف چهار اینچی بگذارید و اطمینان حاصل کنید که فاصله لامپ های LED تقریباً سه اینچ از مرکز است. مراحل ساخت یک چراغ پنل LED کوچکتر از همان اصول ساخت بزرگ ترها پیروی می کند. هنگام مونتاژ یک چراغ پنل LED بزرگتر، باید اندازه پنل و نحوه قرارگیری سوراخ های LED را در نظر بگیرید تا خروجی متعادلی ایجاد شود.

فواصل ذکر شده در بالا می توانند ثابت بمانند. با فشار دادن چراغ ها از پشت تابلو مطمئن شوید که نوک لامپ های LED از سطح خارج شده باشد. این کار را به آرامی و با احتیاط انجام دهید. همه لامپ ها باید به خوبی در سوراخ ها قرار بگیرند. لامپ ها را از صفحه عقب مجبور نکنید زیرا احتمال شکستن آنها وجود دارد.

اگر تمام چراغ ها به صفحه متصل شده اند، لامپ های LED را به طور موازی با استفاده از آهن لحیم کاری و سیم وصل کنید، اطمینان حاصل کنید که در کنار هر لامپ مقاومت هایی نصب کنید. قسمت پلاستیکی دوشاخه را به پنل بچسبانید تا از لیز خوردن آن جلوگیری شود و بقیه لامپ ها را به حفره ها فشار دهید تا همه چیز در جای خود قرار گیرد. در مرحله بعدی، بررسی کنید که آیا لامپ ها از نظر ایمنی به هم متصل و تنظیم شده اند.

میزان مصرف انرژی پنل ال ای دی چقدر است؟

در انتخاب بهترین پنل ال ای دی باید به کیفیت آن ها بسیار توجه کرد تا کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و عمر طولانی داشته باشد و هم چنین علاوه بر کیفیت باید به قیمت آن ها نیز توجه نمود تا قیمت مناسبی داشته باشند در انتخاب پنل ال ای دی باید به اندازه آن ها نیز توجه کرد تا مناسب استفاده در محیط های مورد نظر باشند پنل ال ای دی مربع بسیار پر فروش بوده و به دلیل شکل منظم خود بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از آن ها می توانید هم به عنوان روشن کننده در سقف جای گذاری نمایید و هم در دیوارها استفاده نمایید

از پرکاربرد ترین محصولات پنل ال ای دی روکار است که برای تامین روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد و انعطاف پذیری بالایی دارد و دارای طول عمر زیادی است. انواع پنل ال ای دی به لحاظ شکل ظاهری داری مدل های مربع و مستطیل و دایره ای است که کاربرد زیادی دارد. پنل های مربع و مستطیل دارای ابعاد متفاوتی است و بر حسب سلیقه افراد و محیطی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد انتخاب می شود.پنل دایره ای هم دارای ابعاد بزرگی است و به صورت معلق قابل نصب است و در مکان هایی مثل راه رو بیمارستان ها و هتل ها و راه رو ها نصب شده است.

پنل های ال ای دی ۶۰ در ۶۰ معمولا طول عمری بالغ بر ۵۰ هزار ساعت و حتی بیشتر از آن دارند و این پنل ها به ندرت دچار خرابی و نیازمند تعمیرات می شوند و جهت تعمیر نیز هزینه کمی نیاز دارند و همین عوامل محبوبیت آن ها را روز به روز افزایش می دهد. این پنل ها در کارخانجات تولیدی فراوانی در سطح گسترده تولید می شوند و نیاز بازار و تقاضای بالای آن را پوشش می دهند و امروزه در تمامی مراکز فروش و فروشگاه های توزیع انواع پنل، می توان به سهولت این پنل ها را یافت.

مرکز عرضه پنل ال ای دی روکار گرد

مرکز عرضه پنل ال ای دی روکار گرد قیمت پنل به مواد اولیه که در تولید استفاده می شود بستگی دارد و به دلیل نوسانات بازار این محصول قیمت ثابتی ندارد اما با مراجعه به نمایندگی های آنلاین فروش یا نمایندگی هایی که در سطح شهر فعالیت دارند می توان قیمت جدید پنل روکار گرد را به دست آورد در این نمایندگی ها مشاوران فروش حضور دارند که خریدار را در انتخاب راهنمایی می کنند تا خریدار بر حسب میزان بودجه و سلیقه و مکانی که قرار است پنل نصب شود محصول را خریداری کند. صادرات پنل گرد در رونق اقتصادی تاثیر زیادی دارد و باعث ارزآوری نیز می شود.

تاجران صادرات را به صورت مستقیم و غیر مستقیم هم انجام می دهند در روش مستقیم محصول بلافاصله بعد از تولید صادر می شود و در اختیار خریدار قرار می گیرد اما در روش غیر مستقیم محصول بعد از تولید در اختیار واسطه قرار می گیرد و واسطه بعد از گذراندن مراحل صادرات کالا را در اختیار مصرف کننده می گذارد.

فروش بی واسطه پنل ال ای دی روکار گرد

پنل ها انواع و اقسام مختلف و مدل های مختلفی دارند و در دو نوع رو کار و تو کار تولید می شود و پنل های رو کار هم دو نوع دیواری و سقفی دارد. پنلها به شکل های گوناگون تولید می شوند از جمله مربع، دایره، مستطیل، لوزی و… امروزه پنل های ال ای دی جای چراغ های قدیمی را گرفته است و با نوری یکنواخت و مقاومت بالا و عمر طولانی و مصرف کم و قیمت مناسب، بهترین گزینه برای انتخاب خریداران گرامی می باشد.

این پنل های رو کار ابعاد مختلفی دارد که ابعاد بزرگ آن برای سقف ساختمان های اداری و تجاری و پاساژ ها و مراکز خرید و بیمارستان ها و…استفاده میشود و ابعاد کوچک آن برای روشنایی زیر کابینت ها و اتاق خواب و منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. نور یکنواخت پنل های ال ای دی ۶۰×۶۰ باعث می شود که، کم ترین آسیبی به چشم نرسد. در تولید این پنل ها تمامی نیاز های مصرف کننده از خرید یک پنل ایده آل مد نظر قرار گرفته شده است و می توانید سال ها از انتخاب امروزتان لذت ببرید و راضی باشید.

پنل ال ای دی دارای انواعی می باشد و هر کدام از آن انواع دارای زیر مجموعه هایی می باشد. پنل ال ای دی نوع دیواری از پر فروش ترین پنل های موجود می باشد که خود دارای انواعی می باشد. انواع پنل ال ای دی با سایز های مختلف و کیفیت های متنوع و روشنایی متفاوت وجود دارند.

اگر شما از آن دسته از افراد هستید که به دنبال خرید راحت و بدون درد سر پنل ال ای دی ماندگار و با قیمت مناسب هستید ما مرکز فروش پنل ال ای دی نوع دیواری را به شما پیشنهاد می دهیم. این مرکز بهترین نوع پنل های ال ای دی را در اختیار شما می گذارد و با قیمت بسیار مناسب در بازار به مشتری های دائمی خود عرضه می کند.

مرکز شرکت صادراتی پنل ال ای دی تولیدی خود را عالی می داند و یک هدف کاری می خواند. مرکز فروش پنل ال ای دی رضایت مشتری را یک قدم مهم در پیشرفت خود می داند. مرکز پخش پنل ال ای دی شما را به خرید پنل پر کیفیت و کم مصرف دعوت می کند. خریدی مطمئن داشته باشید پنل ال ای دی دیواری پر کیفیت می باشد.

خرید کلی پنل ال ای دی روکار گرد

خرید کلی پنل ال ای دی روکار گرد تولید و فروشندگان پنل ال ای دی امروزه از طریق نمایندگی های فروش و شرکت های بازرگانی صورت می پذیرد. امروزه تبلیغات رسانه ای سمعی و بصری، به سهولت امکان معرفی و شناخت محصولات را به مشتریان فراهم می کنند و فروش اینترنتی انواع پنل ها و ارسال آن به سراسر کشور نیز ممکن است. متقاضیان خرید پنل های ال ای دی ۶۰ در ۶۰ می توانند به صورت حضوری و یا اینترنتی جهت خرید این محصول اقدام نمایند.

ویژگی های خاص و نور زیاد این پنل ها در سطوح گسترده موجب شده تا قابل استفاده در فضاهای باز و وسیع، مراکز تجاری و اداری، بیمارستان ها، فرودگاه ها و ترمینال های اتوبوسرانی، هتل و سالن های همایش و بانک ها باشند و اغلب این فضاها که به نور یکنواخت و مداوم نیاز دارند، با استفاده از این پنل ها تا حد زیادی مشکل روشنایی و نور محیط را رفع کرده اند.

پنل های ال ای دی را میتوان به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش داد. در سایتی که توسط خریداران تهیه شده، همه ی انواع پنل ها و قیمت به روز آن ها موجود می باشد که با انتخاب مدل مورد نظر و تعداد موردنظر میتوانید ثبت سفارش کرده و با واریز وجه بدون حضور واسطه و قیمت مناسب به آسانی درب منزل تحویل بگیرید.

1

  1. پنل ال ای دی روکار گرد ارائه شده در سایت آگرین، از نظر کیفیت، درجه یک هست. نوردهی بسیار مناسب دارد.
    از نظر قیمت بسیار باصرفه و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه.
    پشتیبانی و پاسخگویی و پیگیری مسئولین سایت هم بسیار عالی بود. ممنونم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما